Ako pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty s WordPress a zv├Ż┼íi┼ą svoj pr├şjem

Chcete na svojej webovej str├ínke pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty?

Predaj dar─Źekov├Żch kariet pre v├í┼í obchod, slu┼żbu alebo digit├ílne produkty predstavuje pre podniky jednoduch├Ż sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą pr├şjmy a zlep┼íi┼ą cash flow.

V tomto ─Źl├ínku budeme zdie─ża┼ą tri r├┤zne sp├┤soby, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete ─żahko pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty na svojej webovej str├ínke WordPress, obchode WooCommerce a dokonca aj na platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş.

Pre─Źo pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty na svojom webe?

Dar─Źekov├ę karty umo┼ż┼łuj├║ va┼íim z├íkazn├şkom nakupova┼ą kredity z obchodu a rozd├íva┼ą ich priate─żom a rodine.

Z├íkazn├şci niekedy kupuj├║ aj kredity za dar─Źekov├ę karty, ktor├ę m├┤┼żu pou┼żi┼ą pri n├ísledn├Żch n├íkupoch sami.

Inteligentn├ş majitelia firiem pou┼ż├şvaj├║ dar─Źekov├ę karty na zv├Ż┼íenie pr├şjmu a zlep┼íenie cash flow.

Niektor├ę spolo─Źnosti dokonca poskytuj├║ z─żavy na dar─Źekov├ę karty zo skladu v ─Źase pr├şrodn├Żch katastrof a kr├şzov├Żch situ├íci├ş, tak┼że m├┤┼żu vopred z├şska┼ą viac hotovosti, aby si udr┼żali svoje podnikanie v ┼ąa┼żk├Żch ─Źasoch.

─îi u┼ż m├íte re┼ítaur├íciu, kaviare┼ł, k├║pe─żn├Ż sal├│n alebo digit├ílne produkty, ako s├║ ─Źlensk├ę weby a online kurzy, m├┤┼żete pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty, aby ste zv├Ż┼íili predaj aj po─Źas ekonomick├Żch poklesov.

Pozrime sa na to, ako m├┤┼żete na svojom webe ─żahko preda┼ą dar─Źekov├ę karty, aby ste zv├Ż┼íili predaj a zlep┼íili cash flow.

Uk├í┼żeme v├ím tri r├┤zne met├│dy:

  • Pred├ívajte dar─Źekov├ę karty pre svoj internetov├Ż obchod s WooCommerce
  • Pred├ívajte dar─Źekov├ę karty pomocou jednoduch├Żch formul├írov na objedn├ívanie dar─Źekov├Żch kariet
  • Pred├ívajte dar─Źekov├ę karty na akejko─żvek webovej platforme

M├┤┼żete si vybra┼ą met├│du, ktor├í najlep┼íie vyhovuje va┼íim potreb├ím.

1, Predaj dar─Źekov├Żch kariet vo va┼íom obchode WooCommerce

WooCommerce je najob─ż├║benej┼íia platforma elektronick├ęho obchodu na svete. Mili├│ny mal├Żch a ve─żk├Żch spolo─Źnost├ş pou┼ż├şvaj├║ WooCommerce na vytvorenie svojho internetov├ęho obchodu.

M├íme podrobn├ęho sprievodcu o tom, ako vytvori┼ą internetov├Ż obchod pre ka┼żd├ęho, kto chce za─Źa┼ą.

Po nastaven├ş obchodu WooCommerce ste pripraven├ş preda┼ą dar─Źekov├ę karty svojmu z├íkazn├şkovi.

Pre t├║to met├│du pou┼żijeme doplnok PW WooCommerce Gift Cards. Je to jeden z najlep┼í├şch doplnkov WooCommerce na trhu a umo┼ż┼łuje v├ím ─żahko pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty vo va┼íom obchode.

Prv├í vec, ktor├║ mus├şte urobi┼ą, je nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok PW WooCommerce Gift Cards. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Po aktiv├ícii mus├şte nav┼ít├şvi┼ą Produkty ┬╗Prida┼ą nov├ę vytvorte dar─Źekov├║ kartu. Najprv mus├şte zada┼ą n├ízov svojej dar─Źekovej karty a prida┼ą popis.

Pridajte nov├Ż produkt dar─Źekovej karty

Potom mus├şte prejs┼ą nadol do sekcie ÔÇ×├Üdaje o produkteÔÇť a ako typ produktu vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×PW Gift CardÔÇť. Ni┼ż┼íie mus├şte zada┼ą sumy, ktor├ę si z├íkazn├şci m├┤┼żu zvoli┼ą pre svoj n├íkup.

