Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp

WhatsApp konverz├ície s├║ zabezpe─Źen├ę ┼íifrovan├şm end-to-end, ale ─Źo sa stane, ak nech├íte telef├│n odomknut├Ż? Ka┼żd├Ż m├┤┼że ┼ípehova┼ą va┼íe texty a s├║kromn├ę ÔÇőÔÇőrozhovory. WhatsApp sa nakoniec rozhodol vyda┼ą aktualiz├íciu a konverz├ície si m├┤┼żete zaisti┼ą pomocou Touch ID Apple na iPhone 5 a vy┼í┼íie alebo Face ID na iPhone X a vy┼í┼íie. V tejto pr├şru─Źke v├ím uk├í┼żem, ako povoli┼ą funkciu Touch ID a Face ID na WhatsApp. Za─Źnime.

Povo─żte dotykov├ę ID a ID tv├íre na WhatsApp

Mo┼żnos┼ą povoli┼ą funkciu Touch ID a Face ID je ─żahko dostupn├í v nastaveniach ochrany osobn├Żch ├║dajov WhatsApp. Ak st├íle nevid├şte t├║to mo┼żnos┼ą, znamen├í to, ┼że ju potrebujete aktualizujte svoju WhatsApp na verziu 2.19.20 ,

Najprv otvorte Obchod s aplikaciami na va┼íom iPhone a prejdite na str├ínku aplik├ície WhatsApp. Uvid├şte tla─Źidlo aktualiz├ície, klepnite na aktualizujte svoj WhatsApp na najnov┼íiu verziu. Aktualiz├ície WhatsApp sa zav├ídzaj├║ postupne a od tohto d├ítumu niektor├ş pou┼ż├şvatelia e┼íte musia dosta┼ą svoju aktualiz├íciu. verzia pr├║d je 2.19.20.

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 1 Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 2

Po aktualiz├ícii aplik├ície otvorte WhatsApp na va┼íom iPhone a klepnite na ikonu nastavenie V pravom dolnom rohu. Dotknite sa mo┼żnosti ÔÇ×├Ü─ŹetÔÇť otvori┼ą nastavenia ├║─Źtu ,

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 3

V nastaveniach ├║─Źtu klepnite na , Ochrana osobn├Żch ├║dajov ' otvorte nastavenia ochrany osobn├Żch ├║dajov. Uvid├şte zoznam mo┼żnost├ş a v dolnej ─Źasti uvid├şte ÔÇś Z├ímok obrazovky ,.

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 4 Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 5

V z├ívislosti od modelu v├í┼ího iPhone sa zobrazia r├┤zne mo┼żnosti, Touch ID funguje na iPhone 5 a vy┼í┼íie a Face ID je k dispoz├şcii pre iPhone X, Xs, Xs Max a XR. M├┤c┼ą umo┼żn├ş to posunut├şm prep├şna─Źa ,

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 6 Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 7

Teraz je v├í┼í WhatsApp zabezpe─Źen├Ż pomocou Touch ID a Face ID Apple, M├┤c┼ą nakonfigurova┼ą po┼żiadavku na overenie pod─ża v├í┼ího pohodlia. V zozname mo┼żnost├ş m├┤┼żete vybra┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Okam┼żiteÔÇť, ak nechcete, aby sa k va┼íim rozhovorom dostal niekto.

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 8 Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 9

Ak chcete vidie┼ą Touch ID a Face ID v akcii, jednoducho zatvorte WhatsApp a re┼ítartujte. WhatsApp by v├ís teraz mal po┼żiada┼ą o overenie. V niektor├Żch pr├şpadoch m├┤┼że identifik├ícia tv├íre a pr├şstupov├Ż k├│d v s├ęrii iPhone X vy┼żadova┼ą, aby ste spolo─Źnosti WhatsApp udelili ─Ćal┼íie povolenie, ─Źo je mo┼żn├ę vykona┼ą na str├ínke Nastavenia> Identifik├ícia tv├íre a pr├şstupov├Ż k├│d> In├ę aplik├ície.

Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 10 Ako povoli┼ą dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp 11

Povo─żte dotykov├ę ID a ID tv├íre v WhatsApp

Toto bola r├Żchla met├│da na aktiv├íciu funkcie Touch ID a Face ID na telef├│ne WhatsApp pre v├í┼í iPhone. Je to vynikaj├║ca funkcia, ktor├║ by mala implementova┼ą v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş. M├┤┼żem ─Źaka┼ą len jeden de┼ł, ke─Ć ju Gmail implementuje do iPhone a svoje e-maily m├┤┼żem zabezpe─Źi┼ą pomocou Touch ID a Face ID.