Ako presta┼ą by┼ą zaplaven├Ż upozorneniami Apple Denn├ę karty a hotovos┼ą

Postupujte pod─ża podrobn├ęho v├Żukov├ęho programu iDownloadBlog, kde sa dozviete, ako ─żahko zastavi┼ą pr├şjem Apple Ozn├ímenia o kart├ích ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł a mesiac sumarizuj├║ va┼íe v├Żdavky a transakcie a rozhodn├║ sa neprij├şma┼ą ozn├ímenia o dennej hotovosti Apple Hotovos┼ą (automaticky vyd├ívan├ę ka┼żd├ę r├íno).

Pou┼ż├şvatelia predvolene dost├ívaj├║ denn├ę upozornenia o hotovosti ka┼żd├ę r├íno od Apple efekt├şvna

Apple    V├Żstra┼żn├í karta

Z├íkazn├şci navy┼íe dost├ívaj├║ denn├ę ozn├ímenia o hotovosti od spolo─Źnosti Apple Karty t├Ż┼żdenne a mesa─Źne z├ívisia od va┼íich v├Żdavkov za dan├ę obdobie.

Apple ma┼ą podrobnosti Denn├ę varovania o peniazoch a Apple Ozn├ímenie o vydan├ş karty:

 • Denn├ę pe┼ła┼żn├ę ozn├ímenia od Apple Cash: Ka┼żd├ę r├íno sa v upozornen├ş zobrazuje, ko─żko denn├Żch pe┼łaz├ş sa prip├ş┼íe na v├í┼í ├║─Źet Apple Pe┼ła┼żn├í karta de┼ł predt├Żm a ko─żko denn├Żch pe┼łaz├ş bolo na va┼íu kartu pridan├Żch Apple Hotovostn├í karta zatia─ż v aktu├ílnom mesiaci.
 • Oznamovanie t├Ż┼żdenn├Żch a mesa─Źn├Żch v├Żdavkov Apple karta: Ka┼żd├║ nede─żu sa v s├║hrnoch upozorn├ş ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł Apple K├║pte si kartu a uk├í┼żte mu denn├║ hotovos┼ą, ktor├║ z├şskate za n├íkupy v danom t├Ż┼żdni. Na konci ka┼żd├ęho mesiaca s├║ v ozn├ímeniach zhrnut├ę va┼íe mesa─Źn├ę platby Apple V├Żdavky na kartu a ─Źiastka dennej hotovosti, ktor├║ dostanete z n├íkupu va┼íich v├Żdavkov v danom mesiaci.

Ak sa chcete rozhodn├║┼ą, ┼że nechcete dost├íva┼ą toto upozornenie, postupujte takto:

Ako to zastavi┼ą Apple Ozn├ímenia o kart├ích a denn├ę varovania v hotovosti

Zastavi┼ą prij├şmanie denn├Żch ozn├ímen├ş o hotovosti a Apple Ozn├ímenie o vydan├ş karty:

1) Otvor to Aplik├ícia Pe┼ła┼żenka na va┼íom iPhone alebo iPad s iOS 12.4 alebo nov┼íie

2) Vyberte si svoje Apple karta zo zoznamu

3) Trojit├ę klepnutie viac tla─Źidlo

4) Posu┼łte zobrazenie nadol na transakcie,

5) Posu┼łte prep├şna─Ź na boku Povoli┼ą upozornenia do polohy VYP, aby ste prestali dost├íva┼ą varovania od v├ís Apple Kartov├Ż ├║─Źet.

Ak chcete, m├┤┼żete vypn├║┼ą v┼íetky upozornenia a ozn├ímenia pre aplik├íciu Pe┼ła┼żenka: prihl├íste sa Nastavenia Ôćĺ Upozornenia Ôćĺ Pe┼ła┼żenka a posunut├şm prep├şna─Źa ved─ża polo┼żky Povoli┼ą upozornenia do polohy VYP vypnite v┼íetky upozornenia v aplik├ícii.

Ak chcete obnovi┼ą pam├Ą┼ą, Apple N├íkupy kariet je mo┼żn├ę vykona┼ą pomocou Apple Pay na zariadeniach iPhone, iPad, Apple Watch alebo Mac Na n├íkupy na mieste m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj svoju fyzick├║ tit├ínov├║ kartu (alebo ─Ź├şslo karty) Apple Pay Zatia─ż nebol prijat├Ż.

