Ako používať viac Facebook Účty v systéme Android oslovia všetkých priateľov

Jednou z najlepších vecí v operačnom systéme Android je, že vám umožňuje spravovať vaše e -mailové účty a profily rôznych webových stránok sociálnych médií. Môžete ľahko využívať viacero služieb, ako napr Facebook, Twitter a WhatsApp. Ako už bolo povedané, nemôžete používať viac Facebook účty.

Ja osobne mám len jednu Facebook účet, ale videl som aj iných, ktorí majú viacero účtov. Môže to byť skvelý spôsob, ako oddeliť váš profesionálny a osobný život, najmä ak nepoužívate iné profesionálne webové stránky, ako napríklad LinkedIn.

Niektorí z vás by tiež mohli mať záujem používať samostatný profil pre rodinu a príbuzných a iný profil pre vašich priateľov.

Možno budete môcť použiť viacero Facebook kontách na PC, ale v Androide je to o niečo komplikovanejšie. Prihlásenie a odhlásenie z viacerých osôb môže byť skutočne nepríjemné Facebook účty. V tomto príspevku vám ukážem, ako môžete použiť viacero Facebook účty v systéme Android pomocou aplikácie tretej strany.

Ako používať viac Facebook Účty využívajúce Friendcaster

Friendcaster je jednou z najobľúbenejších alternatív k predvolenému systému Android Facebook aplikácia Ak ste používali Facebook chvíľu ju milujete a radi ju používate, potom si zvyknutie na Friendcaster môže chvíľu trvať.

Okrem funkcie viacerých účtov, Friendcaster prináša aj ďalšie skvelé funkcie, ako sú rôzne témy, obrázky vo vysokom rozlíšení v kanáli správ, skrývanie príspevkov, ukladanie príspevkov a synchronizácia kontaktov. K dispozícii je tiež samostatná aplikácia Chatcaster pre okamžité správy. Pri nastavovaní viacerých zariadení postupujte podľa nižšie uvedených krokov Facebook účty pomocou služby Friendcaster.

Krok 1 – Nainštalujte si Friendcaster na svoje zariadenie Android

Stiahnite si a nainštalujte si aplikáciu Friendcaster do svojho smartfónu alebo tabletu Android. Aplikáciu si môžete stiahnuť pomocou Google Play Store tlačidlo nižšie.

Stiahnuť v službe Google Play

Krok 2 – Prihláste sa pomocou svojho primárneho Facebook Účet na Friendcaster

Otvorte aplikáciu a klepnite na tlačidlo Prihlásiť sa. Prihláste sa do jedného zo svojich Facebook účty. Prvý účet, do ktorého sa prihlásite, bude váš primárny účet.

Ak ste už prihlásení do a Facebook účtu vo svojom telefóne, pri nastavovaní rovnakého účtu na Friendcasteru nebudete musieť znova zadávať svoje údaje. Možno budete musieť udeliť rôzne povolenia, napríklad prístup k podrobnostiam o svojom Facebook účet.

prihlásenie do friendcasteru

Krok 3 – Otvorte Nastavenia v Friendcasteri

Po prihlásení klepnite na ikonu Nastavenia v hornej časti.

nastavenia priateľa

Krok 4 – Vyberte položku Účty

Klepnite na Účty na obrazovke Predvoľby Friendcasteru.

účty priateľov

Krok 5 – Pridaj ďalší Facebook Účet na svojom zariadení s Androidom

Klepnite na tlačidlo Pridať ďalší účet. Prihláste sa do svojho druhého Facebook účet. To je všetko! Úspešne ste pridali dve Facebook účty v Friendcasteri a na tej istej obrazovke môžete pridať ďalšie.

friendcaster pridať účet

Záver

Jednou z vecí, ktoré väčšina používateľov systému Android robí na svojich zariadeniach s Androidom, je skontrolovať ich Facebook účty. Ak ich máte viac Facebook účet, potom môže byť skutočne frustrujúce prihlásiť sa do a z viacerých Facebook účty.

Môžete ľahko použiť viacero Facebook účty v systéme Android prostredníctvom služby Friendcaster pomocou vyššie uvedených krokov.

Friendcaster nemusí byť najlepšou alternatívou k predvolenému nastavení Facebook aplikácie a môže byť pre vás ťažké zvyknúť si, ak radi používate predvolené Facebook Friendcaster však prácu dokončí a umožní vám pridať viac účtov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ich spomenúť v nižšie uvedenej oblasti komentárov.