Ako pou┼ż├şva┼ą LinkedIn s Twitter pre lep┼íiu sie┼ą

Ak m├íte profily na LinkedIn a Twitteru, mo┼żno u┼ż viete, ┼że tieto dve siete s├║ integrovan├ę. V skuto─Źnosti m├í LinkedIn ┼ípecifick├║ aplik├íciu naz├Żvan├║ tweety, ktor├í v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą monitor Twitter aktualiz├ície va┼íich pripojen├ş na LinkedIn,

Ako profesion├ílni pou┼ż├şvatelia LinkedIn vytv├íraj├║ Twitter profily, mysl├şm si, ┼że t├íto aplik├ícia bude efekt├şvnej┼íia na vytv├íranie vplyvu a vidite─żnosti pomocou sie┼ąov├Żch pripojen├ş.

Hlavn├Żmi v├Żhodami aplik├ície LinkedIn LinkedIn s├║:

Sledujte svoje pripojenia na LinkedIn na str├ínke Twitter Uverej┼łujte aktualiz├ície stavu s├║─Źasne na oboch Twitter a LinkedIn Monitorujte a komunikujte s va┼íimi Twitter Prevody LinkedIn Vytvorte si ┼ípecifick├Ż profil LinkedIn Twitter zoznam

Predt├Żm, ako sa pozrieme na niektor├ę ─Ćal┼íie sp├┤soby, ako vyu┼żi┼ą aplik├íciu pre Tweety, uistite sa, ┼że ste pridali svoje Twitter ├║─Źet vo va┼íom profile LinkedIn,

Pridajte svoje Twitter ├Ü─Źet pre v├í┼í profil na LinkedIn

Kliknite na ÔÇ×upravi┼ą profilÔÇť a ÔÇ×prida┼ąÔÇť Twitter ├║─Źet ÔÇťved─ża neho Twitter ter├ęnu. Toto sa bl├ş┼żi vytvori┼ą odkaz priamo na v├í┼í Twitter ├║─Źet vo va┼íom profile LinkedIn aby v┼íetci n├ív┼ítevn├şci videli, ─Źi sa rozhodnete zobrazova┼ą ho vo svojom profile.

ONE pode─żte sa o svoje tweety t├Żkaj├║ce sa v├í┼ího stavu na LinkedInOdpor├║─Źame v├ím zvoli┼ą mo┼żnos┼ą ÔÇ×Zdie─ża┼ą iba tweety, ktor├ę obsahuj├║ # vÔÇť namiesto toho, aby ste ka┼żd├ęmu tweetu umo┼żnili oslovi┼ą LinkedIn ako aktualiz├íciu stavu. Zvy─Źajne sta─Ź├ş jedna alebo dve aktualiz├ície stavu na LinkedIn – ┼żiadna preh├í┼łanie.

nastavenie e-mailuZdie─żajte tweety, ktor├ę m├┤┼żu prida┼ą va┼íe pripojenie na LinkedIn!

Nainštalujte si aplikáciu LinkedIn Tweety

Prejdite na LinkedIn na ÔÇ×Aplik├ícieÔÇť a n├íjdite aplik├íciu Tweety, ktor├║ si chcete nain┼ítalova┼ą do svojho profilu. Po in┼ítal├ícii m├┤┼żete nav┼ít├şvte jeho Twitter str├ínka na LinkedIn prejden├şm na p├ísku ÔÇ×ViacÔÇť a kliknut├şm na ÔÇ×TweetyÔÇť.

logo tweetyS tweety si teraz m├┤┼żete prezera┼ą svoje najnov┼íie tweety vo svojom profile LinkedIn.

Ni┼ż┼íie s├║ uveden├ę tri d├┤le┼żit├ę funkcie aplik├ície pre Tweety, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pomoc r├ís┼ą Twitter spojenia, z├şskajte inteligenciu o tom, ─Źo s├║ va┼íe pripojenia na LinkedIn tweeting a propagujte svoje spojenia cez va┼íe tweety.

