Ako používať nový Instagram Boomerangové efekty

Od prvého roku uplynulo takmer päť rokov Instagram Boomerang vstúpil do našich životov a teraz sa vrátil vo veľkom meradle!

Po obrovskom úspechu kreatívneho editora videa TikTok, Instagram aktualizovaný Boomerang režim pridať tri nové efekty!

Užívatelia teraz môžu strieľať bumerang, vybrať si z troch kreatívnych efektov a orezať nahrávky – všetko priamo vo vnútri Instagram Príbehy z kamery.

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o novej funkcii:

Kde nájsť novú Instagram Boomerangové efekty

Museli ste si to všimnúť Instagram už integrované v režime Boomerang Instagram Príbehová kamera – uľahčuje vytvorenie bumerangu v pohybe.

Predtým ste potrebovali použiť špeciálnu aplikáciu Boomerang na vytvorenie slučkových filmov v štýle GIF, ale nič viac!

Teraz máte prístup k klasickému vydaniu videa Boomerang ak trom úplne novým efektom v systéme Windows Instagram Príbehy z kamery:

Ak chcete vyskúšať nové efekty, otvorte príbehovú kameru a posúvajte prstom vpravo v režime Boomerang.

Ako používať nový Instagram Boomerangové efekty 1

Po nasnímaní klipu klepnite na nový ikona nekonečna v ľavom hornom rohu obrazovky zobrazte tri nové efekty a nástroj na orezanie.

Aké sú nové účinky bumerangu?

Okrem pôvodného bumerangu (opakovania tam a späť) môžu používatelia okrem nového rezného nástroja teraz ukázať svoju kreativitu vďaka účinkom „Slowmo“, „Echo“ a „Duo“.

Spomalený záber: Zníži rýchlosť klipu na polovicu rýchlosti, 1- druhý klip sa stane 2 trvanie sekúndEco: Pridá rozmazanie pohybu do každého videozáznamu a vytvorí efekt dvojitého zobrazenia Duo: Rýchly posun videa dozadu a plynulý prechodpotrubie: Umožňuje ľahko vystrihnúť klip, takže sa môžete rozhodnúť, kde začína a končí slučka bumerangu

Instagram        Režimy bumerangov

Po dokončení zachytenia bumerangu a aplikovaní efektov môžete publikovať priamo príbehy alebo ich uložiť priamo do priečinka s fotoaparátom – aby ste boli vďaka svojim obľúbeným aplikáciám na dizajn a úpravy kreatívnejší.

Môžete dokonca zdieľať Boomerang na svojom kanáli – kde video môže skutočne zlepšiť vašu obsahovú stratégiu!

Použili ste nový príbeh v režime Boomerang? Co si myslis? Dajte nám vedieť v komentároch!

Páči sa vám držať krok s najnovšími trendmi? Prihláste sa na odber neskôrZašlite e-mail s najnovšími informáciami Instagram novinky, tipy a ďalšie!