Ako používať pole „Odpovedať na“ v Mail na Mac

Pridať pole Použiť odpoveď v Mail Mac

Možno ste to videli pri odosielaní e-mailu spoločnosti; iná adresa Odpovedať komu ste dostali e-mail. Spoločnosti a organizácie to môžu použiť, keď chcú, aby sa ich odpovede dostali na konkrétnu poštovú schránku. Ak vaša spoločnosť v počítači Mac používa aplikáciu Mail, môžete to isté urobiť.

Aj keď sa v súčasnosti nejaví ako funkcia služby iOS Mail, nachádza sa v systéme MacOS. Prečítajte si, ako na odpoveď použiť toto pole odpovede.

Pridajte a použite pole Odpovedať na v pošte

Okno Odpovedať môžete kedykoľvek zobraziť alebo skryť v aplikácii Mail na počítači Mac. Potom otvorte aplikáciu a kliknutím napíšte novú správu. Potom postupujte podľa týchto krokov.

1) kliknite tu hlavičky tlačidlo na paneli nástrojov alebo zrak na paneli s ponukami.

2) Vybrať Odpoveď na pole,

Pridajte do poľa Mail Mac odpoveď

Toto pole sa zobrazí v hornej časti e-mailu. Toto pole sa zobrazí pre všetky nové správy, ktoré vytvoríte. Ak je to potrebné, rovnakým postupom ich skryte zrušením výberu.

Ľudia, ktorí dostávajú e-maily, by mali vidieť odpoveď na e-mailovú adresu. Ak to však v závislosti od e-mailovej aplikácie neurobia, po kliknutí na tlačidlo Odpovedať prejde na adresu uvedenú v tomto poli.

Pridajte odpoveď na adresu v programe Mail Mac

Pri písaní e-mailu kliknite na Odpovedz na pole a pridajte e-mailovú adresu, ktorú chcete použiť. Toto pole funguje rovnakým spôsobom ako polia Do, CC a BCC. Týmto spôsobom môžete začať zadávať adresu alebo meno kontaktu a zvoliť návrh, ktorý sa objaví, alebo kliknutím na znamienko plus vyberte kontakt.

Pridajte odpoveď do programu Mail Mac

Viac ďakujem pošte

Ďalšie pokyny a tipy týkajúce sa aplikácie Mail nájdete v našich súvisiacich článkoch.

zhrnutie

Pridanie e-mailovej adresy, ktorá reaguje na firemné e-maily, je vynikajúci spôsob použitia tejto funkcie. Pravdepodobne si však môžete predstaviť niekoľko ďalších, napríklad presmerovať ľudí zo starého na novú e-mailovú adresu.

Čo si myslíte o funkcii Odpovedať na? Chystáte sa použiť na počítači Mac? Chcete to vidieť na iOS? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo nás kontaktujte Twitter!