Ako prestať byť neaktívny Twitter účty

Twitter je jedným z najlepších na svete 3 sociálne médiá spolu s Instagram a Facebook, Problém s TwitterJe to však v skutočnosti, že ich rast do značnej miery závisí od ich podielu sledovateľov / sledovateľov. Čím viac sledovateľov máte, a čím menej ľudí sledujete, tým atraktívnejší bude váš účet a tým väčšia legitimita sa bude ľuďom zdať.

neaktívne Twitter účty, ktoré sledujete, sú v zásade mŕtve ťahy okolo príslovečných nôh vášho účtu a ak ste použili techniku ​​Follow4follow, váš účet je pravdepodobne prelomený. Ručné sledovanie je vždy jednou z možností, ale ak je zoznam dlhý, možno budete chcieť proces automatizovať.

Prečo prestať sledovať

Okrem vyššie uvedeného hlavného dôvodu existujú aj iné, ktoré vám bránia Twitter aktivitu. Inaktívne účty sa nezúčastňujú konverzácií Twittera diskusie sú základom platformy. Po druhé, neaktívne účty nepresmerujú vaše príspevky, čo je tiež nevyhnutnou súčasťou vašich príspevkov Twitter Prítomnosť.

Po tretie, ako už bolo uvedené vyššie, neaktívne účty zvyšujú svoj ďalší počet a zanechávajú na nich známky Twitter pomer. Napokon, ak príliš veľa neaktívnych účtov zníži autoritu vášho profilu a mieru vplyvu.

Prestaňte sledovať manuálne

Prvou možnosťou môže byť manuálne zastavenie nasledujúcich účtov, ktoré nie sú aktívne. To je skvelé, ak musíte odstrániť iba niekoľko neaktívnych účtov. Jednou nevýhodou, s ktorou sa stretnete, je to, že účty sú neaktívne.

Zaujímavé je, že platforma Twitter vám umožňuje ľahko zistiť, kto vás sleduje, ale nie naopak. Ak kliknete na ikonu svojho profilu v ľavom hornom rohu aplikácie, uvidíte počet sledovateľov, ktorých máte, a počet osôb, ktoré sledujete. Keď sa dotknete ktorejkoľvek z týchto možností, uvidíte iba ľudí, ktorých sledujete.

To sťažuje odstránenie neaktívnych. Twitter účty, ktoré sledujete, pretože možno nepoznáte používateľské mená.

Postup manuálneho zastavenia sledovania Twitter účty:

 1. Prejdite si časovú os a kliknite na Tweet pre príslušný účet.
 2. Klepnite na názov účtu.
 3. Klepnite na „Ďalej“ v ľavej hornej časti

Všetko pripravené. Ale ak ste si to nevšimli, možnosť 1 Bude predstavovať problém s neaktívnymi účtami, pretože tu nebudú žiadne nedávne tweety.

Ako zastaviť sledovanie neaktívnych používateľských účtov, ak poznáte meno používateľa

Za predpokladu, že poznáte užívateľské mená každého neaktívneho účtu, môžete to urobiť:

 1. Klepnite na tlačidlo „Hľadať“ Twitter”Panel umiestnený v hornej časti obrazovky.
 2. Zadajte meno osoby alebo používateľské meno účtu.
 3. V zobrazenom zozname vyhľadávania klepnite na správny účet.
 4. Dotknite sa ikony „Ďalej“ v pravom hornom rohu stránky.
 5. Potvrďte, keď sa kontextové okno opýta, či chcete prestať sledovať tento účet.

Pravdepodobne nepoznáte používateľské mená všetkých neaktívnych účtov, ktoré sledujete. Tu prichádzajú nástroje tretích strán.

Zastavte nasledujúce nástroje

Ako vidíte vyššie, Twitter neuľahčuje zostať nečinný Twitter Účty Používatelia by sa preto mali pre túto úlohu uchýliť k nástrojom tretích strán. Všeobecne sa zhoduje, že tieto nástroje vám umožňujú filtrovať účty, takže je ľahké ich prestať sledovať.

Od apríla 2020 sa Circleboom javí ako najspoľahlivejšia. Aj keď existuje niekoľko aplikácií v Google Play Store a Apple V obchode App Store nie sú recenzie veľmi spoľahlivé. Preskúmame platformu Circleboom z hľadiska jej schopnosti pomôcť spravovať Twitter účty

Circleboom

Circleboom sa zdá byť najspoľahlivejším zdrojom na správu Twitter účty práve teraz. Ak chcete prestať byť neaktívny Twitter účty spravujúce páči sa mi a tweety; Jedná sa o bezplatnú službu s možnosťou platby pre tých, ktorí chcú robiť viac.Ako prestať byť neaktívny Twitter účty 1

Navštívením webovej stránky Circleboom sa môžete prihlásiť do svojho Twitter účet a začnite filtrovať účty, ktoré sledujete.

Na webovej stránke postupujte podľa týchto krokov:

 1. Kliknite na tlačidlo „Štart“ v pravom hornom rohu
 2. Prihláste sa do svojho Twitter zodpovednosti.
 3. Zadajte kód odoslaný na číslo mobilného telefónu v súbore
 4. Kliknite na položku Autorizovať aplikáciu.
 5. Kliknite na pole Neaktívni priatelia na ľavej strane obrazovky.
 6. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na položku Navštíviť. Nachádza sa na ľavej dolnej strane.
 7. Zobrazí sa kontextové okno s ikonou Twitter zodpovednosti. Umiestnite kurzor myši na tlačidlo „Ďalej“. Keď sa rozsvieti na červeno a zobrazí sa správa „Zastaviť sledovanie“, kliknite na možnosť.

Circleboom vám tiež ukáže analýzu účtu. Od koľkých sledovateľov po dni od posledného Tweetu budete informovaní o aktivite účtu skôr, ako ho prestanete sledovať.

Zrušiť sledovanie viacerých neaktívnych účtov

Okruh zastaví sledovanie po neaktívnosti Twitter jednoduchšie účty (alebo dokonca možné, v závislosti od posledného Tweetu alebo užívateľských mien, ktoré máte k dispozícii. Nedáva vám však možnosť prestať sledovať niekoľko neaktívnych účtov naraz).

Prestať sledovať všetkých Twitter účty, ktoré môžete nainštalovať.

Je dôležité uviesť, že tieto nástroje sa neustále vyvíjajú. Niektoré, ktoré pracovali minulý rok, už v roku 2020 nefungujú.

zastaviť nasledujúce účty Twitter neaktívne

Aj keď vám možnosť bezplatného účtu umožňuje zastaviť sledovanie neaktívnych účtov, spoločnosť Circleboom má platenú mesačnú alebo ročnú službu predplatného pre tých, ktorí potrebujú urobiť viac. Od $7Zdá sa, že táto služba robí presne to, čo potrebujeme, aby sme urobili práve teraz.

Uvoľnite svoje Twitter účet

Twitter spôsobilo zastavenie sledovania z nejakého dôvodu a mnoho nástrojov sa zatvára kvôli používaniu Twitter Rozhranie API Zrušenie manuálneho sledovania ľudí bude nejaký čas trvať, v závislosti od počtu účtov, ktoré sledujete. Môžete si však byť istí, že ľudia, ktorých sledujete, sú rovnako dôležití ako vaši sledovatelia.

Aké nástroje na zastavenie sledovania používate? Už ste vyskúšali ManageFlitter a UnTweeps? Čo si myslíte o týchto skvelých nástrojoch? Odpovede napíšte do nižšie uvedeného zoznamu a sledujte nás Twitter,