Ako používať obliehacie veže v civilizácii 6

Ako používať obliehacie veže v civilizácii 6 1

Siege Towers je jednou z najužitočnejších častí vašej civilizačnej stratégie 6, Tieto veže značne uľahčujú boj a umožňujú vašim jednotkám sústrediť sa na veci, na ktorých skutočne záleží. Vďaka obsadzovacím vežám môžu vaše melee a anti-kavalérie ľahko obísť nepriateľské mestské hradby a zamerať sa na to, na čo sa naozaj potrebujete zamerať. Namiesto plytvania časom na stenách by ste mali vziať mesto.

Vždy existuje správny spôsob, ako veci používať. To isté platí pre obliehanie veží v civilizácii 6, V hre však vždy chýba dobrý spôsob, ako hráčom vysvetliť veci. Takže v tejto príručke dnes preskúmame technológiu pre Siege Towers a ako ich skutočne používať. Pozrime sa, ako používať Siege Towers v civilizácii6 bez toho, aby urobili čokoľvek iné.

Ako používať obliehacie veže v civilizácii 6

Ako používať obliehacie veže v civilizácii 6

Aby hráči čo najlepšie využili obliehacie veže, musia ich umiestniť vedľa nepriateľského opevneného mesta. Ak tak urobíte, bude to prínosom pre všetky vaše melee a anti-kavalérie triedy obídením výhod mestských hradieb nepriateľa. Týmto spôsobom sa vaše jednotky môžu sústrediť priamo na nepriateľské mesto, a nie strácať čas snahou dostať sa za múry. Používanie jednotiek Siege Towers je jednou z najužitočnejších útočných stratégií, ktoré pomáhajú vašim jednotkám spôsobovať priame škody nepriateľskému mestu.

Siege Towers môžete začať vytvárať skúmaním stavebných techník v klasickej dobe. Musíte však pamätať na to, aby ste Siege Towers nejako chránili po umiestnení blízko nepriateľského mesta. Je to preto, že protihráči môžu ľahko zacieliť na tieto veže. Za zmienku tiež stojí, že Siege Towers nebude pracovať proti oponentom, ktorí skúmali renesančné múry alebo mestskú obranu. V tomto okamihu budete nútení upgradovať Siege Towers na Doctor.

záver

Zhrňte nášho sprievodcu, všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť Siege Towers hneď vedľa opevnených nepriateľských miest v civilizácii. 6, Siege Towers pomôžu vašim blízkym a proti jazdectvám tým, že im pomôžu útočiť na mesto priamym obchádzaním múrov. Preto je potrebné tieto veže umiestniť správne. Siege Towers bohužiaľ nie sú účinné proti oponentom, ktorí skúmali renesančné múry alebo mestskú obranu. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!