Ako previesť telefón alebo tablet s Androidom na server

mali by Prečítajte si prečítané: Čo robiť so starými telefónmi so systémom Android

Čo je to server?

Ak neviete veľa o počítačoch a serveroch, možno si myslíte, že server je skvelý počítač, ktorý sa v kancelárii používa na zložité veci. V skutočnosti je server akékoľvek zariadenie, ktoré môžu iné zariadenia použiť na vyžiadanie rôznych typov informácií.

Typy telefónnych serverov Android

Ultimate Server je jednou z najpopulárnejších serverových aplikácií dostupných na internete Google Play Store Umožňuje vám používať okolo 60 typov serverov vrátane FTP, proxy, webu, CVS, HTTP snoop, e-mailu, TFTP, VNC, RTMP, DNS a torrent sledovačov.

Ako používate telefón alebo tablet s Androidom ako server?

V systéme existuje viac ako 10 typov serverových aplikácií Google Play Store, Preferujeme však aplikáciu Ultimate Server.

Aplikácia Servery Ultimate je úžasný nástroj na premenu akéhokoľvek telefónu alebo tabletu s Androidom na server.

Táto aplikácia sa veľmi ľahko používa a nie je potrebné žiadne zakorenenie. Ak chcete začať, postupujte podľa nasledujúcich krokov a úspešne z vášho starého zariadenia so systémom Android urobte server.

Note: Túto aplikáciu môžete používať zadarmo na určité časové obdobie. Potom to musíte urobiť. kúpiť aplikáciu,

 1. Stiahnite a nainštalujte aplikáciu

  ako používať android-server-mobile-tablet-turn

  Stiahnite si a nainštalujte aplikáciu Servery Ultimate na svoje staré zariadenie s Androidom. Aplikáciu môžete získať pomocou tlačidla Google Play nižšie.

 2. Spustite konfiguráciu aplikácie a servera

  Ďalším krokom je spustenie aplikácie a správa servera pridaním nakonfigurovaných.

  Ak chcete pridať nový server, klepnite na ikonu Viac v hornej časti a zo zoznamu vyberte požadovaný typ servera.

  Zobrazí sa vám iná možnosť. Upravte všetky možnosti podľa svojich preferencií, ako je názov a port. Po dokončení konfigurácie servera sa dotknite ikony Uložiť.

 3. Spustenie a pripojenie servera

  Ak chcete spustiť všetky servery, klepnite na tlačidlo Prehrať v hornej časti. Ak chcete spustiť samostatný server, dotknite sa názvu servera a vyberte položku Spustiť.

  spustiť server

  Posledným krokom je dotknúť sa názvu servera a zvoliť možnosť Informácie. Teraz sa zobrazia všetky informácie, napríklad podrobnosti o pripojení. Teraz môžete k serveru pripojiť ďalšie zariadenia pomocou podrobností o pripojení. To je všetko!

Konvertujte staré telefóny a tablety s Androidom na servery

robot smartphones Tablety sa dajú použiť na celý rad užitočných vecí. Môžete ho použiť na vykonávanie činností, ako sú detské monitory a bezpečnostné kamery. Ak ste práve dostali nové zariadenie so systémom Android alebo ho chcete získať, odporúčame vám staré zariadenie uložiť, pretože s ním môže veľa urobiť.

Na správne fungovanie dodržujte všetky pokyny. Ak máte otázky, neváhajte sa spýtať v nižšie uvedenej oblasti komentárov.

Môžete si tiež pozrieť nášho sprievodcu o používaní starého zariadenia s Androidom, ako je detský monitor, prehrávač MP3 a konkrétne zariadenie WiFi.

Odporúčaný obrázok