Ako pou┼ż├şva┼ą LinkedIn s Twitter pre lep┼íiu sie┼ą

Ak m├íte profily na LinkedIn a TwitterMo┼żno u┼ż viete, ┼że tieto dve siete sa integruj├║. V skuto─Źnosti m├í LinkedIn ┼ípecifick├║ aplik├íciu naz├Żvan├║ tweety, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą monitorova┼ą Twitter aktualiz├ície va┼íich pripojen├ş na LinkedIn,

Ako profesion├ílni pou┼ż├şvatelia LinkedIn vytv├íraj├║ Twitter profily, mysl├şm si, ┼że t├íto aplik├ícia bude ─Źoraz v├Żkonnej┼íia na vytv├íranie vplyvu a vidite─żnosti pomocou sie┼ąov├Żch pripojen├ş.

Hlavn├Żmi v├Żhodami aplik├ície LinkedIn LinkedIn s├║:

  • Sledujte svoje pripojenia na LinkedIn na str├ínke Twitter
  • Uverej┼łujte aktualiz├ície stavu s├║─Źasne na oboch Twitter a LinkedIn
  • Monitorova┼ą a komunikova┼ą s Twitter prenosy z LinkedIn
  • Vytvorte konkr├ętny profil LinkedIn Twitter zoznam

Predt├Żm, ako sa pozrieme na niektor├ę ─Ćal┼íie sp├┤soby, ako vyu┼żi┼ą aplik├íciu pre Tweety, uistite sa, ┼że ste pridali svoj Twitter ├║─Źet vo va┼íom profile LinkedIn,

Pridajte svoj Twitter ├Ü─Źet pre v├í┼í profil na LinkedIn

Kliknite na ÔÇ×upravi┼ą profilÔÇť a ÔÇ×prida┼ąÔÇť Twitter ├║─Źet ÔÇťved─ża polo┼żky Twitter ter├ęnu. To bude vytvori┼ą odkaz priamo na v├í┼í Twitter ├║─Źet vo va┼íom profile LinkedIn aby v┼íetci n├ív┼ítevn├şci videli, ─Źi sa rozhodnete zobrazova┼ą ho vo svojom profile.

zdie─żajte svoje tweety vo va┼íom ┼ítat├║te LinkedInOdpor├║─Źame v├ím zvoli┼ą mo┼żnos┼ą Zdie─ża┼ą iba tweety obsahuj├║ce # v namiesto toho, aby ste ka┼żd├ęmu tweetu umo┼żnili oslovi┼ą LinkedIn ako aktualiz├íciu stavu. Spravidla posta─Źuje jedna alebo dve denn├ę aktualiz├ície stavu na LinkedIn – ┼żiadna preh├í┼łanie.


Zdie─żajte tweety, ktor├ę m├┤┼żu prida┼ą va┼íe pripojenie na LinkedIn!

Nainštalujte si aplikáciu LinkedIn Tweety

Prejdite na LinkedIn na ÔÇ×Aplik├ícieÔÇť a n├íjdite aplik├íciu Tweety, ktor├║ si chcete nain┼ítalova┼ą do svojho profilu. Po in┼ítal├ícii m├┤┼żete nav┼ít├şvte jeho Twitter str├ínka na LinkedIn prejdite na kartu ponuky ÔÇ×ViacÔÇť a kliknite na ÔÇ×TweetyÔÇť.

logo tweety
Pomocou Tweetu si teraz m├┤┼żete zobrazi┼ą najnov┼íie tweety vo svojom profile LinkedIn.

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę tri d├┤le┼żit├ę funkcie aplik├ície pre Tweety, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą r├ís┼ą Twitter spojenia, z├şskajte inteligenciu o tom, ─Źo s├║ va┼íe pripojenia na LinkedIn tweeting a propagujte svoje spojenia cez va┼íe tweety.

# 1: Identifikujte a sledujte všetky svoje pripojenia na LinkedIn na Twitter v aplikácii Tweety

Prejdite na kartu Pripojenia a zistite, kto NIE JE Twitter a nasledujte ich. Nemus├şte n├íjs┼ą zna─Źn├Ż po─Źet pripojen├ş Twitter, Ale to pokra─Źuje ─Ćalej a ─Ćalej t├Żm, ktor├ş s├║! Pravdepodobne v├ís bud├║ nasledova┼ą.

neaplikuj├║ tweets.png

# 2: vytvori┼ą dynamiku Twitter zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn

Z aplik├ície pre tweet v├ím LinkedIn u─żah─Źuje pr├ícu vytvori┼ą ofici├ílnu dynamiku Twitter zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn, Prejdite na kartu Pripojenia a na ─żavej strane uvid├şte polo┼żku Ulo┼żi┼ą ako Twitter Zoznam. "Tento zoznam m├┤┼że trva┼ą nieko─żko min├║t a v predvolenom nastaven├ş bude s├║kromn├Ż. Twitter Zoznam. Novovytvoren├Ż zoznam sa objav├ş v aplik├ícii tweety, kde budete ma┼ą mo┼żnos┼ą sledujte stream v re├ílnom ─Źase,

Toto je samo o sebe skvel├Ż n├ístroj. Namiesto toho, aby ste museli manu├ílne prech├ídza┼ą a vytv├íra┼ą a Twitter Zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn sa vykon├íva kliknut├şm na tla─Źidlo a v┼żdy sa aktualizuje. Neviem vymyslie┼ą lep┼í├ş sp├┤sob robi┼ą Twitter najviac relevantn├ę pre va┼íu existuj├║cu profesion├ílnu sie┼ą! Keby som mal ve─żmi m├ílo ─Źasu str├ívi┼ą TwitterTu by som svoje ├║silie s├║stredil.