# 1: Identifikujte a sledujte všetky svoje pripojenia na LinkedIn Twitter v aplikácii Tweety

Ak chcete zisti┼ą, kto NIE JE, prejdite na kartu Pripojenia Twitter a nasledujte ich. Mo┼żno nie je vo va┼íom pripojen├ş ve─żk├ę mno┼żstvo pripojen├ş TwitterAle to pokra─Źuje ─Ćalej a ─Ćalej t├Żm, ktor├ş s├║! Je pravdepodobn├ę, ┼że v├ís bud├║ nasledova┼ą.

nerešpektuje tweets.png

# 2: vytvori┼ą dynamiku Twitter zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn

Prostredn├şctvom aplik├ície pre tweet v├ím to LinkedIn u─żah─Źuje vytvori┼ą ofici├ílnu dynamiku Twitter zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn, Prejdite na kartu Pripojenia a na─żavo sa zobraz├ş mo┼żnos┼ą Ulo┼żi┼ą ako Twitter List. ÔÇ×Tento zoznam m├┤┼że trva┼ą nieko─żko min├║t a v predvolenom nastaven├ş je s├║kromn├Ż. Twitter Zoznam. Novovytvoren├Ż zoznam sa zobraz├ş v aplik├ícii Tweety, kde to m├┤┼żete urobi┼ą sledujte stream v re├ílnom ─Źase,

Toto je samo o sebe fantastick├Ż n├ístroj. Namiesto toho, aby ste museli manu├ílne prech├ídza┼ą a vytv├íra┼ą jeden Twitter Zoznam va┼íich pripojen├ş na LinkedIn sa vytvor├ş kliknut├şm na tla─Źidlo a je v┼żdy aktualizovan├Ż. Neviem vymyslie┼ą lep┼í├ş sp├┤sob, ako to urobi┼ą make Twitter najviac relevantn├ę pre va┼íu existuj├║cu profesion├ílnu sie┼ą! Keby som mal dos┼ą ─Źasu na Twitter, s├║stredil by som svoje ├║silie.

Neust├íle sledovanie tohto exkluz├şvneho produktu Twitter Tento zoznam v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą obrovsk├Ż preh─żad o tom, ─Źo si va┼íe pripojenia na LinkedIn myslia a zverej┼łuj├║ online. ─Żudia maj├║ tendenciu sa aktualizova┼ą Twitter omnoho ─Źastej┼íie ako LinkedIn.

ulo┼żi┼ą ako zoznam na Twitteri

# 3: Vyh─żadajte pr├şle┼żitosti na ├║─Źas┼ą a marketing prostredn├şctvom twinetu LinkedIn

Aplik├ícia pre Tweety skuto─Źne funguje ako jedna Twitter Z├íkazn├şk. Pr├şspevky m├┤┼żete tweetova┼ą, odpoveda┼ą, opakova┼ą alebo dokonca zdie─ża┼ą ako spr├ívy pomocou ktor├ęhoko─żvek z va┼íich pripojen├ş na LinkedIn. Skuto─Źn├í sila v┼íak vych├ídza z moci aktualizujte s├║─Źasne svoj stav LinkedIn, spolu s tweeting, odpovedan├şm alebo op├Ątovn├Żm prihl├ísen├şm,

Pam├Ątajte, ┼że marketing a sp├íjanie ostatn├Żch je ve─żmi efekt├şvna strat├ęgia budovanie soci├ílneho vplyvu! Nepodce┼łujte v├Żkon konzistentn├Żch aktualiz├íci├ş stavu a rozsah, ktor├Ż m├┤┼żu ma┼ą konkr├ętne aktualiz├ície. Ke─Ć n├íjdete na svojom LinkedIn tweet Twitter vysielanie, ktor├ę je relevantn├ę alebo ktor├ę m├┤┼że by┼ą zauj├şmav├ę, z├íbavn├ę alebo u┼żito─Źn├ę pre va┼íu ┼íirok├║ sie┼ą LinkedIn, tu h─żad├íte z├║─Źastni┼ą sa a podporova┼ą,

