Ako používať tablet Android ako počítač do auta

Tablety Android sú v posledných rokoch určite oveľa univerzálnejšie a výkonnejšie. Niet divu, že mnoho ľudí bude chcieť používať tablet Android ako počítač do auta a zbaviť sa neohrabaných rozhraní. V luxusných autách sa nepohybuje veľa ľudí a bude fajn mať spoľahlivý počítač do auta, o ktorý sa môžete oprieť.

Pred niekoľkými dňami som videl osobu, ktorá používa tablet Android pre trasy. Počas jazdy používal tablet v lone. Nie som dopravný policajt, ​​ale dokonca viem, že je to nebezpečná vec. Nikdy by som neodporúčal používať váš tablet takýmto spôsobom alebo spôsobom, ktorý predstavuje vážne nebezpečenstvo pre vás a pre kohokoľvek na cestách.

Ak si sľubujete, že budete občanom, ktorý dodržiava dopravné predpisy, pokračujte a prečítajte si zvyšok článku, aby ste pochopili, ako môžete svoj tablet Android premeniť na počítač.

Súvisiace: Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

Tablet Android ako počítač do auta

Čo potrebuješ

Budete potrebovať niektorý z hotových automobilových dokov pre tablety. K dispozícii je ich veľa Amazon ako aj ďalší predajcovia. Niektoré dokonca prichádzajú bez skrutiek. Keď som začal písať tento článok, obával som sa, že časť článku urobená pre seba urobí všetko komplikovaným.

Nie som veľmi šikovný človek, pokiaľ ide o ťažké stavebné práce. Našťastie to vie veľa spoločností. Preto zaviedli doky, ktoré vyžadujú malú až žiadnu prácu. Jednoducho vyhľadajte „dok v aute pre tablety“ na Amazon a nájdete veľa skvelých na predaj. Ak však trváte na tom, aby ste si vyrobili vlastný dok, navštívte stránku instructables.com, kde sa dozviete viac.

Krok 1: Hľadanie doku

Tu sú niektoré z dokov, ktoré ma zaujali:

1  (4)

Satechi ST-TP01: Tento je dodávaný s prísavkou, ktorú je možné použiť na pripevnenie doku na akúkoľvek palubnú dosku. Aj keď sa to môže zdať nebezpečné, recenzie uvádzajú, že dok si počas cesty drží dok. Je to perfektný dok pre tých, ktorí nechcú zničiť vzhľad svojho auta vŕtaním dier.

1  (3)

Nasávací držiak na predné sklo s dlhým ramenom Arkon: názov tu hovorí takmer všetko. Tento konkrétny dok sa drží na prednom skle. Toto je možno najlepšie ukotvené na základe sania, pretože poháre majú tendenciu dobre priľnúť na sklenené povrchy. Vďaka tomu budete mať zo svojho tabletu pekný spätný pohľad.

1

Arkon Truck: Tento je dodávaný so skrutkami. Je vyrobený pre terénne nákladné autá vojenského typu, takže bude miesto na jeho ľahké umiestnenie.

Krok 2: Výber nabíjačky

Na nabíjanie tabletu na cestách budete potrebovať aj nabíjačku do auta a štandardný kábel USB. Na výber je veľa možností. Tu je niekoľko pre vaše pohodlie.

PowerGen 2.4 ampéry

Omaker Intelligent 6.6A

Anker [5-Pack] Prémiové káble Micro USB

Mediabridge USB 2.0

nabíjačka

Krok 3: Získanie AUX

Pokiaľ ide o zvuk, možno budete chcieť získať kábel AUX a pripojiť ho k autorádiu. Každé moderné auto má v dnešnej dobe port AUX a všetko je jednoduché. V opačnom prípade budete na pripojenie tabletu Android k systému reproduktorov potrebovať ďalší zosilňovač. A to je úprimné, aby som bol úprimný. Tu sú niektoré z AUX, ktoré sú pripravené na použitie:

Anker® 30,5 mm prémiový pomocný nástroj

zvuk

Mediabridge 30,5 mm

Krok 4: Zostavte všetko

usb káble

Teraz, keď ste si objednali dok pre veľkosť tabletu, ste pripravení používať tablet Android ako počítač do auta. Teraz umiestnite dok do auta. Pripojte nabíjačku do auta pomocou kábla USB. Vložte tablet do doku a pripojte k nemu mini USB na nabíjanie. A môžete začať, teraz môžete tablet s Androidom ľahko používať v aute. Nezabudnite pripojiť kábel AUX z tabletu k stereu a vychutnávať si melódie, ktoré sa z tabletu prehrávajú.

Záver:

Používanie tabletu Android ako Car PC sa ukázalo byť veľmi jednoduché. Skombinujte tablet s dobrou GPS navigačnou aplikáciou a zistite trasu alebo offline GPS aplikáciu, ak máte tablet iba s WiFi. Nainštalujte si na to určený spúšťač tabletov, aby ste mali všetko jednoduchšie a získajte dobrú hudobnú aplikáciu pre všetky vaše hudobné potreby. Hlavne zostaňte v bezpečí a nepoužívajte tablet počas šoférovania. Počas šoférovania určite nepozerajte filmy. Viem, že je to lákavé, ale najradšej by som nestratil čitateľa.