Ako prepoji┼ą LG Smart TV s domovskou str├ínkou Google

Ako prepoji┼ą LG Smart TV s domovskou str├ínkou Google 1

Vlastn├şte najnov┼íiu telev├şziu LG Smart TV, ale st├íle m├íte probl├ęm prepoji┼ą s ┼łou svoju dom├ícnos┼ą Google?

Ak je va┼ía odpove─Ć ├íno, nie ste sami!

Aj ke─Ć je technol├│gia ThinQ vecou od roku 2018, st├íle existuje nieko─żko ─żud├ş, ktor├ş maj├║ probl├ęmy so synchroniz├íciou svojho telev├şzora LG so svojim domovom Google.

A nepopierajme skuto─Źnos┼ą, ┼że …

Je smutn├ę, ke─Ć nedost├ívate maxim├ílne v├Żhody. To nikto nechce, nie?

Ale nebojte sa, máme vás!

Nechajte JOA, aby v├ím pomohol s nieko─żk├Żmi r├Żchlymi opravami, aby ste sa uistili, ┼że si vy a va┼ía rodina u┼ż├şvate maxim├ílny potenci├íl ┼żivota ÔÇ×inteligentn├ęhoÔÇť ┼żivota.

S├║visiace: Spolo─Źnos┼ą LG uvedie na trh prv├Ż rolovate─żn├Ż telev├şzor na svete v okt├│bri tohto roku

Predt├Żm, ako sa ponor├şme doÔÇŽ

Nie v┼íetky LG Smart TV dostupn├ę na trhu s├║ podporovan├ę spolo─Źnos┼ąou Google Assistant a domovsk├í str├ínka Google. T├íto technol├│gia je k dispoz├şcii iba na LCD telev├şzoroch Super UHD alebo na telev├şzore LG, ktor├Ż be┼ż├ş na syst├ęme WebOS 4.0. To znamen├í, ┼że t├║to funkciu je mo┼żn├ę obmedzi┼ą iba na modely ako B8, B8s, C8, E8, W8, LK64, LK54, SK80, SK90, SK95, UK 62, UK63, UK65 a UK77.

Nie ste si ist├ş, s ak├Żm opera─Źn├Żm syst├ęmom be┼ż├ş v├í┼í LG Smart TV?

Pomocou dia─żkov├ęho ovl├ída─Źa LG dlho stla─Źte tla─Źidlo ÔÇ×NastaveniaÔÇť Vyberte polo┼żku V┼íeobecn├ę> O tomto telev├şzore.

Dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź LG Smart TV

Ak na dia─żkovom ovl├ída─Źi nen├íjdete to ist├ę tla─Źidlo, ktor├ę bolo dodan├ę s va┼íim inteligentn├Żm telev├şzorom, m├┤┼żete to sk├║si┼ą stla─Źen├şm tla─Źidla ÔÇ×DomovÔÇť> Nastavenia> Roz┼í├şren├ę> V┼íeobecn├ę> O tomto telev├şzore.

O inteligentnej telev├şzii LG

Mus├şte si pre─Ź├şta┼ą: Ako pripoji┼ą domovsk├║ str├ínku Google k telev├şzoru Sony (r├Żchly a jednoduch├Ż sprievodca)

Po─Ćme na to.

Metóda 1: Pripojenie vášho LG Smart TV

Krok 1: Nastavte si aplikáciu Google Home.

Pred spusten├şm postupu sa uistite, ┼że je va┼ía domovsk├í str├ínka Google spr├ívne nastaven├í. Ak to rob├şte prv├Żkr├ít, tento pr├şspevok v├ís prevedie v┼íetk├Żm, ─Źo potrebujete vedie┼ą pri bezprobl├ęmovom nastaven├ş domova Google.

Krok 2: Zaregistrujte svoj telev├şzor.

Na dia─żkovom ovl├ída─Źi LG stla─Źte tla─Źidlo Domov a zvo─żte ÔÇ×Nastavi┼ą telev├şzor pre Google AssistantÔÇŁAplik├ícia. Dokon─Źite registr├íciu jednoducho pod─ża pokynov.