Pridajte sumy dar─Źekovej karty

Teraz m├┤┼żete nastavi┼ą obr├ízok produktu (napr├şklad obr├ízok dar─Źekovej krabi─Źky ako z├ístupn├Ż symbol), vybra┼ą kateg├│riu produktu a svoju dar─Źekov├║ kartu ulo┼żi┼ą alebo zverejni┼ą.

Z├íkazn├şci si teraz m├┤┼żu zobrazi┼ą dar─Źekov├║ kartu na svojich str├ínkach obchodu. Na str├ínke s dar─Źekov├Żmi kartami si m├┤┼żu vybra┼ą mno┼żstvo a poskytn├║┼ą e-mailov├║ adresu pr├şjemcu kr├ítkou spr├ívou.

N├íh─żad dar─Źekovej karty

Kontrola zostatku dar─Źekovej karty a prisp├┤sobenie e-mailu

Ak chcete nakonfigurova┼ą nastavenia doplnku, mus├şte nav┼ít├şvi┼ą Pimwik Pr├şslu┼íenstvo ┬╗PW Dar─Źekov├ę karty str. Odtia─ż m├┤┼żete navrhn├║┼ą e-mail s dar─Źekovou kartou, skontrolova┼ą zostatok a skontrolova┼ą nastavenia doplnku.

Nastavenia dar─Źekovej karty

Ak nem├┤┼żete odosiela┼ą e-maily s dar─Źekov├Żmi kartami, postupujte pod─ża pokynov v na┼íej pr├şru─Źke, ako opravi┼ą probl├ęm, ┼że program WordPress neposiela e-maily.

2, Pridajte formul├ír na zak├║penie dar─Źekovej karty vo WordPress

Niektor├ş vlastn├şci firiem jednoducho nechc├║ vytvori┼ą kompletn├Ż internetov├Ż obchod so spolo─Źnos┼ąou WooCommerce len na predaj dar─Źekov├Żch kariet.

V takom pr├şpade budete potrebova┼ą formul├ír na n├íkup dar─Źekov├Żch kariet. Na┼í┼ąastie existuje jednoduch├Ż sp├┤sob, ako to vytvori┼ą vo WordPress.

odmena: Pred pou┼żit├şm tejto met├│dy mus├şte vytvori┼ą webov├║ str├ínku WordPress.

Pre t├║to met├│du pou┼żijeme WPForms. Je to najlep┼í├ş doplnok na tvorbu formul├írov WordPress na trhu, ktor├Ż pou┼ż├şva viac ako 3 mili├│ny webov├Żch str├ínok.

M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na vytvorenie online objedn├ívkov├ęho formul├íra na dar─Źekov├ę karty a dokonca na prij├şmanie platieb pomocou slu┼żieb PayPal a Stripe (kreditn├ę karty).

Najprv mus├şte nain┼ítalova┼ą a aktivova┼ą doplnok WPForms. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete v na┼íej podrobnej pr├şru─Źke, ako nain┼ítalova┼ą doplnok WordPress.

Po aktiv├ícii mus├şte nav┼ít├şvi┼ą WPForms ┬╗Konfigur├ícia zadajte licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź. Tieto inform├ície n├íjdete vo svojom ├║─Źte na webovej str├ínke WPForms.

Zadajte licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź WPForms

Potom by ste mali ├şs┼ą do WPForms ┬╗Pluginy a nain┼ítalujte doplnok Form Templates Pack.

Nainštalujte doplnok

Teraz ste pripraven├ş vytvori┼ą formul├ír objedn├ívky dar─Źekovej karty.

Sta─Ź├ş ├şs┼ą na WPForms ┬╗Prida┼ą nov├Ż str├ínku na spustenie gener├ítora formul├írov. Najprv mus├şte zada┼ą n├ízov formul├íra a potom v ─Źasti ─Äal┼íie ┼íabl├│ny vyh─żada┼ą formul├ír Dar─Źekov├í karta.

Formul├ír objedn├ívky dar─Źekovej karty

WPForms teraz na─Ź├şta v├í┼í formul├ír so v┼íetk├Żmi po┼żadovan├Żmi po─żami. M├┤┼żete prida┼ą nov├ę polia z ─żav├ęho st─║pca, upravi┼ą alebo odstr├íni┼ą polia alebo ich presun├║┼ą nahor a nadol.

Upravte formul├ír objedn├ívky dar─Źekovej karty

Ak chcete prij├şma┼ą platby kreditnou kartou, m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą doplnok PayPal alebo Stripe a do formul├íra prida┼ą aj platobn├ę polia.

Ke─Ć ste s formul├írom spokojn├ş, prepnite na Konfigur├ícia ┬╗Potvrdenie tab. Odtia─żto m├┤┼żete nakonfigurova┼ą spr├ívu s potvrden├şm formul├íra.

