Ako používať Mapy Google na smartwatches so systémom WearOS

Ako používať Mapy Google na smartwatches so systémom WearOS 1

Smartwatches sa teraz pomaly stávajú populárnym doplnkom medzi používateľmi smartfónov. Vďaka novým a vylepšeným funkciám, ako je sledovanie zdravotného stavu, sledovanie fitness a ďalšie skvelé funkcie, sú smartwatches perfektným spoločníkom, ktorý môžete spárovať so smartfónom. Okrem toho existuje veľa ďalších úžasných vecí, ktoré môžete so svojimi inteligentnými hodinami robiť, a ak hľadáte takéto triky, ste na správnom mieste. Rovnako ako v tomto príspevku vás budeme informovať o tom, ako používať Mapy Google na smartwatches so systémom WearOS.

Praktickú šikovnú jazdu môžete využiť na získanie podrobnej pomoci, a to ručne alebo dokonca hlasom. Upozorňujeme však, že ak chcete používať túto funkciu, musíte mať vstavané inteligentné hodinky so systémom GPS, inak tento trik nebude fungovať. Tak, to povedal, poďme sa pozrieť na samotný článok:

prezentované hodinky

Ako používať Mapy Google na smartwatches so systémom WearOS

Ak chcete získať pomoc pri určovaní polohy podľa polohy, aj keď je váš telefón uzamknutý pomocou smartfónu, musíte sa uistiť, že je poloha aktivovaná. Prvým krokom je stiahnutie aplikácie Mapy Google z Obchodu Play. Aplikáciu si môžete stiahnuť kliknutím na tlačidlo nižšie:

Ako používať Mapy Google na smartwatches so systémom WearOS 2

Získajte pomoc hlasom

    Zobuďte svoje inteligentné hodinky vyslovením „OK Google“. Potom musíte povedať „prejsť na [destination]”. Nezabudnite vstúpiť na dopravné prostriedky, tj autobusom, taxíkom alebo pešo. Dostanete mapu Google a pravdepodobne budete musieť zadať cieľ podrobnejšie. To je!

Vyhľadajte trasy manuálne

    Zobuďte svoje inteligentné hodinky vyslovením „OK Google“. Klepnite na cieľ na Mapách Google. Teraz klepnite na tlačidlo Navigovať v dolnej časti obrazovky. Cieľ zobrazíte jedným potiahnutím doľava. Dvojitým potiahnutím doľava zmeníte režim prepravy a potom opätovným potiahnutím zatvoríte ponuku a spustíte navigáciu.

Takže tu to máte z mojej stránky v tomto príspevku. Dúfam, že sa vám tento príspevok páčil a že ste mohli používať Mapy Google na navigáciu pomocou smartwatch WearOS. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak narazíte na nejaké problémy pri dodržiavaní vyššie uvedených metód. Do nasledujúceho príspevku … Na zdravie!