Ako prepoji┼ą telef├│nne ─Ź├şslo vo WordPress

Chcete previes┼ą viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov?

Pridanie telef├│nneho ─Ź├şsla na va┼íe str├ínky m├┤┼że pom├┤c┼ą vybudova┼ą d├┤veru a za─Źa┼ą proces predaja.

Ak chcete svojim n├ív┼ítevn├şkom u─żah─Źi┼ą pr├ícu, na mobiln├Żch zariadeniach m├┤┼żete dokonca klikn├║┼ą na ich telef├│nne ─Ź├şslo.

T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci jednoducho klikn├║┼ą na odkaz a otvori┼ą aplik├íciu telef├│nu a uskuto─Źni┼ą hovor.

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako prida┼ą odkaz, na ktor├Ż m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci klikn├║┼ą, aby v├ím zavolali. E┼íte lep┼íie je to len min├║tu.

Pridajte odkaz, na ktor├Ż sa d├í klikn├║┼ą

Existuj├║ dva r├┤zne sp├┤soby, ako prida┼ą ─Ź├şslo odkaz na va┼íe str├ínky WordPress. Za─Źnime pridan├şm telef├│nneho odkazu do pr├şspevkov a str├ínok.

Telefónne odkazy v publikáciách a stránkach

Prv├Żm krokom je jednoducho nap├şsa┼ą telef├│nne ─Ź├şslo do editora. M├┤┼żete ho prida┼ą do be┼żn├ęho odseku a zap├şsa┼ą ho vo form├íte, ktor├Ż chcete.

Potom zv├Żraznite ─Ź├şslo a na paneli n├ístrojov blokovania vyberte mo┼żnos┼ą prepojenia.

Norm├ílne by som sem zadal norm├ílnu adresu URL. V takom pr├şpade nap├ş┼íete telef├│nne ─Ź├şslo v ┼ípeci├ílnom form├íte.

Najprv nebudeme zad├íva┼ą ako webov├║ adresu ÔÇ×http: //ÔÇť. Namiesto toho pou┼żijeme ┼ípeci├ílny odkazov├Ż protokol ÔÇ×tel:ÔÇť.

Protokol Tel Link

Potom prid├íte ─Ź├şslo v medzin├írodnom form├íte. Za─Źnite znakom plus (+) a potom zadajte volac├ş k├│d svojej krajiny. Zoznam volac├şch k├│dov n├íjdete tu. Potom sta─Ź├ş prida┼ą telef├│nne ─Ź├şslo bez spojovn├şkov alebo medzier.

Napr├şklad, ak je va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo (222)333-4444 a ste v USA, ─Ź├şslo, ktor├ę by ste pou┼żili, by malo nasleduj├║ci form├ít: +12223334444.

Takto bude vyzera┼ą pri mo┼żnosti prepojenia v editore:

├Üpln├ę telef├│nne spojenie

Ke─Ć pozn├íte k├│d svojej krajiny a po┼żadovan├Ż form├ít, m├┤┼żete ─żahko replikova┼ą odkaz na telef├│nne ─Ź├şslo kdeko─żvek na va┼íom webe.

Stla─Źte kl├íves ÔÇ×EnterÔÇť alebo kliknut├şm na tla─Źidlo pridajte odkaz a voila!

Pridajte ─Ź├şslo s mo┼żnos┼ąou kliknutia pomocou HTML

Na pridanie odkazu na telef├│nne ─Ź├şslo m├┤┼żete kdeko─żvek na svoje str├ínky pou┼żi┼ą HTML. Tento pr├şstup m├┤┼żete napr├şklad pou┼żi┼ą s miniaplik├íciou HTML v ktorejko─żvek oblasti miniaplik├íci├ş.

Tu je form├ít HTML, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą:

(222)333-4444

Pou┼ż├şvame prvok, ktor├Ż je odkazom. Hodnota href obsahuje rovnak├Ż form├ít adresy URL telef├│nu, ak├Ż pou┼ż├şvame na vkladanie telef├│nnych odkazov do pr├şspevkov a str├ínok. ─î├şslo vn├║tri zna─Źiek je to, ─Źo uvidia n├ív┼ítevn├şci, a vy pou┼ż├şvate zn├ímy form├ít ─Ź├şsla dom├ícnosti.

─Äal┼íie alternat├şvne odkazy

Vedeli ste, ┼że m├┤┼żete prida┼ą odkazy z Skype na svoje str├ínky sa otvoria Skype kliknut├şm? Rovnako jednoduch├ę je prida┼ą na svoj web WordPress e-mailov├Ż odkaz.

Pok├║si┼ą sa!

Prevody m├┤┼żu pom├┤c┼ą s pridan├şm odkazu na telefonick├Ż hovor na va┼íe str├ínky, aby sa n├ív┼ítevn├şci mobiln├Żch telef├│nov mohli r├Żchlo spoji┼ą.

S pr├şru─Źkou uvedenou v tomto n├ívode nebudete ma┼ą probl├ęm z├şska┼ą vlastn├ę telef├│nne ─Ź├şslo, na ktor├ę m├┤┼żete klikn├║┼ą na svojom webe WordPress.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa prepojenia telef├│nneho ─Ź├şsla s webom WordPress, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.