Ako pou┼ż├şva┼ą EZView na PC – Stiahnite si pre Windows Windows a Mac

Ako pou┼ż├şva┼ą EZView na PC - Stiahnite si pre Windows Windows a Mac 1

Ste vlastn├şkom niektor├Żch sledovac├şch produktov z d├┤vodu nepozornosti? Potom mus├şte ma┼ą mobiln├║ aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş efekt├şvne pou┼ż├şva┼ą produkty sledovania uniview. Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş ma┼ą preh─żad o tom, ─Źo sledovacia kamera sleduje na va┼íom mobilnom telef├│ne.

S mobilnou sledovacou kamerou m├íte istotu, ┼że m├íte nov├ę inform├ície o dian├ş v oblastiach, v ktor├Żch ste umiestnili svoje sledovacie kamery. Toto je najlep┼íia spr├íva, ktor├í kedy pri┼íla do sveta sledovac├şch kamier. Ak chcete sledova┼ą, ─Źo sa deje po─Źas d┼ła, nemus├şte sa vraca┼ą na kartu SD fotoapar├ítu. Urob├şte tak, ke─Ć ste umiestnen├ş vo svojej kancel├írii, zatia─ż ─Źo doma sledujete sledovacie kamery.

Ni┼ż┼íie budeme diskutova┼ą o jednej takejto aplik├ícii ur─Źenej na pr├ícu s produktmi sledovania bez zobrazenia. Budeme hovori┼ą o jeho funkci├ích a ─Ćal┼í├şch k─ż├║─Źov├Żch aspektoch kamery, ale najprv sa nau─Ź├şme niektor├ę v├Żhody, ktor├ę prin├í┼ía pou┼ż├şvanie aplik├íci├ş na monitorovanie na dia─żku.

V├Żhody aplik├íci├ş vzdialen├ęho sledovania

Aplik├ícia pre dia─żkov├ę sledovanie m├í to─żko v├Żhod, ale ni┼ż┼íie je nieko─żko z├íkladn├Żch v├Żhod, ktor├ę by ka┼żd├í aplik├ícia pre dia─żkov├ę sledovanie mala pon├║knu┼ą.

S takou vzdialenou kamerou, ako je aplik├ícia EZView, z├şskate 24 /7 ochrana. M├íte mo┼żnos┼ą skontrolova┼ą svoje priestory odkia─żko─żvek.

Druhou v├Żhodou je, ┼że budete ma┼ą mo┼żnos┼ą sledova┼ą r├┤zne miesta pomocou jedinej aplik├ície. M├┤┼żete umiestni┼ą r├┤zne uniview kamery na r├┤zne miesta a potom zobrazi┼ą v┼íetko z mobilnej aplik├ície.

S touto aplik├íciou vzdialen├ęho sledovania budete zriedka zaznamen├íva┼ą falo┼ín├ę poplachy, preto┼że na mobilnom telef├│ne uvid├şte v┼íetko, ─Źo sa deje. Aplik├ícia vzdialen├ęho sledovania v├ís upozorn├ş v┼żdy, ke─Ć d├┤jde k neobvykl├ęmu pohybu.

Čo je to aplikácia EZView?

Ezview je aplik├ícia vzdialen├ęho sledovania, ktor├í sl├║┼żi na prezeranie produktov sledovania bez zobrazenia. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete prezera┼ą ┼żiv├ę alebo dokonca zaznamenan├ę vide├í, spravova┼ą cloudov├ę zariadenia prostredn├şctvom konkr├ętnej siete.

Ako pou┼ż├şva┼ą EZView na PC - Stiahnite si pre Windows Windows a Mac 2

EZview bol navrhnut├Ż pre pr├ícu na zariadeniach s Androidom, ale ak ho potrebujete stiahnu┼ą do svojho po─Ź├şta─Źa, ste na spr├ívnom mieste. Prevedieme v├ís konkr├ętnym rie┼íen├şm, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş stiahnu┼ą aplik├íciu EZview do prenosn├ęho po─Ź├şta─Źa.

Vysk├║┼íajte k─ż├║─Źov├ę funkcie

Niektor├ę k─ż├║─Źov├ę funkcie v├ím umo┼żnia vyu┼ż├şva┼ą funkcie vzdialenej aplik├ície. ─Äalej uv├ídzame niektor├ę z t├Żchto funkci├ş.