Po┼żiada v├ís, aby ste sa prihl├ísili pomocou svojho ├║─Źtu Google alebo Facebook ├║─Źet. Ak tieto ├║─Źty nechcete prepoji┼ą, m├┤┼żete si vytvori┼ą samostatn├Ż ├║─Źet LG. Na telev├şzore vyberte Nastavenia> V┼íeobecn├ę> Spr├íva ├║─Źtu.

V opa─Źnom pr├şpade si m├┤┼żete stiahnu┼ą aplik├íciu ÔÇ×LG ThinQÔÇť z obchodu Google Play a odtia─ż si vytvori┼ą ├║─Źet.

Krok 3: Odkaz pre─Ź!

Pomocou aplik├ície Google Home m├┤┼żete obe zariadenia prepoji┼ą pod─ża nasleduj├║cich pokynov:

    Spustite aplik├íciu ÔÇ×Google HomeÔÇť.Vyberte ÔÇ×PonukaÔÇť.H─żada┼ą ÔÇ×Ovl├ídanie domovaÔÇť. Automaticky budete presmerovan├ş na str├ínku ÔÇ×Google AssistantÔÇŁAplik├íciaKlepnite na znamienko ÔÇ×+ÔÇť pridajte zariadenia a vyberte LG ThinQ. Zobraz├ş sa v├Żzva na prihl├ísenie sa pomocou v├í┼ího ├║─Źtu LG.

Pr├şpadne m├┤┼żete otvori┼ą aplik├íciu ÔÇ×Google HomeÔÇť, poveda┼ą ÔÇ×OK Google, hovori┼ą s LGÔÇť a na karte Objavi┼ą vybra┼ą ÔÇ×Prepoji┼ą s LGÔÇť. Sta─Ź├ş sa prihl├ísi┼ą a v┼íetko je pripraven├ę.

Met├│da 2: Pou┼ż├şvanie zariadenia Google Chromecast alebo Chromecast Ultra

M├┤┼żete pou┼żi┼ą Google Chromecast alebo Chromecast Ultra, ktor├Ż sa prip├íja pomocou portu HDMI niekde za telev├şzorom. Tu je to, ─Źo mus├şte urobi┼ą.

Kroky:

    Zapoji┼ą v├í┼í Chromecast.Pripojte zariadenia k rovnak├ęmu pripojeniu Wi-Fi. Zaistite, aby bol v├í┼í Chromecast, smartf├│n s Androidom a domovsk├í str├ínka Google pripojen├ę k podobn├ęmu pripojeniu Wi-Fi.Zaistite, aby bola vidite─żn├í obrazovka zariadenia Chromecast na telev├şzore LG. Zo svojho smartf├│nu otvorte aplik├íciu ÔÇ×Google HomeÔÇť.Klepnite na ÔÇ×ZariadeniaÔÇť.Vyberte ÔÇ×Prida┼ą nov├ę zariadenieÔÇť.Postupujte pod─ża nasleduj├║cich pokynov.Vr├í┼ąte sa do aplik├ície ÔÇ×Google HomeÔÇť a klepnite na ÔÇ×Pokra─Źova┼ąÔÇť. Na telev├şzore a smartf├│ne sa s├║─Źasne zobraz├ş k├│d. Uistite sa, ┼że sa zhoduj├║, a klepnite na ÔÇ×─ÄalejÔÇť. Postupujte pod─ża pokynov. Ak chcete synchroniz├íciu potvrdi┼ą, vr├í┼ąte sa znova do aplik├ície ÔÇ×Google HomeÔÇť. Prejdite na polo┼żku ÔÇ×─Äal┼íie nastaveniaÔÇť. Prejdite na ÔÇ×Telev├şzory a reproduktoryÔÇť a klepnite na ikonu ÔÇ×+ÔÇť.Vyberte zariadenie sp├írujte a postupujte pod─ża nasleduj├║cich pokynov. Po dokon─Źen├ş p├írovania klepnite na Hotovo.

S├║visiace: Ako nastavi┼ą Chromecast pomocou telef├│nu s Androidom: Pr├şru─Źka pre za─Źiato─Źn├şkov

Pou┼żi┼ą s Google Assistant

Dod├íva sa v├í┼í LG Smart TV s dia─żkov├Żm ovl├ídan├şm Magic Remote? Pou┼żite integrovan├ę Google Assistant pod─ża uveden├Żch krokov.

