Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch

Apple Watch Ide o inteligentné hodinky bohaté na funkcie a hoci väčšina jeho funkcií je nevyhnutná, napríklad upozornenia, hovory, EKG a ďalšie, niektoré funkcie nie sú nevyhnutné, ale sú určite úžasné. Vysielačka je jednou z tých funkcií, ktoré som na svojom rád používal Apple Watch séria 5 celý čas. Jeho nastavenie však nie je najjednoduchšie a ľudia majú veľa pochybností, takže dnes vám pomôžem nastaviť a používať vysielačku na vašom telefóne. Apple Watch,

Čo je vysielačka?

Najprv sa rýchlo pozrime, čo je táto funkcia a prečo by ste ju chceli používať. Ako už názov napovedá, funkcia sa správa ako vysielačka s výnimkou toho, že namiesto point-to-point prechádza cez internet. To znamená, že hoci bežné vysielačky majú krátke komunikačné intervaly, táto funkcia môže fungovať na celom svete, pokiaľ ste vy a prijímač pripojení k internetu.

Je užitočné, keď sa chcete niekoho spojiť s niečím, čo nie je dosť dlhé na to, aby ste mohli telefonovať, ale je to naliehavé, aby to nebola jednoduchá textová správa. Je zabudovaný do internetu Apple Watch takže sa nemusíte starať o inštaláciu tretej strany Apple Watch aplikácie len na použitie tejto funkcie.

Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch

 • Spustite aplikáciu Walkie-Talkie na svojom Apple Watch,
 • Aktivujte prepínač vedľa položky „Walkie-Talkie“.
 • Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch 1

 • teraz, klepnite na „Pridať priateľov“ a pozvať osobu, s ktorou sa chcete zhovárať. Kontakt musíte pozvať iba raz. Potom, za predpokladu, že pozvánku prijmú, ich môžete kedykoľvek kontaktovať.
 • Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch 2

 • Keď kontakt prijme vaše pozvanie, zobrazí sa toto meno v aplikácii Walkie-Talkie. Dotknite sa svojho mena a stlačením a podržaním vyslovte svoju správu.
 • Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch 3

  Ako prijímať pozvania na vysielačku Walkie-Talkie

  Ak vás niekto pozval, aby ste sa s nimi spojili na vysielačke Walkie-Talkie, musíte najprv prijať pozvanie. Môžete to urobiť pre spustením aplikácie Walkie-Talkie a kliknutím na „Prijať“ na pozvanie Ako je uvedené nižšie.

  Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch 4

  Ako zapnúť / vypnúť Walkie-Talkie

  Po nastavení vysielača Walkie-Talkie a pozývaní kontaktov môže s vami komunikovať prostredníctvom Walkie-Talkie ktokoľvek. Aj keď je to užitočné v niektorých situáciách, nie je to také dobré, keď poviete, že v práci a zrazu sa z vašich hodiniek začne ozývať hlas. Najlepšie je preto deaktivovať vysielač Walkie-Talkie, keď nechcete byť rušený.

  Vysielačku jednoducho zapnete alebo vypnete otvorte ovládacie centrum a klepnite na ikonu Vysielačka. Ikona je žltá, keď je Walkie-Talkie aktivovaná, a šedá, keď je funkcia deaktivovaná.

  Ako používať Walkie-Talkie Apple Watch 5

  Použite Walkie-Talkie na svojom Apple Watch

  Funkcia Walkie-Talkie je aktivovaná Apple Watch je to niečo, čo často používam na krátke impulzy komunikácie. Z nejakého dôvodu pri prvom odoslaní pozvánky občas zmešká a nový kontakt neukáže, ale automaticky bola opravená približne o hodinu. Ak teda máte rovnaký problém, buďte trpezliví alebo sa pokúste vynulovať hodiny. Okrem toho som sa pokúsil pokryť všetko o funkcii vysielačky v tomto článku, ale ak si myslíte, že mi niečo uniklo, kontaktujte ma v komentároch a pridám to.