 • S EZview dostanete upozornenia, ktor├ę v├ís maj├║ pou─Źi┼ą o tom, ─Źo sa deje okolo va┼íich sledovac├şch kamier.
 • Aplik├ícia tie┼ż zaznamen├íva ka┼żd├║ ┼żiv├║ nahr├ívku.
 • Aplik├ícia EZview umo┼ż┼łuje pripojenie viacer├Żch zariaden├ş Uniview.
 • Aplik├ícia tie┼ż umo┼ż┼łuje uklada┼ą v┼íetky ulo┼żen├ę vide├í do cloudu, ─Ź├şm sa zabezpe─Ź├ş, ┼że sa nestrat├ş ┼żiadne d├┤le┼żit├ę video. Ak s├║ k dispoz├şcii sn├şmky, ulo┼żia sa aj do cloudu.
 • Tieto m├ílo, ale z├ísadn├ę funkcie umo┼ż┼łuj├║ aplik├ícii pracova┼ą efekt├şvne, a preto si t├íto aplik├ícia z├şskala popularitu v kr├ítkom ─Źase.

  Ako stiahnu┼ą EZView surveillance app na Windows 7 Windows a Mac

  EZView bol navrhnut├Ż pre pr├ícu na zariadeniach s Androidom, ale m├┤┼żete ho pou┼żi┼ą aj na svojom PC pomocou emul├ítora Android. Emul├ítory Android pracuj├║ na tom, aby pou┼ż├şvate─żom pomohli pou┼ż├şva┼ą mobiln├ę aplik├ície na svojich prenosn├Żch po─Ź├şta─Źoch. Existuje ve─ża emul├ítorov Android, ale najob─ż├║benej┼íie s├║ Nox App Player a BlueStacks.

  V tomto ─Źl├ínku pou┼żijeme program Nox App Player ako emul├ítor na stiahnutie aplik├ície EZView.

  Ako pou┼ż├şva┼ą EZView na PC - Stiahnite si pre Windows Windows a Mac 3

  1. Stiahnite a nain┼ítalujte Prehr├íva─Ź aplik├íci├ş Nox na tvojom Windows alebo po─Ź├şta─Ź Mac.
  2. Otvorte emul├ítor a uvid├şte informa─Źn├Ż panel. Uvid├şte, ┼że to vyzer├í presne ako spustenie zariadenia Android.
  3. Kliknite na kartu Google a vyberte verziu obchodu Google Play.
  4. Prihl├íste sa do Google Play Store pomocou ├║─Źtu Gmail.
  5. Po vykonan├ş t├Żchto krokov vyh─żadajte aplik├íciu EZView v obchode Google Play a zobraz├ş sa na obrazovke a potom si ju m├┤┼żete stiahnu┼ą.

  Takto si stiahnete aplik├íciu EZView do svojho po─Ź├şta─Źa pomocou emul├ítora prehr├íva─Źa aplik├íci├ş Nox. Ak v┼íak m├íte z├íujem pou┼ż├şva┼ą BlueStacks ako emul├ítor pod─ża v├í┼ího v├Żberu, st├íle to m├┤┼żete urobi┼ą. Kroky, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ BlueStacks, s├║ ├║plne rovnak├ę, tak┼że pri s┼ąahovan├ş aplik├ície ned├┤jde k ┼żiadnemu v├Żznamn├ęmu zm├Ątku.

  záver

  Ak v├ís zauj├şmaj├║ aplik├ície mobiln├ęho sledovania, mali by ste zv├í┼żi┼ą aplik├íciu EZView. Ako ste videli, t├║to aplik├íciu m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą ktoko─żvek, preto┼że ide o in┼ítal├íciu a pou┼ż├şvanie. Nemus├şte by┼ą preto odborn├şkom na pou┼ż├şvanie tejto aplik├ície.

  Skuto─Źnos┼ą, ┼że si aplik├íciu m├┤┼żete stiahnu┼ą aj do svojho po─Ź├şta─Źa, je tie┼ż ─Ćal┼íou v├Żhodou, ktorej bude v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov ─Źeli┼ą. Pou┼ż├şvanie aplik├ície na prenosnom po─Ź├şta─Źi alebo po─Ź├şta─Źi je v├Żhodnej┼íie, ne┼ż ke─Ć si ju mus├şte stiahnu┼ą do svojho mobilu.

  Pam├Ątajte, ┼że existuje ve─ża emul├ítorov, ale najd├┤veryhodnej┼í├şmi emul├ítormi s├║ BlueStacks a Nox App Player, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í ─Źl├ínok s recenziami a porovnan├şm t├Żchto dvoch emula─Źn├Żch programov pre Android.