Mus├şte si pre─Ź├şta┼ą: Ako pripoji┼ą domovsk├║ str├ínku Google k telev├şzoru TCL (2 Jednoduch├ę met├│dy)

Kroky:

    Stla─Źte a podr┼żte tla─Źidlo ÔÇ×MicÔÇť na dia─żkovom ovl├ída─Źi spust├şte hlasov├ęho asistenta.Prijmite zmluvu o ochrane osobn├Żch ├║dajov. Podporovan├ę inteligentn├ę telev├şzory LG u┼ż s├║ Google Assistant pripraven├Ż. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je prejs┼ą ├║vodnou obrazovkou a s├║hlasi┼ą so zmluvou o ochrane osobn├Żch ├║dajov a zdie─żan├şm inform├íci├ş, ktor├ę s ┼łou s├║visia. Toto povo─żuje Google Assistant komunikova┼ą s in├Żmi inteligentn├Żmi zariadeniami vo va┼íej dom├ícnosti.Bavte sa!

Ale ─Źo ke─Ć nie?

Pozrite sa na tieto magick├ę dia─żkov├ę ovl├ída─Źe dostupn├ę v Amazon:

Dia─żkov├ę ovl├ídanie Smart TV LG AN-MR19BA Magic (2019)

LG Smart TV Magic RemoteDia─żkov├ę ovl├ídanie Smart TV LG AN-MR19BA Magic (2019)
K├║pi┼ą na Amazon

Univerz├ílny n├íhradn├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre v┼íetky inteligentn├ę telev├şzory LG 4K UHD 2018

Univerz├ílny n├íhradn├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre inteligentn├║ telev├şziu LGUniverz├ílny n├íhradn├Ż dia─żkov├Ż ovl├ída─Ź pre v┼íetky inteligentn├ę telev├şzory LG 4K UHD 2018
K├║pi┼ą na Amazon

Pohodln├ę, nie?

─îast├ę ot├ízky

─îo in├ęho dok├í┼że okrem ovl├ídania inteligentnej telev├şzie LG a ┼żiadosti o predpove─Ć po─Źasia alebo najnov┼íie miestne spr├ívy?

Boli by ste prekvapen├ş, keby ste vedeli, ┼że pridanie telev├şzora LG k domovskej str├ínke Google zvl├ídne viac, ne┼ż len nasledova┼ą z├íkladn├ę telev├şzne pr├şkazy. M├┤┼że tie┼ż ovl├ída┼ą va┼íe inteligentn├ę svetl├í, termostat, prep├şna┼ą re┼żimy telev├şzora, pripoji┼ą hern├║ konzolu, otvori┼ą aplik├íciu a ovl├ída┼ą kompatibiln├ę zariadenia vo va┼íej inteligentnej dom├ícnosti!

M├┤┼żem aktualizova┼ą opera─Źn├Ż syst├ęm svojho s├║─Źasn├ęho telev├şzora LG?

Samozrejme. Opera─Źn├Ż syst├ęm svojho telev├şzora m├┤┼żete aktualizova┼ą na str├ínke https://www.lg.com/us/support/product-help/CT10000018-1430510575535-firmware-or-software-update. Nenechajte sa v┼íak pr├şli┼í rozvies┼ą, preto┼że niektor├ę OS nemo┼żno aktualizova┼ą. To bude z├ívisie┼ą od v├í┼ího modelu telev├şzora.

V┼íetci ste pripraven├Ż!

Pripojenie telev├şzora LG Smart TV k zariadeniu Google Home je pre technicky n├íro─Źn├Żch ve─żmi jednoduch├ę. V opa─Źnom pr├şpade potrebujete v├Ą─Ź┼íiu trpezlivos┼ą, najm├Ą ak potrebujete aktualizova┼ą opera─Źn├Ż syst├ęm alebo pou┼ż├şva┼ą Chromecast. Tak ─Źi onak, pohodlie, ktor├ę pr├şde potom, by mohlo by┼ą prospe┼ín├ę.

Ako dlho v├ím trvala synchroniz├ícia inteligentn├Żch zariaden├ş s domovom Google? Pode─żte sa s nami o svoje sk├║senosti v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie!