Ako prevádzať videá tak, aby zodpovedali veľkosti obrazovky telefónu s Androidom

Android sa rýchlo stáva centrom zábavy. Naša hudobná knižnica, televízne relácie a dokonca aj filmy začínajú byť umiestnené na našich zariadeniach s Androidom. Stále viac ľudí chce teda prevádzať videá pre veľkosť obrazovky Androidu.

Niekedy stačí len skopírovať obsah do zariadenia s Androidom a je to. Android sa o ostatné postará takmer vždy. Ak máte napríklad svadobné video na disku CD, môžete obsah jednoducho vytrhnúť a vložiť do smartfónu. Android skutočne zjednodušil bežnému používateľovi.

Niekedy však máte filmy vo veľkom rozlíšení a relatívne ľahší smartphone. Prečo by ste napríklad sledovali film 4K na obrazovke s rozlíšením 1080p. To si vyžiada nielen daň na zariadení Android, ale aj prasiatko veľa priestoru. Našťastie môžeme tiež ľahko prevádzať videá pre veľkosť obrazovky systému Android. Tento článok bude vašim sprievodcom pri získavaní videí z počítača do smartfónu dobre optimalizovaným spôsobom.

Metóda 1: Stačí to skopírovať

V systéme Android existuje vždy jednoduchý spôsob, ako veci vykonávať. Ak ste tu len preto, že sa obávate, že váš smartfón nižšej triedy nebude schopný prehrávať videá v rozlíšení Full HD, nemusí. Ide o to, že to dokáže takmer každé mierne moderné zariadenie Android. Postupujte podľa nižšie uvedenej metódy, aby ste sa uistili, že vaše zariadenie nie je lacným čínskym telefónom s falošnými špecifikáciami.

Krok 1:

Stiahnite si jeden z najlepších prehrávačov videa pre Android. Odporúčam môj osobný obľúbený MX Player. Je to jeden z najlepších hráčov, ktorý podporuje takmer každý formát hlavného prúdu.

Krok 2:

Teraz jednoducho pripojte svoj smartphone k počítaču a skopírujte niektoré videá do svojho zariadenia s Androidom.

7

Krok 3:

V systéme Android spustite prehrávač videa, ktorý ste si práve stiahli.

Snímka obrazovky_2015-06-01-00-50-28

Krok 4:

Prehrávač automaticky nájde všetky nové videá vo vašom zariadení.

prevádzať videá pre Android

Krok 5:

Klepnutím na video ho prehráte na svojom zariadení s Androidom.

Krok 6:

Jednoducho upravte veľkosť videa tak, aby zodpovedalo vašej obrazovke, a vychutnajte si skvelý zážitok zo sledovania. Niektorí hráči sú tiež schopní odstrániť čierne pruhy z videa a poskytnúť vám úplné zobrazenie.

prevádzať videá pre Android

Krok 7:

Radujte sa, pretože nemusíte prevádzať každé video, ktoré si chcete pozrieť. Toto je koniec koncov Android.

Metóda 2: Získajte konvertor

Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s prvou metódou, existuje trochu ťažšia alternatíva. Nie je to ťažké, pretože kroky je ťažké vykonať, je to ťažké, pretože prevádzanie videí vyžaduje rýchly počítač a dostatok času. Na mojom štvorjadrovom procesore Core i7 a 8 GB pamäte RAM, konverzia 30 -minútového videa trvala takmer 13 minút.

Krok 1:

To bude zahŕňať stiahnutie malého softvéru do vášho zariadenia Windows alebo PC na báze Mac. Odporúčam Any Video Converter, pretože mi veľmi dobre slúžil počas dní pozerania filmov PSP. Navyše je prevodník v podstate bezplatný a obsahuje niekoľko skvelých predvolieb.

1

Krok 2:

Stiahnite si aplikáciu z odkazu Download.com. Je to naozaj jednoduché, stačí si stiahnuť a spustiť nastavenie a o ostatné sa už postará.

2

Krok 3:

Po stiahnutí aplikácie do počítača ju spustite. Any Video Converter má vynikajúci spôsob, ako zoznámiť nových ľudí s programom.

4

Krok 4:

Potom, čo sa zoznámite s rozhraním, skontrolujte, či je vaše zariadenie uvedené v rozbaľovacej ponuke. Ak nie je, nie je dôvod sa znepokojovať, vyberte najbližšie k svojmu zariadeniu (s rozlíšením) a budete v poriadku. Pokročilí používatelia si môžu nastaviť vlastné rozlíšenie obrazovky.

5

Krok 5:

Teraz klepnutím na veľké modré tlačidlo Pridať konvertujete videá pre Android.

4

Krok 6:

Po pridaní súborov do poradia spustíte proces klepnutím na tlačidlo Previesť teraz. Tento proces môže chvíľu trvať, preto vám odporúčam hrať jednu z najlepších RPG hier pre Android, aby ste sa zabavili.

6

Krok 7:

Keď sú videá prevedené, stačí ich skopírovať do zariadenia a užívať si ich.

Záver

Teraz už určite viete, ako prevádzať videá na veľkosť obrazovky systému Android. Tieto metódy nie je ťažké dodržať. Viem, že druhá metóda môže byť pre nových používateľov trochu náročná, ale keď sa v tom zorientujete, stane sa to jednoduchšie. Ak to nejde jednoduchšie, som tu na to, aby som vám pomohol s akýmkoľvek problémom, s ktorým sa stretnete. Odporúčam vám, aby ste si najskôr overili prvú metódu a potom sa presunuli k ďalšej. Ak máte nejaké návrhy alebo otázky, pokojne sa ich opýtajte v komentároch.