Ako pou┼ż├şva┼ą Samsung Health na diagnostikovanie pr├şznakov v├í┼ího s├║kromia v mobiln├Żch zariadeniach ┬źAndroid ::

Skuto─Źne nem├┤┼żete pokazi┼ą Samsung Samsung t├Żm, ┼że zostanete na vrchole ├║dajov o fitnes. Jeho vlastnosti v├ím pom├┤┼żu sledova┼ą cvi─Źenie, pr├şjem kal├│ri├ş a v├Ż┼żivu a ovl├ída┼ą svoj srdcov├Ż rytmus. A ak sa za─Źn├║ prejavova┼ą pr├şznaky, ktor├ę ste nikdy predt├Żm neza┼żili, m├┤┼żete pomocou aplik├ície z├şska┼ą viac inform├íci├ş o tom, ─Źo je s vami zl├ę.

Samsung Health m├í u┼żito─Źn├ę funkcie, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu diagnostikova┼ą nezvy─Źajn├ę zdravotn├ę pr├şznaky z pohodlia v├í┼ího domova. Je samozrejm├ę, ┼że t├íto funkcia m├┤┼że by┼ą ve─żmi u┼żito─Źn├í, preto┼że v├ím m├┤┼że u┼íetri┼ą cestu do ordin├ície lek├íra, nehovoriac o tom, ┼że mus├şte odpoveda┼ą na nepr├şjemn├ę ot├ízky, ak sa pr├şznaky, ktor├ę sa v nich zobrazuj├║, t├Żkaj├║ nie─Źoho ve─żmi mal├ęho, ako s├║ k┼Ľ─Źe.

Preto by ste sa nemali spolieha┼ą iba na funkciu Samsung Health Symptom Checker, ale iba ju pou┼ż├şva┼ą ako referenciu, preto┼że na presnej┼íiu diagnostiku a pokoj v du┼íi nie je ni─Ź lep┼íie ako n├ív┼íteva lek├íra. T├íto funkcia je v┼íak st├íle u┼żito─Źn├Żm n├ístrojom, ktor├Ż m├┤┼że by┼ą dobr├Żm v├Żchodiskov├Żm bodom, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że lep┼íie porozumie┼ą kore┼łom neobvykl├Żch pr├şznakov, ktor├ę sa m├┤┼żu prejavi┼ą.

krok 1: Skontrolujte pr├şznaky

Kontrola sympt├│mov v spolo─Źnosti Samsung Health je jednoduch├í: spustite ju, otvorte aplik├íciu a klepnite na kartu Experti v dolnej ─Źasti a potom klepnite na polo┼żku Skontrolova┼ą pr├şznaky na nasleduj├║cej str├ínke. Ako je uveden├ę vy┼í┼íie, kontrola pr├şznakov by sa nemala pou┼ż├şva┼ą ako n├íhrada za radu lek├íra. Po potvrden├ş a akceptovan├ş zmluvn├Żch podmienok sa dotknite kruhu, ktor├Ż chcete potvrdi┼ą, potom pokra─Źujte klepnut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Pokra─Źova┼ąÔÇť.

krok 2: Odpovedzte na nieko─żko ot├ízok

Teraz v├ím Samsung Health Symptom Checker polo┼ż├ş nieko─żko ot├ízok, po─Źn├║c z├íkladn├Żmi ot├ízkami, ako napr├şklad kto kontroluje pr├şznaky, spolu s ich pohlav├şm. Potom v├ís aplik├ícia po┼żiada, aby ste podrobne op├şsali pr├şznaky, klepnite na ÔÇ×N├íjs┼ą pr├şznakyÔÇť a pod─ża pokynov ich zadajte.

Kontrola pr├şznakov v├ím polo┼ż├ş s├ęriu podrobn├Żch ot├ízok o va┼íich pr├şznakoch, preto odpovedzte ─Źestne na presn├║ diagn├│zu. Aplik├ícia ob─Źas polo┼ż├ş ot├ízky s odkazom ozna─Źen├Żm ÔÇ×Nie som si ist├Ż, ─Źo to znamen├í.ÔÇť

Kliknut├şm na tento odkaz sa zobraz├ş karta ÔÇ×Dopl┼łuj├║ce inform├ícieÔÇť, ktor├í vysvet─żuje predpoklad, ktor├Ż stoj├ş za ot├ízkou. Nezabudnite ho preto vybra┼ą kedyko─żvek, ─Źo v├ím zd├í lep┼íie pochopenie v├í┼ího stavu. Po zhroma┼żden├ş v┼íetk├Żch potrebn├Żch ├║dajov program Samsung Health Symptom Checker automaticky priprav├ş spr├ívu o va┼íich zisteniach, tak┼że klepnite na ÔÇ×Pokra─Źova┼ąÔÇť a po─Źkajte, k├Żm sa spr├íva nezobraz├ş.

krok 3: Pozrite si svoju správu

Po dokon─Źen├ş spr├ívy v├ím kontrola pr├şznakov poskytne nieko─żko stavov, ktor├ę m├┤┼żu s├║visie┼ą s va┼íimi pr├şznakmi. Spolu s mo┼żnos┼ąou ulo┼żi┼ą spr├ívu ako s├║bor PDF sa m├┤┼żete dotkn├║┼ą ka┼żdej podmienky a zobrazi┼ą konkr├ętne podrobnosti, ako napr├şklad kr├ítky popis samotn├ęho stavu, s├║visiace pr├şznaky a mo┼żn├ę lie─Źby a prevent├şvne opatrenia.

Navy┼íe m├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą konzultova┼ą s lek├írom online klepnut├şm na ÔÇ×Zobrazi┼ą lek├íra onlineÔÇť a podrobnej┼íie prediskutova┼ą svoj stav. Upozor┼łujeme, ┼że t├íto slu┼żba nie je bezplatn├í a mus├şte sa zaregistrova┼ą u svojho poskytovate─ża poistenia alebo si ├║─Źtova┼ą poplatok za napl├ínovanie online konzult├ície.

Na z├íver upozor┼łujeme, ┼że program Samsung Health Symptom Checker neuklad├í va┼íe spr├ívy, aby si zachoval va┼íe s├║kromie. Ak sa teda ob├ívate, ┼że va┼ía diagnostick├í spr├íva spadla do nespr├ívnych r├║k, na aplik├íciu sa vz┼ąahovala va┼ía spr├íva a spr├ívu ulo┼ż├şte iba ako s├║bor PDF pod va┼í├şm v├Żslovn├Żm pokynom.

Tento ─Źl├ínok bol vytvoren├Ż po─Źas ka┼żdoro─Źn├ęho ┼ípeci├ílneho programu Zdravie a fitnes. Pre─Ź├ştajte si cel├║ s├ęriu Zdravie a wellness.

Tituln├Ż obr├ízok a sn├şmka obrazovky Amboy Manalo /