Ako používať fotoaparát na House Party

House Party je fantastická aplikácia pre videohovory a hry s priateľmi. Aj keď už nejakú dobu existuje, nedávno získala popularitu. Teraz sa zdá, že ho každý používa!

Ak vás vaši priatelia pozvali na House Party, ale ani neviete, ako používať fotoaparát, nebojte sa. Zahrnuli sme vás. V tomto článku vám vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o fotoaparáte a ďalších základných funkciách.

Ktoré zariadenie by som mal používať?

Dobrou správou je, že túto aplikáciu môžete používať takmer na akomkoľvek zariadení bez obmedzení. Môžete ho nainštalovať do svojho počítača Mac alebo iného notebooku. Môžete ho tiež použiť na telefóne. Ak máte iPhone, môžete si ho stiahnuť z App Store. Ak máte Android, nájdete ho na Google Play.

Do konverzácie môžete zapojiť až osem ľudí. Vaše videá sa zobrazia súčasne na obrazovke. To je dôvod, prečo mnoho ľudí dáva prednosť House Party na svojom počítači Mac alebo tablete. Obrázky sú väčšie a svojich priateľov vidíte jasnejšie.

Ak vám však nevadí trochu menšie obrázky, môžete aplikáciu používať v telefóne a využívať všetky jej výhody. Vlastnosti sú rovnaké.

Ako používať fotoaparát?

Keď vám niekto zavolá, nezabudnite, že sa k videohovoru môžete automaticky pripojiť. Inými slovami, váš fotoaparát sa zapne od začiatku. Budete mať možnosť vidieť svojich priateľov a tiež vás budú môcť vidieť.

House Party je aplikácia založená na interakcii s videom, a preto aplikácia predpokladá, že chcete mať zapnutý fotoaparát. Ale nebojte sa. Môžete ho kedykoľvek vypnúť.

Ako vypnúť fotoaparát?

Nezáleží na tom, ktoré zariadenie používate, pretože príkazy sú podobné. Počas hovoru uvidíte príkazy v dolnej časti obrazovky. Opäť nezáleží na tom, či hovoríte s jednou osobou alebo skupinou priateľov. Rozhranie bude vyzerať rovnako.

Ak chcete fotoaparát deaktivovať, klepnite na tri bodky v ľavom dolnom rohu obrazovky. Potom klepnite na značku „Vypnúť kameru“, čo by malo stačiť.

Aj keď sa rozhodnete fotoaparát deaktivovať, budete môcť sledovať svojich priateľov a ich videá, pokiaľ ich nezakážu.

Fotoaparát môžete samozrejme kedykoľvek zapnúť. Jediné, čo musíte urobiť, je klepnúť na znamienko „Povoliť kameru“ v dolnej časti obrazovky.

Môžem otočiť fotoaparát?

Vďaka aplikácii House Party je prepínanie medzi prednými a zadnými fotoaparátmi rýchle a ľahké. Môžete to urobiť jediným dotykom!

V dolnej časti obrazovky uvidíte malý obrázok, ktorý vyzerá ako rotujúci fotoaparát. Stačí sa ho dotknúť a váš fotoaparát sa zmení. Môžete ho samozrejme ľahko zmeniť dotykom na ten istý obrázok.

Môžem zaznamenať obrazovku?

Keď sa bavíte so svojimi priateľmi, môžete si myslieť: „Keby ste nás mohli natočiť iba z nás.“ No môžete. Navyše je to celkom ľahké. Počas hovoru klepnite na tri bodky v ľavom dolnom rohu obrazovky. Potom klepnite na „Nahrať obrazovku“.

Váš telefón zaznamená obrazovku ako obvykle, keď ju chcete zaznamenať. Video sa uloží do vašej galérie, takže sa v telefóne nachádza dostatok úložného priestoru.

Majte na pamäti, že filmovanie môže byť niekedy kontroverzné, takže sa uistite, že vaši priatelia vedia, že sa chystáte zaznamenať obrazovku. Niektorí ľudia nemusia byť s vami spokojní, keď uverejňujete nemé videá na sociálnych médiách. Ak je v poriadku zaznamenávať obrazovku a uverejňovať toto video online, vždy sa poraďte s ostatnými účastníkmi.

domáca párty

Pošlite osobnú poštu

Pravdepodobne už posielate hlasové poznámky svojim priateľom každý deň. Hlasové poznámky uľahčujú náš život, pretože nahrávanie správy je oveľa ľahšie ako písanie dlhého textu. House Party ide o krok ďalej.

Má jedinečnú funkciu, ktorá vám umožňuje odosielať e-maily tváre vašim priateľom. E-maily na tvár sú v podstate krátke nahrávky, o ktorých hovoríte. Mohli by byť porovnané s Instagram príbehy, pretože nemôžu byť príliš dlhé. zatiaľ čo Instagram príbehy sú verejné, mailové adresy sú súkromné, pretože ich posielate priamo do doručenej pošty niekoho.

Zábava v reálnom čase

Funkcia živého videa vám umožňuje komunikovať so svojimi priateľmi, akoby ste boli v rovnakej miestnosti. Fotoaparát samozrejme nemusíte používať, ak sa vám to necíti. Aplikácia House Party umožňuje každému používateľovi prispôsobiť si svoje skúsenosti tak, aby z aplikácie vyťažili maximum.

Už ste vyskúšali House Party? Páčilo sa vám ho používať? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie.