Ako povoli┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat

V s├║─Źasnosti maj├║ ─żudia probl├ęm povoli┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat. H─żadanie pomoci na internete e┼íte st├íle pre nich nepracuje.

Tu m├íme rie┼íenie pre v├ís, ktor├ş st├íle h─żadaj├║ rie┼íenie probl├ęmu ÔÇ×Ako povoli┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu v aplik├ícii SnapchatÔÇť

Pre pou┼ż├şvate─ża Iphone m├┤┼żete jednoducho nasledova┼ą tohto sprievodcu t├Żmto videom ni┼ż┼íie.

Ako povoli┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu v aplik├ícii Snapchat

Pre pou┼ż├şvate─ża syst├ęmu Android jednoducho postupujte pod─ża tohto sprievodcu ni┼ż┼íie:

1, Zapnite alebo vypnite telef├│n

    Odstr├íni┼ą aplik├íciu !! Vypnite telef├│n Nechajte ho trochu odpo─Ź├şva┼ą, potom ho znova zapnite a z├şskajte aplik├íciu !! Fungovalo to pre m┼ła

Vy┼í┼íie uveden├ę rie┼íenie v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą z├şska┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu na sn├şmke. Najjednoduch┼íia vec, ktor├║ m├┤┼żete urobi┼ą, je vymazanie vyrovn├ívacej pam├Ąte sk├┤r, ako vypnete telef├│n. Nezabudnite svoj mobiln├Ż telef├│n vypn├║┼ą a necha┼ą ho odpo─Ź├şva┼ą 2-3 min├║t. potom ho m├┤┼żete znova oto─Źi┼ą a zisti┼ą, ─Źi to funguje. Ak to nefunguje, m├┤┼żete sk├║si┼ą vy┼í┼íie uveden├ę rie┼íenie tak, ┼że v telef├│ne odstr├ínite aplik├íciu snapchat a potom ju vypnete a nech├íte ju odpo─Ź├şva┼ą.

2, Odstr├í┼łte niektor├ę obr├ízky a vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą

T├íto met├│da nejako funguje na konkr├ętnom mobilnom zariaden├ş. Ide o to, ┼że mus├şte na mobilnom zariaden├ş poskytn├║┼ą priestor pre nov├Ż s├║bor pic. Jednoducho odstr├ínen├şm ne┼żiaducich obr├ízkov a vymazan├şm nejakej vyrovn├ívacej pam├Ąte bude fungova┼ą.

─îo si mysl├şte o tomto pr├şspevku ÔÇ×Ako povoli┼ą pr├şstup k fotoapar├ítu v aplik├ícii SnapchatÔÇť. Zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.