Ako prenášať súbory medzi telefónom a počítačom 3 jednoduché spôsoby

Ako prenášať súbory medzi telefónom a počítačom 3 jednoduché spôsoby 1Ako prenášať súbory medzi telefónom a počítačom 3 jednoduché spôsoby

Ako prenášať súbory medzi telefónom a počítačom. Telefón s Androidom zvyčajne nemá veľa miesta na uloženie všetkej hudby, videa, obrázkov, filmov do smartfónu. Aj keď je možné použiť SD kartu pre ďalšiu pamäť, existuje veľa telefónov, ktoré túto pamäť nemôžu rozšíriť.

Ak je pamäť telefónu plná, výkon telefónu je pomalší. Včera sme písali o tom, ako vyčistiť vyrovnávaciu pamäť systému Android. Ak máte záujem, prečítajte si tu. Kartu SD môžete často používať na ďalšie úložisko, ale interné úložisko je dôležité pre činnosti smartfónov.

Ak chcete svoj telefón s Androidom zrýchliť, musíte mať v telefóne s Androidom vždy bezplatnú pamäť. V telefóne s Androidom nemôžete mať vždy uložené všetky súbory, niekedy je to lepšie prenášajte súbory z Androidu do svojho počítača alebo PC získať voľný priestor.

Ak máte počítač a máte ho, je najlepšie rozdeliť pevný disk na iný vyhradený oddiel, aby sa vaše veci udržali v pohybe a aby ste ich nestratili. Tu vás tiež prevedieme celým procesom Prenos súborov Android do PC alebo Mac, Najlepšie na tom je, že nemusíte získať oprávnenia typu root prenášajte súbory z Androidu do svojho počítača alebo PC,

Ako prenášať súbory medzi telefónom a počítačom 3 jednoduché spôsoby

Zastavte sa tu … na chvíľu čítajte nižšie:

Ako synchronizovať kontakty s účtom Gmail v systéme Android

Ako povoliť ladenie USB v systéme Android

Ako otvoriť režim obnovenia na všetkých zariadeniach s Androidom

Ako nainštalovať ADB a Fastboot na Windows 7 Windows | Jazdiť rýchlo

1, Prenos súborov z Androidu do PC pomocou kábla USB

Toto je tiež stará a vždyzelená metóda prenášať súbory z Androidu do PC, Nezáleží na tom, aké je to pokročilé, ak potrebujete tradičný spôsob dokončenia vášho podnikania.

Ak máte starý počítač bez pripojenia Bluetooth alebo WiFi nižšie, nájdete príručku na prenos súborov z telefónu so systémom Android do počítača pomocou kábla USB,

Predpoklady pre prenos súborov Android do PC cez USB

Windows Počítač (Windows 7, 8 alebo novší) Mobilný telefón Android (ľubovoľná verzia systému Android) Dátový kábel USB (pôvodný kábel dodávaný výrobcom telefónu)

Postupujte podľa pokynov pre prenášajte súbory z telefónu so systémom Android do počítača pomocou kábla USB,

Položka č 1: Pripojte telefón Android k počítaču pomocou kábla dáta USB, Uistite sa, že ste použili kábel dodaný so smartfónom. Pripojte sa správne. Po pripojení sa kontextové okno zobrazí na paneli oznámení telefónu.

Fáza # 2: Potiahnite panel oznámení a kliknite na tlačidlo „USB pamäť“. Potom kliknite na možnosť „Povoliť pamäť USB“. Po dokončení sa zelený robot s Androidom zmení na oranžový a naznačuje, že ste pripojení.

Fáza # 3: Ak nič nevidíte, prejdite na Štart >> Nájsť a kliknite na priečinok v počítači prenášajte súbory z Androidu do PC pomocou kábla USB,

Fáza # 4: Teraz môžete v telefóne používať počítač Android a pamäť SD.

Fáza # 5: Teraz prehľadajte telefón, do ktorého ste uložili súbor, ktorý chcete preniesť. Potom vyberte požadované súbory, kliknite pravým tlačidlom myši a potom kliknite na príkaz Kopírovať (vyberte a stlačte klávesy CTRL + C)

Krok č. 6: Vložte ho do ľubovoľného oddielu v počítači.