Kedy dostanete denn├║ v├Żhru v hotovosti

Za ka┼żd├Ż n├íkup, ktor├Ż urob├şte Apple Karta, dostanete nieko─żko denn├Żch pe┼ła┼żn├Żch cien:

 • Z├şskajte tri percent├í v┼íetk├ęho, ─Źo ste k├║pili od spolo─Źnosti Apple Apple Obchod, apple.com, App Store alebo iTunes. To zah┼Ľ┼ła hry, n├íkupy v aplik├ícii a slu┼żby, ako s├║ tie va┼íe. Apple Prihl├íste sa na odber pl├ínov skladovania hudby a iCloud.
 • Z├şskajte dve percent├í zaka┼żd├Żm, ke─Ć si nie─Źo k├║pite pomocou Apple Pay, v ka┼żdej kateg├│rii.
 • Ak n├íjdete obchod, web alebo aplik├íciu, ktor├║ nepou┼ż├şvate Apple Pay Av┼íak pomocou tit├ínovej karty z├şskate sp├Ą┼ą 1 percento svojho n├íkupu vo forme denn├Żch pe┼łaz├ş.

Namiesto toho, aby ste posielali svoje ka┼żdodenn├ę peniaze na svoje peniaze Apple Ihne─Ć po dokon─Źen├ş platby za n├íkup m├íte k dispoz├şcii platobn├║ kartu. ÔÇ×Po dokon─Źen├ş n├íkupu sa va┼íe denn├ę peniaze pripo─Ź├ştaj├║ k Apple Hotovostn├í karta, ÔÇťpovedal Apple,

Celkov├ę denn├ę peniaze za va┼íu ─Źinnos┼ą v Apple Karta odr├í┼ża denn├║ hotovos┼ą transakci├ş, ktor├ę boli dokon─Źen├ę v konkr├ętnom t├Ż┼żdni alebo mesiaci. Preto┼że transakcie v aktu├ílnom ─Źasovom obdob├ş s├║ dokon─Źen├ę, celkov├í denn├í suma pe┼łaz├ş sa zv├Ż┼íi.

Faktura─Źn├ę obdobie trv├í od 12:00 hod. Prv├ęho d┼ła mesiaca do 11:59:59 pm posledn├ęho d┼ła v mesiaci. Ak obnov├şte Apple Pri n├íkupe kartou sa v├ím vr├íti platba a na va┼íu kartu sa za├║─Źtuj├║ pr├şslu┼ín├ę denn├ę peniaze.

Apple    Oznámenie o karte

Z├şskajte pr├şstup k svojim ka┼żdodenn├Żm peniazom

K dennej hotovosti m├íte pr├şstup z Apple Sekcia vyd├ívania kariet v aplik├ícii Pe┼ła┼żenka.

Za─Źnite klepnut├şm na Apple Karta v aplik├ícii Pe┼ła┼żenka a vyberte mo┼żnos┼ą Mesa─Źn├í aktivita alebo T├Ż┼żdenn├í aktivita. Ak chcete zobrazi┼ą predch├ídzaj├║ci t├Ż┼żde┼ł alebo mesiac, potiahnite prstom nabok. Za vybran├Ż t├Ż┼żde┼ł / mesiac si m├┤┼żete zobrazi┼ą v┼íetky denn├ę hotovostn├ę transakcie s dokon─Źen├Żmi n├íkupmi. Ak chcete zisti┼ą, ko─żko zarob├şte za ka┼żd├║ uveden├║ transakciu, jednoducho klepnite na Denn├í hotovos┼ą.

Celkov├í denn├í suma vo v├ís Apple Aktivita karty odr├í┼ża denn├║ hotovos┼ą transakci├ş, ktor├ę boli dokon─Źen├ę v konkr├ętnom t├Ż┼żdni alebo mesiaci. Preto┼że transakcie v aktu├ílnom ─Źasovom obdob├ş s├║ dokon─Źen├ę, celkov├í denn├í suma pe┼łaz├ş sa zv├Ż┼íi.

Potrebujete pomoc? Op├Żtajte sa iDB!

Ak sa v├ím tento tutori├íl p├í─Źi, zdie─żajte ho so svojimi priate─żmi a zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.

Pasce? Nie som si ist├Ż, ako pre v├ís urobi┼ą ur─Źit├ę veci Apple n├ístroj? Dajte n├ím vedie┼ą (chr├ínen├Ż e-mailom) a bud├║ce n├ívody m├┤┼żu poskytn├║┼ą rie┼íenie.

Svoje n├ívrhy m├┤┼żete posiela┼ą prostredn├şctvom (chr├ínen├Ż e-mailom),