Ako povoliť a zakázať LED blesk pre upozornenia na

Ako povoliť a zakázať LED blesk pre upozornenia na 1

Nový iPhone X je tu a celý svet technológií je nepríjemný. Apple, jeden výrobca, ktorý vždy ohromil technický svet so všetkými jeho modelmi, tentokrát prekročil hranice myslenia. Najnovší iPhone X, ktorý uviedli na trh, je nová tvár smartphones, Vďaka vzrušujúcemu chladnému novému vzhľadu, ktorý upúta pozornosť, sú vlastnosti vo vnútri nádherné. Úplne nový čip B11 A11, Face ID a najlepší fotoaparát robia z iPhone X vysnívaný telefón pre každého. Tento článok vás naučí, ako zapnúť alebo vypnúť LED blesk pre upozornenia na iPhone X.

Smartphone je o multitaskingu dnes. Čas, keď má telefón iba zvoniť, je dnes iba históriou. Dnes existuje veľa aplikácií, ktoré poskytujú používateľom smartfónu množstvo funkcií. V smartfóne sa správa stala nevyhnutnosťou, pretože šanca na stratenie jedného v jednom je vysoká. Aj keď je správa aktivovaná, môžete stále chýbať dôležitým správam, pretože sa zobrazuje veľa správ. Najlepšie je urobiť nastavenia, aby ste jasne vedeli, kedy sa zobrazí upozornenie. Najužitočnejšou funkciou v tomto prípade sú LED blikajúce varovania. Ak je povolená, bude blikať LED, keď príde upozornenie, a už vám nikdy nič neunikne. To je možné, aby fungovali aj v tichom režime na telefóne iPhone X.

Ako povoliť a zakázať LED blesk pre upozornenia na

Kroky na povolenie a zakázanie LED blesku pre upozornenia na iPhone X

Aktivácia a deaktivácia výstražných LED diód LED je v telefóne iPhone X veľmi jednoduchá. Môžete to ľahko urobiť niekoľkými kliknutiami a nie je ťažké to urobiť.

Kroky na aktiváciu výstrah LED blikania

Kroky na aktiváciu výstrah LED bleskom sú:

    Otvorené nastavenia Prejdite na všeobecnéDostupnosť prístupuKliknite dole a stlačte výstražné svetlo LED, aby sa zobrazili varovania. Stlačením aktivujte prepínač

Kroky na deaktiváciu výstrah LED blikania

Kroky na deaktiváciu výstrah LED bleskom sú:

    Otvorte nastavenia z domovskej obrazovkyKliknúť na všeobecnosťKapitola dostupnostiDostupnosť výstrahy a stlačte výstražné svetlo LED na otvorenie výstrahyStlačením prepínača deaktivujte.

Dúfam, že táto príručka bola užitočná pri porozumení ako povoliť a zakázať LED blesk pre upozornenia na iPhone X. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, zanechajte prosím komentár nižšie.