Neust├íle sledovanie tohto exkluz├şvneho produktu Twitter Zoznam v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą ohromn├Ż preh─żad o tom, ─Źo si va┼íe pripojenia na LinkedIn myslia a vysielaj├║ online. ─Żudia maj├║ tendenciu sa aktualizova┼ą Twitter omnoho ─Źastej┼íie ako LinkedIn.

ulo┼żi┼ą ako zoznam na Twitteri

# 3: Vyh─żadajte pr├şle┼żitosti na ├║─Źas┼ą a propag├íciu prostredn├şctvom Tweetov LinkedIn

Aplik├ícia pre Tweety skuto─Źne funguje ako Twitter Z├íkazn├şk. Pr├şspevky m├┤┼żete tweetova┼ą, odpoveda┼ą, opakova┼ą alebo dokonca zdie─ża┼ą ako spr├ívy pomocou ktor├ęhoko─żvek z va┼íich pripojen├ş na LinkedIn. Skuto─Źn├í sila v┼íak poch├ídza z moci aktualizujte s├║─Źasne svoj stav LinkedIn, spolu s tweeting, odpovedan├şm alebo op├Ątovn├Żm prihl├ísen├şm,

Pam├Ątajte, ┼że propag├ícia a spojenie ostatn├Żch je ve─żmi ├║─Źinn├í strat├ęgia budova┼ą soci├ílny vplyv! Nepodce┼łujte silu konzistentn├Żch aktualiz├íci├ş stavu a rozsah, ktor├Ż tieto konkr├ętne aktualiz├ície m├┤┼żu ma┼ą. Ke─Ć n├íjdete na svojom LinkedIn tweet Twitter vysielanie, ktor├ę je relevantn├ę alebo by mohlo by┼ą zauj├şmav├ę, z├íbavn├ę alebo u┼żito─Źn├ę pre va┼íu ┼íirok├║ sie┼ą LinkedIn, tu budete chcie┼ą z├║─Źastni┼ą sa a podporova┼ą,

V ide├ílnom pr├şpade budete chcie┼ą V aplik├ícii Tweety kliknite na d├┤le┼żit├ę pr├şspevky z va┼íich spojen├ş LinkedIn a prejdite o krok ─Ćalej a za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka zdie─żate tweet ako aktualiz├íciu stavu, Retweet sa zobraz├ş ako aktualiz├ícia stavu v sieti LinkedIn a hypertextov├ę odkazy na str├ínku Tweetu jednotlivca v r├ímci LinkedIn, ─Źo ostatn├Żm d├íva pr├şle┼żitos┼ą sledova┼ą t├║to osobu na Twitter,

Nielen┼że ste propagovali obsah do svojej siete LinkedIn, ale zabezpe─Źili v├ím aj va┼íe pripojenie so zv├Ż┼íenou vidite─żnos┼ąou v oboch sie┼ąach a potenci├ílne v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą nov├ę pripojenia na LinkedIn a Twitter nasledovn├şci

Upravi┼ą profil
Toto je retweet z aplik├ície pre Tweety, ktor├║ som tie┼ż zdie─żal ako aktualiz├íciu stavu.
ducttape tweets
Ke─Ć v aktualiz├ícii stavu kliknete na @ducttape, odkaz prejde priamo na v├í┼í Twitter str├ínka na LinkedIn.

M├┤┼żete tr├ívte ─Źas sk├║man├şm svojej druhej Twitter zoznamy z aplik├ície LinkedIn Tweets a komunikova┼ą s nimi. Ak zist├şte nie─Źo relevantn├ę, z ─Źoho m├┤┼żu profitova┼ą va┼íe sie┼ąov├ę pripojenia LinkedIn, pre─Ź├ştajte si ho ako aktualiz├íciu stavu. Pokra─Źujte s t├Żmto jednotlivcom a dajte im vedie┼ą ktor├Ż tie┼ż uverejnil tweet ako aktualiz├íciu stavu LinkedIn, preto┼że si myslel, ┼że jeho sie┼ą bude ma┼ą ├║┼żitok z jeho pozerania.

V kone─Źnom d├┤sledku s akouko─żvek soci├ílnou sie┼ąou chcete by┼ą pova┼żovan├ş za d├┤veryhodn├Ż zdroj na zdie─żanie a ┼í├şrenie kvalitn├Żch inform├íci├ş. Ak to dok├í┼żete skombinova┼ą s propag├íciou odborn├şkov, s ktor├Żmi ste u┼ż na LinkedIn pripojen├ş, m├┤┼żete si vybudovan├şm soci├ílneho vplyvu pom├┤c┼ą zvidite─żni┼ą svoje kontakty. Toto je v├Żhodn├ę pre v┼íetk├Żch.

─Äal┼íie tipy na p├íkov├Ż efekt Twitter a LinkedIn spolu, pre─Ź├ştajte si ─Źas┼ą ÔÇ×Ako h─żada┼ą pomocou kombinovanej sily LinkedIn a Twitter, ÔÇ×Zv├í┼żte tie┼ż stiahnutie bezplatn├ęho sprievodcu LinkedIn pre profesion├ílov z HubSpot. Je to ─Ćal┼í├ş u┼żito─Źn├Ż zdroj, ako vyu┼żi┼ą v┼íetky mo┼żnosti, ktor├ę pon├║ka LinkedIn, aby mohol roz┼í├şri┼ą svoju profesion├ílnu sie┼ą.

Za─Źlenili ste do svojho profilu aplik├íciu Tweety? Ak├ę s├║ ─Ćal┼íie sp├┤soby pou┼żitia tejto aplik├ície na vytvorenie vplyvu na obe siete? Pode─żte sa o svoje koment├íre v okienku s koment├írmi ni┼ż┼íie.