Ako používať LinkedIn s Twitter pre lepšiu sieť

Ak máte profily na LinkedIn a TwitterMožno už viete, že tieto dve siete sú integrované. V skutočnosti má LinkedIn špecifickú aplikáciu s názvom tweets vám môže pomôcť monitor Twitter Aktualizácie vašich pripojení na LinkedIn,

Vytvorte sa ako profesionálnejší používateľ LinkedIn Twitter Profily, myslím, že táto aplikácia bude výkonnejšia na vytváranie vplyvu a viditeľnosti pomocou sieťových pripojení.

Hlavnými výhodami aplikácie LinkedIn LinkedIn sú:

  • Sledujte svoje pripojenia na LinkedIn Twitter
  • Uverejňujte aktualizácie stavu na oboch súčasne Twitter a LinkedIn
  • Monitorujte a komunikujte s vašimi Twitter Streamy LinkedIn
  • Vytvorte konkrétny profil LinkedIn Twitter zoznam

Pred preskúmaním niektorých ďalších spôsobov použitia aplikácie pre Tweety, Uistite sa, že ste pridali svoje Twitter Účet vo vašom profile LinkedIn,

Pridajte svoj Twitter Účet pre váš profil na LinkedIn

Kliknite na „Upraviť profil“ a „Pridať“ Twitter Účet “vedľa položky Twitter Pole. toto Vytvorte odkaz priamo na váš Twitter Účet vo vašom profile LinkedIn Preto všetci návštevníci uvidia, či ich chcete zobraziť vo svojom profile.

pre Podeľte sa o svoje tweety týkajúce sa vášho stavu na LinkedInOdporúčame vám vybrať možnosť „Zdieľať tweety iba s # in“ namiesto toho, aby povolili každému tweetu získať LinkedIn ako aktualizáciu stavu. Zvyčajne stačí jedna alebo dve aktualizácie stavu na LinkedIn, a to bez preháňania.

Zdieľajte tweety, ktoré môžu pridať vaše pripojenie na LinkedIn!

Nainštalujte si aplikáciu LinkedIn Tweety

Prejdite na LinkedIn na „Programy“ a vyhľadajte tweetový program, ktorý chcete nainštalovať do svojho profilu. Po inštalácii môžete navštívte jeho Twitter Stránka LinkedIn Prejdite do ponuky „Viac“ a kliknite na „Tweety“.

S tweety si teraz môžete prezerať svoje najnovšie tweety vo svojom profile LinkedIn.

Nižšie sú uvedené tri kľúčové funkcie aplikácie pre Tweety, ktoré môžete použiť na pomoc Zobuď sa Twitter Spojenia, získajte inteligenciu o tom, čo sú vaše pripojenia na LinkedIn tweeting a propagujte svoje spojenia cez vaše tweety.

# 1: Identifikujte a sledujte všetky svoje pripojenia na LinkedIn Twitter v rámci aplikácie tweet

Prejdite na kartu Pripojenia a zistite, kto NIE JE. Twitter a nasledujte ich. Možno nie je veľa vašich spojení Twitter, ale pokračuje tým, ktorí sú! Pravdepodobne vás budú nasledovať.

nasledovať tweets.png

# 2: Vytvorte dynamiku Twitter Zoznam vašich pripojení na LinkedIn

LinkedIn vám uľahčí aplikáciu tweety vytvorenie oficiálnej dynamiky Twitter Zoznam vašich pripojení na LinkedInPrejdite na kartu Pripojenia a naľavo sa zobrazí možnosť Uložiť ako. Twitter List. „Tento zoznam môže trvať niekoľko minút a v predvolenom nastavení je súkromný. Twitter ready. Novo vytvorený zoznam sa zobrazí v aplikácii Tweety, kde máte možnosť Sledujte streamovanie v reálnom čase,

Toto je samo o sebe skvelý nástroj. Namiesto toho, aby ste ho manuálne preskúmali a vytvorili Twitter Zoznam vašich pripojení na LinkedIn sa vytvorí stlačením jediného tlačidla a vždy sa aktualizuje. Neviem vymyslieť lepší spôsob. robiť Twitter najviac relevantné pre vašu existujúcu profesionálnu sieť! Keby som mal veľmi málo času TwitterSvoje úsilie by som tu sústredil.

