Ako prepoji┼ą telef├│nne ─Ź├şslo vo WordPress

Chcete previes┼ą viac potenci├ílnych z├íkazn├şkov?

Pridanie telef├│nneho ─Ź├şsla na v├í┼í web m├┤┼że pom├┤c┼ą vybudova┼ą d├┤veru a za─Źa┼ą proces predaja.

Ak chcete svojim n├ív┼ítevn├şkom u─żah─Źi┼ą pr├ícu, na mobiln├Żch zariadeniach m├┤┼żete dokonca klikn├║┼ą na ich telef├│nne ─Ź├şslo.

N├ív┼ítevn├şci tak m├┤┼żu jednoducho klikn├║┼ą na odkaz a otvori┼ą tak telef├│nnu aplik├íciu a uskuto─Źni┼ą hovor.

V tomto n├ívode sa nau─Ź├şte, ako prida┼ą odkaz, na ktor├Ż m├┤┼żu n├ív┼ítevn├şci klikn├║┼ą, aby v├ím zavolali. E┼íte lep┼íie je, ┼że to trv├í iba min├║tu.

Pridajte odkaz, na ktor├Ż sa d├í klikn├║┼ą

Existuj├║ dva r├┤zne sp├┤soby, ako prida┼ą ─Ź├şseln├Ż odkaz na v├í┼í web WordPress. Za─Źnime pridan├şm telef├│nneho odkazu na pr├şspevky a str├ínky.

Telefónne odkazy v publikáciách a stránkach

Prv├Żm krokom je jednoducho nap├şsa┼ą telef├│nne ─Ź├şslo do editora. M├┤┼żete ho prida┼ą do be┼żn├ęho odseku a ulo┼żi┼ą ho v po┼żadovanom form├íte.

Zv├Żraznite ─Ź├şslo a vyberte mo┼żnos┼ą prepojenia na paneli n├ístrojov bloku.

Prida┼ą tel. Odkaz

Norm├ílne by som tu zadal norm├ílnu adresu URL. V takom pr├şpade nap├ş┼íete telef├│nne ─Ź├şslo v ┼ípeci├ílnom form├íte.

Najprv nebudeme zad├íva┼ą ako webov├║ adresu ÔÇ×http: //ÔÇť. Namiesto toho pou┼żijeme ┼ípeci├ílny protokol ÔÇ×tel:ÔÇť link.

Protokol Tel Link

─î├şslo prid├íte v medzin├írodnom form├íte. Za─Źnite znakom plus (+) a zadajte volac├ş k├│d svojej krajiny. Zoznam volac├şch k├│dov n├íjdete tu. Potom sta─Ź├ş prida┼ą telef├│nne ─Ź├şslo bez spojovn├şkov alebo medzier.

Napr├şklad, ak je va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo (222)333-4444 a ste v USA, ─Ź├şslo, ktor├ę by ste pou┼żili, by malo nasleduj├║ci form├ít: +12223334444

Takto to bude v mo┼żnosti odkazu v editore:

├Üpln├ę telef├│nne spojenie

Ke─Ć pozn├íte k├│d krajiny a po┼żadovan├Ż form├ít, je ─żahk├ę kdeko─żvek na webe replikova┼ą telef├│nne spojenie, na ktor├ę sa d├í klikn├║┼ą.

Stla─Źte kl├íves ÔÇ×EnterÔÇť alebo kliknut├şm na tla─Źidlo pridajte odkaz a ste hotovi!

Pridajte ─Ź├şslo s mo┼żnos┼ąou kliknutia pomocou HTML

M├┤┼żete pou┼żi┼ą HTML na pridanie odkazu na telef├│nne ─Ź├şslo kamko─żvek inde na svoje str├ínky. Tento pr├şstup m├┤┼żete napr├şklad pou┼żi┼ą s miniaplik├íciou HTML v ktorejko─żvek oblasti miniaplik├ície.

Tu je form├ít HTML, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą:

(222)333-4444

Pou┼ż├şvame prvok, ktor├Ż je odkazom. Hodnota href obsahuje rovnak├Ż form├ít adresy URL telef├│nu, ak├Ż pou┼ż├şvame na vkladanie telef├│nnych odkazov do pr├şspevkov a str├ínok. ─î├şslo vn├║tri zna─Źiek je to, ─Źo uvidia n├ív┼ítevn├şci, a vy pou┼ż├şvate zn├ímy form├ít ─Ź├şsla dom├ícnosti.

─Äal┼íie alternat├şvne odkazy

Vedeli ste, ┼że m├┤┼żete prida┼ą odkazy z Skype pre v├í┼í web sa otvoria Skype Kliknut├şm? Je tie┼ż ─żahk├ę prida┼ą e-mailov├Ż odkaz na v├í┼í web WordPress.

CHOP sa pr├şle┼żitosti!

Prevody m├┤┼żu pom├┤c┼ą s pridan├şm telef├│nneho odkazu na va┼íe str├ínky, aby sa mobiln├ş n├ív┼ítevn├şci mohli r├Żchlo spoji┼ą.

S pr├şru─Źkou uvedenou v tomto n├ívode nebudete ma┼ą probl├ęm z├şska┼ą vlastn├ę telef├│nne ─Ź├şslo, na ktor├ę m├┤┼żete klikn├║┼ą na svojom webe WordPress.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa prepojenia telef├│nneho ─Ź├şsla s webom WordPress, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.