Ako pracova┼ą s aplik├íciou podcastov na iPhone 8 plus

Ako pracova┼ą s aplik├íciou podcastov na iPhone 8 plus 1

Podcasty s├║ dnes jedna vec a zd├í sa, ┼że pou┼ż├şvatelia telef├│nov iPhone si ju trochu u┼ż├şvaj├║. Vstavan├í aplik├ícia podcastov dostupn├í pre iPhone 8 plus je bohat├Ż a flexibiln├Ż na pou┼ż├şvanie. Maj├║ ve─żk├║ zbierku podcastov r├┤znych ┼ż├ínrov. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu tieto podcasty jednoducho s┼ąahova┼ą a pou┼ż├şva┼ą ako v hudobnom prehr├íva─Źi. Do zoznamu skladieb m├┤┼żete prida┼ą ten┼íie riedidlo, ktor├ę chcete kedyko─żvek odstr├íni┼ą, a z aplik├ície podcastov pre iPhone je ─Źo pon├║knu┼ą 8 plus. Tento ─Źl├ínok v├ís nau─Ź├ş, ako pracova┼ą s aplik├íciou podcastov na iPhone 8 plus.

Ako pracova┼ą s aplik├íciou podcastov na iPhone 8 plus

Kroky na prácu s aplikáciou podcastov na iPhone 8 plus

Aplik├ícia podcast m├┤┼że by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├í pri streamovan├ş alebo s┼ąahovan├ş v┼íetk├Żch va┼íich ob─ż├║ben├Żch rel├íci├ş. M├┤┼żete tie┼ż sk├║ma┼ą nov├ę pomocou tabuliek a zoznamu aplik├íci├ş podcastov. Existuj├║ mo┼żnosti zdie─żania milovan├Żch podcastov s pou┼ż├şvate─żmi. Pre─Ź├ştajte si a zistite, ─Źo v┼íetko s aplik├íciou m├┤┼żete robi┼ą a ako v┼íetko rob├şte.

Ako vyh─żad├íva┼ą a s┼ąahova┼ą nov├ę podcasty

Vyh─żad├ívanie a s┼ąahovanie podcastov je skuto─Źne jednoduch├ę. Ak nechcete v┼íetko s┼ąahova┼ą, m├íte mo┼żnos┼ą streamova┼ą ho online. Ak nechcete zme┼íka┼ą viac podcastov od tvorcu, m├┤┼żete sa tie┼ż prihl├ísi┼ą na ich odber. Kroky na vykonanie v┼íetk├ęho s├║:

    Otvorte aplik├íciu podcastu na ikonu vyh─żad├ívania, ktor├í bude v pravom dolnom rohu. Zadajte n├ízov podcastu, ktor├Ż chcete vyh─żada┼ą, na po┼żadovanom podcaste z v├Żsledku vyh─żad├ívania.

Ako zdie─ża┼ą podcasty

Podcasty m├┤┼żete zdie─ża┼ą aj prostredn├şctvom soci├ílnych m├ędi├ş alebo ich odoslan├şm svojim kontaktom. Postupujte takto:

    Otvorte aplik├íciu podcastu na ikonu vyh─żad├ívania, ktor├í bude v pravom dolnom rohu. Zadajte n├ízov podcastu, ktor├Ż chcete vyh─żada┼ą, na po┼żadovanom podcaste z v├Żsledku vyh─żad├ívania. Zatla─Źte na tla─Źidlo ponuky, ktor├ę bude ma┼ą tri bodky.

D├║fam, ┼że t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í pri porozumen├ş ako pracova┼ą s aplik├íciou podcastov na iPhone 8 plus. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie.