Ako používať Instagram

Mnoho ľudí verí, že jediná požiadavka na dobrý selfie alebo fotografiu v Instagram je to dobrý fotoaparát. Iste, kvalita obrazu je veľmi dôležitá, ale niekedy to nestačí. Niekedy potrebujete ďalšiu hranu, niečo, čo okorení vaše fotografie.

PicsArt je fantastická aplikácia na úpravu fotografií, ktorá dokáže robiť zázraky pre vaše obrázky, ktoré potom môžete nahrať na rôzne sociálne médiá vrátane Instagram, Môžete pokračovať bez toho, aby ste filtrovali fotografie, ktoré sa zdajú byť nudné a nezaujímavé, alebo ich môžete posunúť na ďalšiu úroveň.

Prečítajte si príručku, ako používať PicsArt Instagram,

PRÍPRAVA

Ak ste o PicsArt ešte nepočuli alebo ste v ňom relatívne noví, tu je niekoľko základných informácií. Táto aplikácia je funkciou nabitý editor fotografií a videa pre smartfóny. Ponúka filtre, editory tváre a oveľa viac.

Na počítači máte veľa možností a úpravy na počítačoch sú relatívne jednoduchšie. Na mobilných zariadeniach je to dosť ťažké, ale to neplatí, ak dostanete PicsArt. Túto aplikáciu si môžete zadarmo stiahnuť na iOS, Android a Windows ,

Okrem tejto aplikácie budete musieť pripraviť kvalitný obrázok, ktorý chcete upraviť. Pomáha, ak má váš telefón dobrý fotoaparát alebo ak máte k dispozícii profesionálny fotoaparát. Dôvodom je skutočnosť, že pôvodný obrázok musí mať vysoké rozlíšenie (1 500 pixelov alebo viac) a ostrosť.

Ako používať Instagram 1

TIPY PICSART

Po výbere fotografie, ktorú máte na mysli, ju môžete vylepšiť na PicsArt. Tu je niekoľko skvelých funkcií, ktoré táto skvelá aplikácia ponúka.

BIELENIE ZUBOV

Ste závislí od kávy, cigariet alebo oboch? Nerobte si starosti, pretože na skrášlenie obrázka môžete použiť aplikáciu PicsArt. Takto bielite zuby pomocou tejto aplikácie:

 1. Otvorte aplikáciu PicsArt a otvorte editor.
 2. Otvorte fotografiu, ktorú máte na mysli.
 3. Vyberte možnosť Skrášliť v spodnej časti editora PicsArt.
 4. Vyberte možnosť bielenie zubov a posúvaním zubov ich bielite.

PODROBNÝ FIT

Na PicsArt môžete vykonať veľa mikro úprav. Možnosť Detail je jednou z najlepších; Môžete ho použiť na mihalnice a obočie, aby vynikli. Takto:

 1. Otvorte aplikáciu PicsArt a nahrajte svoju fotografiu do editora PicsArt.
 2. Vyberte ikonu Beautify v spodnej časti editora.
 3. Vyberte možnosť Detail a listujte oblasťami, ktoré chcete zobraziť na svetle. Zamerajte sa na svoje mihalnice a obočie, aby boli atraktívnejšie.

ZMENA SÚVISLOSTI

Vzali ste si selfie v kúpeľni? Relax, každý to robí. Kúpeľňové selfie však nevyzerajú tak dobre ako vonkajšie obrázky s nádhernou scenériou. Na zmenu pozadia svojich fotografií môžete použiť aplikáciu PicsArt:

 1. Otvorte aplikáciu PicsArt.
 2. V editore PicsArt otvorte fotografiu, ktorú chcete zmeniť.
 3. V dolnej časti editora vyberte možnosť Prispôsobiť štvorcom.
 4. Dotknite sa jedného z voľných obrázkov, ktorý chcete upraviť v ponuke PicsArt alebo nahrať svoju fotografiu. Bude to vaše nové pozadie.
 5. Vyberte možnosť automatického vymazania, ak chcete upraviť obrázok.

To je. Teraz máte za sebou krásnu krajinu namiesto svojej izby. To je skvelé, ak máte obraz ohňa, ale v tom čase bolo vaše miesto chaotické. Nikto to nemusí vedieť, núti ich myslieť si, že ste boli na pláži alebo na horách.

Ako používať Instagram 2

PRIDAJTE NIEKTORÉ FILTRY ALEBO VEĽKÉ ÚČINKY

PicsArt vám umožňuje vytvárať veľa farebných efektov a filtrov pre vaše fotografie. Vložte požadovaný obrázok do editora fotografií a vyberte efekt alebo efekty, ktoré chcete pridať. Existuje veľa skvelých efektov, niektoré sú jemné, zatiaľ čo iné sú trochu drastické.

Mnoho Instagrammérov má rád efekt nazývaný efekt Colorize. To vám umožní zafarbiť celú fotografiu v rôznych odtieňoch. Môžete sa tiež rozhodnúť maľovať iba pozadie. Ak to chcete urobiť, vyberte gumu a označte ňou osobu na obrázku. Filter tak ovplyvní iba pozadie.

PicsArt má mnoho ďalších možností, ktoré môžete vyskúšať. Medzi ne patrí disperzia, nálepky, prekrytia atď. Zvyknete si na to, ak budete aplikáciu naďalej používať. Ak ste s výsledkami spokojní, pridajte upravenú fotografiu do Instagram a uvidíte, ako ľudia reagujú.