Potvrdzovacia správa

WPForms v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą potvrdzovaciu spr├ívu, presmerova┼ą pou┼ż├şvate─żov na str├ínku s po─Ćakovan├şm alebo na in├║ adresu URL. V z├ísade m├┤┼żete pou┼żi┼ą potvrdzovaciu str├ínku na informovanie pou┼ż├şvate─żov o pou┼ż├şvan├ş dar─Źekovej karty.

Po nakonfigurovan├ş nastaven├ş potvrdenia m├┤┼żete teraz formul├ír ulo┼żi┼ą a ukon─Źi┼ą gener├ítor formul├íra.

Pridajte na svoj web formul├ír s dar─Źekovou kartou

─Äal┼í├şm krokom je pridanie formul├íra objedn├ívky dar─Źekovej karty na v├í┼í web. WPForms to rob├ş ve─żmi ─żahko.

Sta─Ź├ş upravi┼ą str├ínku, na ktor├║ chcete prida┼ą formul├ír objedn├ívky dar─Źekovej karty. Na obrazovke ├║prav mus├şte do editora obsahu prida┼ą blok WPForms a z rozba─żovacej ponuky vyberte formul├ír, ktor├Ż ste vytvorili sk├┤r.

Pridajte na svoju stránku blok WPForms

WPForms teraz na─Ź├şta ┼żiv├Ż n├íh─żad formul├íra. Potom m├┤┼żete svoju str├ínku ulo┼żi┼ą alebo zverejni┼ą, aby bol formul├ír akt├şvny.

3, Pred├ívajte dar─Źekov├ę karty online na akejko─żvek webovej str├ínke

Ak h─żad├íte ├║pln├║ platformu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty online, posiela┼ą dar─Źekov├ę karty z├íkazn├şkom e-mailom alebo po┼ítou a prij├şma┼ą dar─Źekov├ę karty v obchode pomocou mobilnej aplik├ície alebo POS termin├ílu, potom Mus├şte sa pozrie┼ą na Gift Up.

Je to platforma pre dar─Źekov├ę karty, ktor├í funguje na ─żubovo─żnej webovej str├ínke vr├ítane WordPress a umo┼ż┼łuje v├ím okam┼żite prij├şma┼ą platby bez akejko─żvek in┼ítal├ície alebo mesa─Źn├Żch poplatkov. Zar├íbaj├║ peniaze ├║─Źtovan├şm poplatku 30,49% za ka┼żd├║ predan├║ dar─Źekov├║ kartu, ale ak chcete, m├┤┼żete tento poplatok previes┼ą na z├íkazn├şkov.

pozor: Po─Źas koronav├şrusu (COVID-19) sa vzd├ívaj├║ 3.49% z va┼íich prv├Żch $ 5, 000 v predaji dar─Źekov├Żch kariet. Pou┼żite tento odkaz na pripojenie.

Po registr├ícii m├┤┼żete ─żahko vytvori┼ą a prisp├┤sobi┼ą vzh─żad dar─Źekovej karty z platformy svojej aplik├ície.

Dar─Źekov├Ż dizajn├ęr

Potom m├┤┼żete vlo┼żi┼ą k├│d na svoju webov├║ str├ínku, z├şska┼ą hosten├Ż odkaz na formul├ír na zaplatenie dar─Źekovej karty na str├ínke GiftUp a dokonca zdie─ża┼ą odkaz na svoju dar─Źekov├║ kartu na platform├ích soci├ílnych m├ędi├ş.

GiftUp sa integruje do v┼íetk├Żch popul├írnych platforiem na vytv├íranie webov├Żch str├ínok vr├ítane WordPress.

Ak pou┼ż├şvate WordPress, mali by ste pou┼żi┼ą doplnok Gift Up WordPress, ktor├Ż sa tie┼ż bezprobl├ęmovo integruje do WooCommerce.

Tu je uk├í┼żka, ako vyzer├í platba za uk├í┼żkov├║ platbu kartou:

Dar─Źekov├í karta Gift Up

D├║fame, ┼że v├ím tento ─Źl├ínok pomohol nau─Źi┼ą sa, ako ─żahko pred├íva┼ą dar─Źekov├ę karty vo va┼íom obchode WooCommerce alebo na webe WordPress. Mo┼żno budete chcie┼ą vidie┼ą aj na┼íe tipy, ako zv├Ż┼íi┼ą n├ív┼ítevnos┼ą svojich webov├Żch str├ínok, a na roz┼í├şrenie svojho podnikania mus├şte ma┼ą doplnky WordPress.

Ak sa v├ím tento ─Źl├ínok p├í─Źil, prihl├íste sa na odber n├í┼ího kan├íla YouTube pozera┼ą videoz├íznamy z programu WordPress. N├íjdete n├ís aj na Twitter a Facebook,