Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako povoli┼ą alebo zak├íza┼ą koment├íre na YouTube

Ako vybra┼ą predvolen├ę nastavenia pre koment├íre pre v┼íetky va┼íe vide├í YouTube

YouTube v├ím umo┼ż┼łuje definova┼ą nastavenia t├Żkaj├║ce sa koment├írov, vr├ítane ich podmiene─Źn├ęho alebo neakt├şvneho povolenia alebo ich zak├ízania. Robi┼ą to :

Prihl├ísi┼ą sa YouTube ┼át├║dio, V st─║pci na ─żavej strane obrazovky kliknite na Nastavenia, V zobrazenom okne vyberte Komunita, Kliknite na Predvolen├ę nastavenia, V ─Źasti ÔÇ×Koment├íre k v├í┼ímu kan├íluÔÇť vyberte medzi 4 mo┼żnosti: Povoli┼ą v┼íetky koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą potenci├ílne nevhodn├ę koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą v┼íetky koment├íre alebo Zak├íza┼ą koment├íre, dokon─Źite kliknut├şm na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą.

Mo┼żnos┼ą vybrat├í pre va┼íe koment├íre bude plati┼ą pre v┼íetky va┼íe vide├í zverejnen├ę na YouTube a pre nov├ę koment├íre na domovskej str├ínke v├í┼ího kan├íla na platforme. Upozor┼łujeme, ┼że nem├┤┼żete povoli┼ą koment├íre k s├║kromn├ęmu videu. Ak chcete vybra┼ą t├║to mo┼żnos┼ą, budete musie┼ą video zverejni┼ą v nezaradenom re┼żime.

Ako vybra┼ą povolenie alebo zak├ízanie koment├írov k videu, ktor├ę u┼ż bolo zverejnen├ę YouTube

YouTube v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje jednoducho zmeni┼ą nastavenia koment├írov pre video, ktor├ę u┼ż bolo zverejnen├ę na platforme. Pre to :

Prihl├ísi┼ą sa YouTube ┼át├║dio, vyberte obsah, v st─║pci na ─żavej strane obrazovky kliknite na video, pre ktor├ę chcete upravi┼ą nastavenia koment├írov, na karte Podrobnosti svojho videa sa posu┼łte nadol a kliknite na Viac, posu┼łte sa nadol do sekcie ÔÇ× Koment├íre a recenzie”, vyberte si z 4 mo┼żnosti: Povoli┼ą v┼íetky koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą potenci├ílne nevhodn├ę koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą v┼íetky koment├íre alebo Zak├íza┼ą koment├íre, dokon─Źite kliknut├şm na tla─Źidlo Ulo┼żi┼ą.

Ako povoli┼ą alebo zak├íza┼ą koment├íre k viacer├Żm vide├ím naraz YouTube

Ak chcete zmeni┼ą nastavenia koment├írov k nieko─żk├Żm va┼íim vide├ím vysielan├Żm na YouTubeako na to:

Prihl├ísi┼ą sa YouTube ┼át├║dio, kliknite na Obsah, v st─║pci na ─żavej strane obrazovky, vyberte vide├í, ktor├Żch sa t├Żka aktiv├ícia alebo deaktiv├ícia koment├írov, kliknite na Upravi┼ą v bo─Źnom paneli, ktor├Ż sa zobraz├ş nad va┼íimi videami, vyberte koment├íre, potom m├íte mo┼żnos┼ą vyberte si medzi 4 nasleduj├║ce mo┼żnosti: Povoli┼ą v┼íetky koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą potenci├ílne nevhodn├ę koment├íre, Pred odoslan├şm skontrolova┼ą v┼íetky koment├íre alebo Zak├íza┼ą koment├íre, Proces dokon─Źite kliknut├şm na polo┼żku Upravi┼ą vide├í.