Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom

Existujú chvíle, keď chceme rootnúť naše telefóny s Androidom a nainštalovať prispôsobiteľné pamäte ROM. Telefón však môžete stále vylepšovať, aj keď ho nemáte. Telefóny Android majú skryté funkcie. Odomknúť ich môžete iba vtedy, keď povolíte možnosti pre vývojárov. Môžete to vyskúšať, keď viete, ako vo svojom telefóne s Androidom povoliť možnosti vývojára. Ďalej vás chceme upozorniť, že by ste mali byť pripravení na výsledky, keď sa niečo pokazí. Preto je najlepšie, ak by ste to nezmenili, ak nerozumiete tomu, čo je v ponuke.

Len spoľahlivý spôsob, ako povoliť možnosti vývojára

V zariadení a softvéri môžu existovať určité rozdiely. Pripravili sme však všeobecné metódy, ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom.

Krok 1: Odhalenie možností vývojára

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom -ukážka možností vývojáraUkážka možností vývojára

Akú verziu OS Android má váš telefón? Ak máte Android 4.1 a nižšie, nemusíte hľadať možnosti pre vývojárov. Ponuka je už k dispozícii na obrazovke. Ak však vaše zariadenie má Android 4.2 a vyššie, musíte povoliť možnosti pre vývojárov. Pokračujte v čítaní nižšie uvedených krokov, aby ste vedeli, ako odhaliť možnosti vývojára.

Krok 2: Nastavenie

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - aplikácia NastaveniaAplikácia Nastavenia

Prejdite do aplikácie Nastavenia. Budete hľadať ponuky, ktoré budete potrebovať na povolenie možností pre vývojárov.

Krok 3: Len pre Android 8.0 a novšie

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - Systémová ponukaSystémová ponuka

Ak máte zariadenie s Androidom, tento krok preskočte 8.0 a novšie, pokračujte krokom 3. Ak máte nižší operačný systém Android, vyhľadajte súbor Systémová ponuka v aplikácii Nastavenia.

Krok 4: O telefóne

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - O telefóneO telefóne

Choďte do O telefóne Ponuka. Je to hneď za ponukou systémov alebo v spodnej časti zoznamu ponúk.

Krok 5: Číslo zostavy

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - číslo staviteľaČíslo staviteľa

Keď sa nachádzate v ponuke o telefóne, vyhľadajte položku Číslo zostavy vášho telefónu.

Krok 6: Klepnite 7 krát

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - VývojárPromptná správa pre vývojárov

Teraz urobíte kúzlo! Klepnite na číslo zostavy priebežne pre 7 krát. Na obrazovke sa zobrazí výzva „Teraz ste vývojár“.

Krok 7: Teraz ste vývojár!

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom -ukážka možností vývojáraUkážka možností vývojára

Nakoniec, po 7 kohútiky, povolili ste možnosti pre vývojárov! Návrat na predchádzajúcu obrazovku (systémové menu), zobrazí sa ponuka možností pre vývojárov. Možnosti môžete vyladiť, keď prepnete možnosti pre vývojárov. Posunutím nadol zobrazíte ďalšie možnosti, ktoré môžete vylepšiť.

Odporúčame:

Ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom - aplikácia Root CheckerLogo aplikácie Root Checker

Ak chcete vo svojom telefóne s Androidom vykonávať rozsiahle drobnosti, musíte svoj telefón s Androidom rootovať. Pre nováčikov si musíte prečítať príručku o tom, ako rootovať softvér Android a zapamätať si dôležité detaily, aby ste sa vyhli vážnym následkom. Ďalej sa musíme uistiť, že naše telefóny s Androidom sú správne zakorenené. Odporúčame preto Root Checker.

Root Checker nám dáva dôveru tým, že ukazuje, či ste zariadenie úspešne rootovali. Má priateľské užívateľské rozhranie. Táto spoľahlivá aplikácia vám pomôže nainštalovať, nakonfigurovať, získať prístup root alebo odinštalovať a odstrániť prístup root. Vyskúšajte túto jednoduchú metódu s nástrojom Root Checker teraz!

Google Play

Časté otázky

Je bezpečné povoliť režim vývojára?

Aj keď pri povolení režimu vývojára nie je žiadny problém s bezpečnostnými opatreniami. Všetci vieme, že Android je najobľúbenejšou platformou pre vývojárov. Existujú však určité dôvody, prečo je pre bežných používateľov zakázaný. Ak nie ste informovaní o možnostiach, môžete ich použiť nesprávne, čo môže mať nežiaduce následky.

Aké je použitie možnosti vývojára v telefóne s Androidom?

Keď vo svojom telefóne s Androidom povolíte možnosť vývojára, môžete niektoré možnosti vyladiť. Keď v nastaveniach pre vývojárov systému Android použijete niektoré možnosti, umožní vám to ladenie USB, zobrazí sa hlásenie o využití procesora a hlásenie chýb. Ak ste oboznámení s vyladením možností vývojára, môžete viac využívať svoj telefón s Androidom.

Čo robí „vymazanie vyrovnávacej pamäte“ v systéme Android?

Údaje vo vyrovnávacej pamäti našich mobilných telefónov sú nepoužiteľné údaje z našich aplikácií. Tieto údaje uložené vo vyrovnávacej pamäti môžu vo vašom úložisku zaberať viac miesta. Tieto nevyžiadané súbory teda môžete jednoducho bezpečne odstrániť a uvoľniť tak úložisko. Môžete si stiahnuť najlepšie čističe vyrovnávacej pamäte Android, aby ste tieto nežiaduce údaje ľahko vymazali.

Pripravte sa povoliť možnosti vývojára!

Teraz už viete, ako povoliť možnosti vývojára na akomkoľvek telefóne s Androidom. Niektorí z vás nemusia byť odbornými vývojármi, niektorých môže poháňať len ich zvedavosť. Dúfame, že pri vylepšovaní možností vývojára pre Android sa nič nepokazí. Povedzte nám, čo vo vás vyvolalo záujem o povolenie možností vývojára. Je to odvážny, ale chúlostivý čin. Neváhajte! Budeme radi, ak sa nám ozvete v sekcii komentárov nižšie.

Pomohol vám tento článok povoliť možnosti vývojára pre váš telefón s Androidom? Skvelé! Zdieľajte tento článok so svojimi zvedavými priateľmi a rodinou.

Odporúčaný obrázok