Najlep┼íie bude V aplik├ícii Tweety kliknite na d├┤le┼żit├ę pr├şspevky z va┼íich pripojen├ş na LinkedIn a prejdite o krok ─Ćalej a za─Źiarknut├şm pol├ş─Źka zdie─żate tweet ako aktualiz├íciu stavu, Retweet sa objav├ş ako aktualiz├ícia stavu vo va┼íej sieti LinkedIn a hypertextov├ę odkazy na str├ínku Tweetu jednotlivca v r├ímci LinkedIn, ─Źo ostatn├Żm d├íva mo┼żnos┼ą sledova┼ą t├║to osobu na Twitter,

Nielen┼że ste propagovali obsah do svojej siete LinkedIn, ale tie┼ż zv├Ż┼íili vidite─żnos┼ą v├í┼ího pripojenia v oboch sie┼ąach a m├┤┼żu v├ím pom├┤c┼ą z├şska┼ą nov├ę spojenia LinkedIn a Twitter nasledovn├şk

Upravi┼ą profilToto je retweet z aplik├ície pre Tweety, ktor├║ som tie┼ż zdie─żal ako aktualiz├íciu stavu.
lepiace p├ískyKe─Ć v aktualiz├ícii stavu kliknete na @ducttape, odkaz prejde priamo na v├í┼í Twitter str├ínka na LinkedIn.

M├┤┼żete Tr├ívte ─Źas kontrolou svojho druh├ęho Twitter zoznamy z aplik├ície LinkedIn Tweets a tie┼ż s nimi komunikova┼ą. Ak n├íjdete nie─Źo, ─Źo s├║vis├ş s va┼íimi sie┼ąov├Żmi pripojeniami na LinkedIn, m├┤┼żete ho vyu┼żi┼ą a pre─Ź├ştajte si ho ako aktualiz├íciu stavu. Pokra─Źujte s touto osobou a povedzte im to ktor├Ż tie┼ż uverejnil tweet ako aktualiz├íciu stavu LinkedIn, preto┼że si myslel, ┼że jeho sie┼ą bude ma┼ą ├║┼żitok z jeho pozerania.

Nakoniec so v┼íetk├Żmi soci├ílnymi sie┼ąami chcete by┼ą pova┼żovan├ş za spo─żahliv├Ż zdroj na zdie─żanie a ┼í├şrenie kvalitn├Żch inform├íci├ş. Ak to dok├í┼żete skombinova┼ą s marketingom odborn├şkov, s ktor├Żmi ste u┼ż na LinkedIn nadviazali kontakt, m├┤┼żete si vybudovan├şm soci├ílneho vplyvu pom├┤c┼ą zvidite─żni┼ą svoje kontakty a zvidite─żni┼ą sa. Toto je v├Żhodn├ę pre v┼íetk├Żch.

Viac tipov na p├íkov├Ż efekt Twitter a LinkedIn, pre─Ź├ştajte si ─Źas┼ą ÔÇ×Ako o─Źak├íva┼ą pou┼ż├şvanie slu┼żieb LinkedIn a Twitter, ÔÇ×Zv├í┼żte tie┼ż stiahnutie bezplatn├ęho sprievodcu pre profesion├ílov na LinkedIn z HubSpot. Je to ─Ćal┼í├ş u┼żito─Źn├Ż zdroj, ako vyu┼żi┼ą v┼íetko, ─Źo m├┤┼że LinkedIn pon├║knu┼ą na rozvoj va┼íej profesion├ílnej siete.

Za─Źlenili ste do svojho profilu aplik├íciu Tweety? Ak├ę s├║ ─Ćal┼íie sp├┤soby pou┼żitia tejto aplik├ície na vytvorenie vplyvu na obe siete? Pode─żte sa o svoje koment├íre v poli ni┼ż┼íie.