Ako prev├ídza┼ą hlasov├ę spr├ívy z WhatsApp na text

Hlasov├í schr├ínka bola ├║spe┼ín├í. Mus├şte iba sledova┼ą zvyky ─żud├ş, ktor├ş kr├í─Źaj├║ po ceste s telef├│nom, ktor├Ż vyzer├í ako toast, a nahlas hovoria t├Żm z n├ís, ktor├ş nevedia, kto. to je posiela┼ą hlasov├ę spr├ívy, mo┼żno prostredn├şctvom WhatsApp.

Je zrejm├ę, ┼że hlasov├í schr├ínka WhatsApp je obzvl├í┼í┼ą v├Żhodn├í ak sa ti nep├í─Źi p├şsanie alebo ak hovor├şte ─żah┼íie ako p├şsan├şm. Tie┼ż si m├┤┼żete vypo─Źu┼ą ─Źloveka, ktor├ęho hlas v├ím poslal spr├ívu a internet je pln├Ż vtipn├ę hlasov├ę spr├ívy WhatsApp kde sa vyskytuj├║ z├íbavn├ę situ├ície a kde je zvuk ve─żmi d├┤le┼żit├ę na pochopenie s├║─Źasnej elegancie.

Aj ke─Ć s├║ hlasov├ę spr├ívy be┼żn├ę, niekedy s├║ nepr├şjemn├ę, obzvl├í┼í┼ą ak ─Ź├ştate viac ako len spr├ívu s pln├Żm mliekom namiesto ─Źakania na dokon─Źenie hlasov├Żch spr├ív, ktor├ę trvaj├║ nieko─żko min├║t, s prest├ívkami, tichom a ÔÇ×eeeemmm …ÔÇť, ÔÇ×estoooo …ÔÇť at─Ć.

Ale v┼íetci maj├║ rie┼íenia v tomto ┼żivote alebo takmer vo v┼íetk├Żch av tomto pr├şpade nemus├ş hlasov├í po┼íta WhatsApp by┼ą probl├ęmom, ak m├íte spr├ívne n├ístroje. Technol├│gia hlasov├ęho prepisu, to znamen├í, zmeni┼ą zvuk na text Bolo vyvinut├ę dos┼ą na to, aby na┼ílo rie┼íenia, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ t├║to technol├│giu v┼íade, napr├şklad prekladate─żsk├ę n├ístroje Preklada─Ź Google alebo dokonca na va┼íom mobilnom telef├│ne s Androidom alebo iPhone kdeko─żvek stla─Źen├şm tla─Źidla m├┤┼żete poveda┼ą, ─Źo chcete a objav├ş sa na obrazovke s viac-menej ├║spechom.

A ─Źo hlasov├í schr├ínka WhatsApp? Naz├Żva sa jedno z najlep┼í├şch rie┼íen├ş Voicepop a m├┤┼żete si ho nain┼ítalova┼ą v syst├ęme Android aj v telef├│ne iPhone,

Okam┼żit├Ż hlas k textu

├Ü─Źel Voicepop znamen├í prev├ídza┼ą hlasov├ę spr├ívy na text, ktor├Ż si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą namiesto po─Ź├║vania. A najlep┼íie na tom je, ┼że okrem toho je kompatibiln├Ż WhatsAppM├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą v Signal, KakaoTalk alebo Line, A tie┼ż v telegram Ak pou┼ż├şvate iPhone (Android t├║to mo┼żnos┼ą zatia─ż nem├í.

Zodpovedn├ş hovoria, ┼że to funguje so spr├ívami do 2 min├║t, integrovan├ę s aplik├íciou spr├ív, ktor├║ pou┼ż├şvate, v tomto pr├şpade WhatsApp, a kompatibiln├ę s viac ako 120 jazykov r├┤zne medzi nimi anglicky ┼ípanielsky, Taliansko at─Ć.

Boj├şte sa toho? niekto po─Ź├║va va┼ía spr├íva Tvorcovia Voicepop hovoria, ┼że pou┼ż├şvaj├║ technol├│gia cloudov├ęho prekladu, In├Żmi slovami, va┼ía spr├íva sa odo┼íle na server na internete, kde je prelo┼żen├í, ale neprech├ídza ─żudsk├Żmi rukami.

Ako prev├ídza┼ą hlasov├ę spr├ívy z WhatsApp na text 3

a ako to funguje presne? V syst├ęme Android a iPhone ho vyberieme pomocou hlasovej schr├ínky a potom vst├║pime do ponuky Zdie─żajte to a vyberte mo┼żnos┼ą Voicepop, ktor├║ sme predt├Żm nain┼ítalovali. Voicepop sa n├ís op├Żta, ak├Ż jazyk chceme prelo┼żi┼ą. M├┤┼żeme si vybra┼ą jednu alebo viac spr├ív, ktor├í? bud├║ prepisovan├ę jeden po druhom

M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą Voicepop z ofici├ílnych webov├Żch str├ínok alebo z obchodov Android a iPhone. Aplik├ícia je v z├ísade bezplatn├í, aj ke─Ć m├í slu┼żbu mesa─Źn├ę predplatn├ę, Neviem ako dlho trv├í sk├║┼íobn├í doba, ber├║c do ├║vahy, ┼że na svojej str├ínke ni─Ź nehovor├ş a v popise slu┼żieb Google Play a App Store je obmedzen├í na kr├ítku ÔÇ×mo┼żnos┼ą s┼ąahova┼ą a pou┼ż├şva┼ą na obmedzen├║ dobuÔÇť.