Ako povoli┼ą in┼ítal├íciu aplik├íci├ş tret├şch str├ín na telef├│ne alebo tablete s Androidom

Aplik├ície tret├şch str├ín s├║ st├íle ob─ż├║benej┼íie, preto┼że pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android chc├║ vysk├║┼ía┼ą r├┤zne a jedine─Źn├ę aplik├ície nielen zo slu┼żby Google Play, ale aj z in├Żch webov├Żch str├ínok. Mnoho webov├Żch str├ínok za─Źalo uv├ídza┼ą zoznam r├┤znych aplik├íci├ş tret├şch str├ín v prospech pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android. A ─Źo je d├┤le┼żitej┼íie, len m├ílo pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android vie, ┼że do svojich telef├│nov s Androidom nemo┼żno priamo nain┼ítalova┼ą aplik├íciu tretej strany. Potrebujete povoli┼ą mo┼żnos┼ą, ktor├í v├ím umo┼żn├ş in┼ítalova┼ą do telef├│nu s Androidom aplik├ície tret├şch str├ín.

Pre─Źo by v├ím nemali ch├Żba┼ą aplik├ície tret├şch str├ín?

V┼żdy je ├║┼żasn├ę, ke─Ć za aplik├íciu zaplatia in├ş a vy n├íjdete bezplatn├║ aplik├íciu, ktor├í funguje ├║plne rovnako ako platen├í aplik├ícia. Je skvel├ę, ak m├íte aplik├íciu, ktor├║ nikto nena┼íiel prostredn├şctvom slu┼żby Google Play a rob├ş skvel├ę veci. Na trhu je ve─ża zauj├şmav├Żch aplik├íci├ş tret├şch str├ín, ktor├ę s├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę a jedine─Źn├ę. Bu─Ćte prv├ş, kto si stiahne a pou┼żije aplik├íciu, k├Żm pr├şde na Google Play.

Ak si chcete nain┼ítalova┼ą jedine─Źn├ę a zauj├şmav├ę aplik├ície tret├şch str├ín, pre─Ź├ştajte si n├í┼í zoznam str├ínok s aplik├íciami pre Android tret├şch str├ín.

─îo s├║ to aplik├ície tret├şch str├ín?

Ak├íko─żvek aplik├ícia z webov├Żch str├ínok in├Żch ako Google Play sa naz├Żva aplik├ícia tretej strany.

Ako povoli┼ą aplik├ície tret├şch str├ín?

V ┼żiadnom syst├ęme Android nebudete m├┤c┼ą priamo nain┼ítalova┼ą aplik├íciu tretej strany a spolo─Źnos┼ą Google ju v predvolenom nastaven├ş zak├ízala. Ak chcete svojmu telef├│nu umo┼żni┼ą in┼ítal├íciu aplik├ície tretej strany, postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

├Źs┼ą do Ponuka -> Nastavenia -> Aplik├ície -> Povoli┼ą nezn├íme zdroje -> Vo vyskakovacom okne kliknite na tla─Źidlo ok.

Ako povoli┼ą in┼ítal├íciu aplik├íci├ş tret├şch str├ín na telef├│noch Android

To je v┼íetko !!! Len nieko─żko jednoduch├Żch krokov.

V ka┼żdom pr├şpade sme pre v├ís vytvorili video, ktor├ę ukazuje, ako povoli┼ą vo svojom mobile mo┼żnos┼ą in┼ítal├ície aplik├ície tretej strany.

Dajte n├ím vedie┼ą, ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo nejasnosti.