To je všetko. Len ste prenesené súbory z telefónu s Androidom do počítača pomocou metóda USB kábel,

2, Prenos súborov z Androidu do PC cez Bluetooth (bezdrôtový)

Bluetooth, počkajte, nemôžem tomu uveriť, Bluetooth je ďalší bezdrôtový režim pre prenos súborov Android. Myslím, že som už o Bluetooth počul. Používanie technológie Bluetooth v priebehu času klesá v dôsledku vzniku technológie Bluetooth aplikácie na prenos súborov z Androidu ako ShareIt atď. Aj keď môžete použiť aj Bluetooth prenášajte súbory z Androidu do PC bez USB,

Medzi moderné notebooky patrí Bluetooth, aj ten najnovší. Na prenos súborov Android do počítača alebo iného zariadenia s podporou Bluetooth môžete použiť Bluetooth.

Požiadavky na prenos súborov Android cez Bluetooth;

Počítač alebo laptop s nainštalovanými najnovšími ovládačmi Bluetooth. Telefón Android s Bluetooth (som si istý, že väčšina) smartphones má?)

To je všetko!

Fáza # 1: Najskôr zapnite Bluetooth smartfónu, prejdite na požadované miesto a vyberte súbor, ktorý chcete preniesť.

Fáza # 2: Sa zariadenie Android je pripojené k počítaču, stlačte tlačidlo Windows + R. (Alebo choďte na Štart >> Všetky programy >> Príslušenstvo >> Spustiť).

Fáza # 3: Zadajte „FSQUIRT“ a stlačte enter.

Položka č 4: Na paneli úloh počítača sa zobrazí malá ikona Bluetooth. Pravým tlačidlom myši kliknite na ikonu Bluetooth a vyberte súbory.

Fáza # 5: Otvorte mobilný telefón a vyberte súbory a vyberte režim Bluetooth na prenos súborov Android.

Fáza # 6: Teraz sa vaše súbory stiahnu a vyhľadajte miesto, kde boli uložené.

To je všetko!

Teraz ste preniesli súbory z telefónu s Androidom do počítača cez Bluetooth.

Výstraha! Technológia Bluetooth je zastaraná, väčšina vírusov sa šíri cez Bluetooth.

3, Preneste súbory Android do PC cez WiFi

Áno, prišli sme k mojej obľúbenej metódeAndroid filöverföringsapp.

Požiadavky na prenos súborov z Androidu do PC cez WiFi

Povedzme, že vlastníte nový prenosný počítač, pravdepodobne máte zabudovanú sieť Wi-Fi. Uistite sa, že ste aktualizovali najnovšie ovládače pre bezproblémové pripojenie.

Počítač alebo laptop s pripojením na WiFi. Telefón Android s priamou podporou WiFi. Niektoré aplikácie a aplikácie na prenos súborov Android.

Pre tento tutoriál sme použili aplikáciu SHAREit – Transfer & Share, ktorú si môžete zadarmo stiahnuť z Obchodu Play.

To je všetko! Uvidíme, ako to využiť aplikácia na prenos súborov z Androidu do PC,

Fáza # 1: Najprv musíte stiahnuť SHAREit – Transfer & Share a nainštalovať ho do smartfónu. Takže musíte tiež stiahnuť SHAREit – Transfer & Share on Windows, (Uistite sa, že v počítači je nainštalované prostredie Java Runtime Environment)

Fáza # 2: Synchronizujte svoje zariadenie so vstavanými kódmi QR, NFC (Near Field Communication) alebo zadaním manuálnych kódov.

Fáza # 3: V počítači otvorte SHAREit – prenos a zdieľanie Windows a vyberte zariadenie.

Fáza # 4: Teraz na smartfóne vyberte požadované súbory a zdieľajte ich s počítačom.

Toto je najlepšia metóda prenášať súbory z telefónu s Androidom do počítača,

Najjednoduchšie a najbezpečnejšie spôsoby prenosu súborov z Androidu do PC sú cez USB a Wifi, alebo sú najčastejšie používané. To je všetko. Práve sme hovorili o tom, ako môžete prenášať súbory z Androidu do PC.