Neustále sledovanie tohto exkluzívneho produktu Twitter Zoznam vám môže poskytnúť vynikajúci prehľad o tom, ako vyzerajú vaše pripojenia na LinkedIn a uverejňovať príspevky online. Ľudia majú tendenciu sa aktualizovať Twitter omnoho častejšie ako LinkedIn.

z Twitter- Uložiť zoznam

# 3: Vyhľadajte príležitosti na účasť a publicitu prostredníctvom tweetov LinkedIn

Aplikácia pre Tweety skutočne funguje ako Twitter Zákazník. Príspevky môžete tweetovať, odpovedať, znova tweetovať alebo dokonca zdieľať ako správy pomocou ktoréhokoľvek z vašich pripojení na LinkedIn. Skutočná sila však vychádza zo sily Zároveň aktualizujte svoj LinkedIn status pomocou tweety, odpovede alebo opakovane,

Pamätajte, že povzbudenie a spojenie s ostatnými je veľmi účinná stratégia. budovanie sociálneho vplyvu! Nepodceňujte efektívnosť konzistentných aktualizácií stavu a rozsahu určitých aktualizácií. Ak nájdete tweet na svojom LinkedIn Twitter Program, ktorý je relevantný alebo môže byť zaujímavý, zábavný alebo užitočný pre vašu širokú sieť LinkedIn. Tu chcete zúčastniť sa a povýšenie,

V ideálnom prípade to chcete V aplikácii Tweety opakujte dôležité príspevky z vašich spojení LinkedIn a Ak chcete povoliť tweet ako aktualizáciu stavu, začiarknite políčko ešte o krok ďalej, Sa vo vašej sieti LinkedIn objaví skratka a obsahuje odkazy na stránku Tweetov osoby na LinkedIn, ktorá umožňuje ostatným ľuďom sledovať túto osobu Twitter,

Nielenže propagoval obsah vo svojej sieti LinkedIn, ale tiež zviditeľnil jeho spojenie v oboch sieťach a mohol mu pomôcť získať nové pripojenia od spoločnosti LinkedIn. Twitter príves

Upraviť profil

Toto je retweet z aplikácie tweet, ktorú som uverejnil aj ako aktualizáciu stavu.

Cukrovinky s lepiacou páskou

Ak v aktualizácii stavu kliknete na @ducttape, odkaz sa presmeruje priamo na váš odkaz Twitter Stránka LinkedIn.

Môžete Trávte čas ovládaním svojich ostatných Twitter Tweety Tweetov pre LinkedIn a tiež s nimi komunikovať. Ak zistíte, že je relevantné niečo z vašich sieťových pripojení LinkedIn, tweetujte znova ako aktualizácia stavu. Kontaktujte túto osobu a informujte ju ktorý tiež uverejnil tweet ako aktualizáciu stavu LinkedIn, pretože si myslel, že jeho sieť bude mať úžitok z jeho pozerania.

Nakoniec sa budete považovať za dôveryhodný zdroj na zdieľanie a šírenie kvalitných informácií na akejkoľvek sociálnej sieti. Ak to dokážete skombinovať s propagáciou odborníkov, s ktorými ste už na LinkedIn pripojení, môžete mať vplyv na spoločnosť tým, že pomôžu vašim kontaktom zvýšiť ich viditeľnosť. Toto je situácia prospešná pre všetkých.

Viac tipov na pákový efekt Twitter a LinkedIn si spolu prečítali „Ako používať kombinovaný výkon služieb LinkedIn a Twitter, „Zvážte stiahnutie Bezplatný sprievodca pre profesionálov na LinkedIn z HubSpot taky. Toto je ďalší veľmi užitočný zdroj, ako vyťažiť maximum z LinkedIn a rozšíriť svoju profesionálnu sieť.

Pridali ste aplikáciu tweety do svojho profilu? Aké iné spôsoby použitia tejto aplikácie môžu ovplyvniť obe siete? Podeľte sa o svoje komentáre v sekcii komentárov nižšie.