Ako previesť súbor čísel na súbor Excel v číslach na iPade?

Ak máte súbor s číslami a chcete ho previesť na tabuľku Excel, kde tabuľka Excel upraví a udržuje číslo. Tabuľky Excelu vždy vyzerajú elegantne v porovnaní s počtom súborov. Je to jedna z najbežnejších úloh v oblasti podnikania, účtovníctva a vzdelávania, ako je škola a koláž. Aplikačná služba Excel sa však používala hlavne na stolných počítačoch, ale v dnešnej dobe bol Smartphone dosť výkonný a vďaka vývojárom aplikácií za to, že vo vašom smartfóne majú tabuľkovú aplikáciu Excel.

Apple je jednou z tých platforiem, kde bolo veľmi užitočné prezeranie a úprava tabuľky Excel. Dnes budeme zdieľať tieto znalosti, aby ste si mohli prehliadať a upravovať tabuľku Excel na svojom zariadení iPhone alebo iPad. Existovali dva hlavné formáty programu Excel ako súbor XLS / XLSL. Skôr než budeme pokračovať, mali by ste si na svoje zariadenie prevziať a aplikačnú službu Excel.

pozoruhodný

Ak chcete zobraziť tabuľku Excel na svojom zariadení, musíte si stiahnuť tabuľkovú službu Excel. Po a pred exportom nebude váš súbor s číslami upravovaný ani zmenený a súbor s číslami zostane v zariadení iPhone alebo iPad.

Ako môžete previesť číselný súbor na tabuľkový súbor Excel pomocou iPhone a iPad?

Je to pomerne jednoduché a užitočné pomocou aplikácie kalkulačky Excel na vašom zariadení. Nasleduj tieto kroky:

Konvertovať číselný súbor

    Prvé veci ako prvé, otvorte súbor s číslom ukázať aplikáciu kalkulačky a vyberte súbor ktoré chcete previesť do tabuľky programu Excel. Potom kliknite na (…) 3- Na ikone umiestnenej v hornej časti obrazovky. Potom kliknite na “Export” sa zobrazí v rozbaľovacej ponuke. Teraz musíte zvoliť formát, ako je Excel na export.Ak chcete zdieľať požadované miesto ako iCloud ALEBO správu alebo e-mail, alebo ho odoslať na iné zariadenie, ktoré ste sa pripojili, musíte vybrať spôsob exportu na základe nastavení .irdrop alebo export e-mailu. Uložte do súboru a uložte na miestne zariadenie. To je všetko. Súbor musíte uložiť do svojho úložiska a potom ukončiť ako obvykle.

Formáty, ktoré môžete v telefóne iPhone alebo iPad konvertovať na tabuľky s číslami

Microsoft Excel Office Open XML (.xlsx) Oddeľované hodnoty PDFComma (.csv) Karta Oddelené hodnoty (.tsv)

Nehovoriac o tom, že pri každom spracovaní jedného súboru, ktorý chcete previesť na číselný súbor do formátu Excel, musíte postupovať podľa rovnakých krokov. Po exportovaní súboru do tabuľky programu Excel si môžete zobraziť svoje aplikácie aplikácií Excel, ako sú napríklad Dokumenty Google, LibreOffice, StarOffice, Microsoft Excel alebo medzi aplikáciami, ktoré chcete použiť na zariadeniach iPad, iPhone alebo Mac. Okrem toho môžete priamo odoslať súbor, ktorý exportujete na určitý účel, e-mailom alebo dokonca uložiť pre seba v cloude alebo lokálne na vašom zariadení.

Dúfajme, že tento článok stojí za váš čas a podarilo sa vám previesť súbor s číslami do tabuľky programu Excel. Chceme vedieť o vašich skúsenostiach a názoroch. Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v sekcii nižšie.