Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako preniesť fotografie iPhone do počítača za pár sekúnd pomocou

Zachytávanie fotografií nebolo nikdy také ľahké ako dnes. Kedykoľvek príde pekný okamih, stačí si iPhone vziať a zachytiť ho. Niekedy však zabúdame na to najdôležitejšie – na prenos fotografií z iPhone do počítača. Prečo je to nevyhnutné?

Ako preniesť fotografie iPhone do počítača za pár sekúnd pomocou 1

Prečo je dôležité preniesť fotografie iPhone do počítača

Zálohujte, samozrejme

Hlavným dôvodom, prečo musíme pravidelne prenášať fotografie z iPhone do počítača, je zálohovanie. Niekedy neprídu dvakrát, však? V prípade, že sa iPhone stane niečo zlé, máte aspoň v počítači záložné fotografie.

Uvoľnite priestor

Prenos fotografií z iPhone do PC alebo Mac a ich odstránenie z vášho iPhone uvoľní miesto. Z tohto dôvodu budete môcť nasnímať viac obrázkov bez toho, aby vás prerušila vyskakovacia správa, že vaše úložisko iPhone je plné.

Upraviť a dotknúť sa lepšie

Ak ste iPhone grafik, môžete súhlasiť s tým, že neexistuje lepší spôsob, ako upravovať obrázky, ako robiť na väčšej obrazovke, napríklad na počítači. Preto je dôležitý prenos fotografií z iPhone do počítača. V obchode App Store sú však k dispozícii skvelé aplikácie na úpravu fotografií pre iOS.

Ako preniesť fotografie iPhone do počítača s ľahkosťou a účinne

Pre niektorých ľudí nie je import fotografií z iPhone do PC alebo Mac niečo, čo by radi robili. Je to preto, že niektoré metódy ponúkajú príliš veľa krokov a je trochu komplikovaných. Existujú rôzne spôsoby prenosu fotografií z iPhone do počítača, ale ktorý z nich je najúčinnejší?

Knižnica App Photos a iCloud Photos Library

Na odosielanie obrázkov z môjho zariadenia iPhone do počítača som zvyčajne používal aplikáciu Foto. Export fotografií do počítačov Mac a. Je jednou z najjednoduchších metód Windows PC. Predovšetkým, ak ste už túto metódu urobili vo svojom počítači predtým. Stačí pripojiť telefón iPhone k počítaču a aplikácia Fotky ho automaticky zistí. Potom vyberte obrázky, ktoré chcete preniesť, a kliknite na „Import Selected“.

Táto metóda je rovnako jednoduchá ako používanie knižnice iCloud Photos Library, najmä pre používateľov počítačov Mac. pre Windows používatelia, musíte do svojho počítača nainštalovať aplikáciu Fotografie alebo si vytvoriť Apple ID, ak chcete použiť knižnicu fotografií iCloud.

Ako preniesť fotografie iPhone do počítača pomocou

AnyTrans vám pomôže nielen preniesť fotografie iPhone do počítača, ale automaticky ich tiež usporiada podľa kategórií, ako sú Živá fotografia, Selfie, Panoráma atď. Pomáha vám nájsť fotografie, ktoré chcete, v žiadnom momente. Toto je plus, ktorý nezískate, ak použijete metódy Fotografie alebo iCloud.

Tu sú kroky na prenos fotografií iPhone do počítača pomocou AnyTrans

  1. Stiahnite si AnyTrans a nainštalujte ho do svojho počítača Mac alebo Windows PC.
  2. Pripojte zariadenie iPhone k počítaču pomocou kábla USB k blesku. Ako preniesť fotografie iPhone do počítača za pár sekúnd pomocou 2
  3. Na počítači spustite systém AnyTrans.
  4. Kliknite na „Fotografie“, vyberte požadované obrázky a kliknite na „Preniesť do PC“ alebo „Poslať do Mac“. Ako preniesť fotografie iPhone do počítača za pár sekúnd pomocou 3
  5. Alebo kliknite na „Obsah do PC“. Potom zrušte začiarknutie políčka „Vybrať všetko“ a kliknite na všetky kategórie fotografií, ktoré chcete preniesť. Kliknite na „Ďalej“.

Prečo by ste mali dať AnyTrans Shot?

Usporiadajte fotografie podľa kategórií

Prečo by ste mali vyskúšať AnyTrans? Je to jednoduché a ľahko použiteľné, to je isté. Po druhé, pomáha vám nielen prenášať fotografie iPhone do počítača za pár sekúnd, ale tiež ich usporiadať do kategórií.

žiadny Apple Potrebné ID

Aplikácia je k dispozícii pre Mac aj Mac Windows PC a nie Apple Vyžaduje sa ID. Ak sa nechcete prihlásiť k službe iCloud pomocou Apple Ak chcete importovať fotografie z iPhone do PC, môžete skúsiť AnyTrans.

Jeden nástroj pre všetky vaše potreby zariadení

Po nainštalovaní systému AnyTrans do počítača získate veľa výhod. Je to ako mať pre váš iPhone súpravu prvej pomoci alebo správcu. Pomôže vám spravovať čokoľvek súvisiace s iPhone.

Potrebujete napríklad nástroj na zálohovanie sociálnych správ v telefóne iPhone, napríklad Whatsapp alebo Line. Stačí spustiť AnyTrans a vyberte funkciu „Social Message Manager“. Kúpili ste si nový iPhone? Funkcia Prepínač telefónu vám pomôže hladko migrovať všetky údaje a súbory zo starého telefónu na nový iPhone. Má tiež funkciu s názvom Media Downloader na stiahnutie videa a zvuku z YouTube, Vimeo, SoundCloud a viac ako 1 000 ďalších populárnych webových stránok.

To sú len tri ďalšie funkcie, ktoré môžete získať od AnyTrans. Ak sa chcete dozvedieť viac o systéme AnyTrans, môžete stlačiť tlačidlá na stiahnutie uvedené nižšie.

Table of Contents