Ako používať emodži v systéme Android [5 Methods]

Ako používať emodži v systéme Android [5 Methods] 1

Kým Apple urobil z emodži predvolenú súčasť klávesnice iPhone veľmi skoro, trvalo nejaký čas, kým komunita Android dobehla zavedením emodži v telefónoch s Androidom. Akonáhle to však bolo, už nebolo cesty späť!

Ľudia, ktorí vlastnia staršie modely telefónov s Androidom, však bohužiaľ nemusia mať na svojich klávesniciach podporu pre emodži. Výsledkom je, že namiesto smajlíkov, srdiečok a ďalších emodži, ktoré si užívajú používatelia smartfónov na celom svete, majú nudné staré štvorce. To však neznamená, že neexistujú iné spôsoby, ako získať emodži v systéme Android!

Našťastie len ako všetko ostatné, Existuje aj aplikácia pre emodži pre Android. Tiež o nič nie je aplikácie tretích strán na ktoré sa môžu používatelia starších modelov Androidu obrátiť, aby získali svoj spravodlivý podiel na emodži.

Mnoho takýchto aplikácií, najmä tých, ktoré sú popísané nižšie, zvyčajne vyžaduje, aby ste si do starej sady Android stiahli a nainštalovali úplne novú virtuálnu klávesnicu. Pre to, navštívte v telefóne Android ponuku Nastavenia, zvoľte „jazyk a vstup“, potom „virtuálna klávesnica“ a potom „spravovať klávesnice“. Získate tak výber klávesníc.

Vyberte si ten, ktorý chcete použiť, uistite sa, že vám tiež poskytne široký sortiment emodži, z ktorých si môžete vyberať!

Nižšie nájdete zoznam najlepších aplikácií pre emodži Android a diskusiu o každom z nich. Pri sťahovaní ktoréhokoľvek z nich a klávesníc, ktoré sú k nim dodávané, by ste mali mať na pamäti, že odoslané emodži môžu v prijímači vyzerať inak. Rovnako tak emodži, ktoré vám posielajú iní ľudia, môžu vyzerať odlišne od toho, čo zamýšľali.

Ak skutočne chcete nájsť spôsob, ako túto skutočnosť obísť, možno vám neostane nič iné, ako rootovať telefón so systémom Android. Tento postup sa neodporúča, pokiaľ nie ste odborníkom na tejto technologickej úrovni. Dôsledkom môže byť zamurovanie zariadenia a zbavenie ho akejkoľvek hodnoty ďalšieho predaja. Pretože to nie je niečo, čo by väčšina používateľov systému Android chcela riskovať, nižšie uvádzame niekoľko aplikácií, ktoré by mohli získať podobný zážitok bez veľkých rizík rootovania.

Nasledujúce metódy by mali byť ľahko dostupné pre všetky telefóny s Androidom bez ohľadu na to, kto je ich výrobcom. Vaše telefóny Samsung, Huawei, Google a Xiaomi by mali fungovať s týmito alternatívnymi aplikáciami rovnako dobre:

Metóda 1: Klávesnice Emoji od tretích strán

Klávesnice EmojiVyberte si medzi niekoľkými aplikáciami tretích strán pre svoje emodži Android!

Ak si chcete stiahnuť slušnú aplikáciu tretej strany, aby ste získali všetky emodži, po ktorých túži vaše srdce milujúce Android, nemusíte sa pozerať ďaleko! Toto je obzvlášť solídna možnosť, ak vo svojich emodži vyžadujete široký výber možností.

Vynikajúcim príkladom takejto aplikácie je klávesnica Kika. Toto je aplikácia, ktorá vám poskytne obrovský rozsah troch tisíc emodži a počítania! To nielenže ponúka všetky tieto možnosti ako manuálne voľby.

Aplikácia sa v skutočnosti pokúsi predpovedať, ktoré emoji v systéme Android pravdepodobne použijete pri písaní správy alebo príspevku. Mohlo by to slúžiť na pridanie veľkého množstva farieb a rozmanitosť pri vytváraní textu bez námahy alebo námahy.

Okrem emodži je v tejto aplikácii k dispozícii niekoľko ďalších možností, napríklad GIF, nálepky a ďalšie funkcie. Tieto sú určené na odosielanie cez platformy sociálnych médií, ako sú Snapchat, Kik, Facebook Messenger, Instagram, atď.

Ak zvažujete aplikácie tretích strán pre svoje emodži pre potreby systému Android, existuje mnoho ďalších možností. Sú z veľkej časti podobné aplikácii Kika, takže nestojí za to, aby ste sa podrobne zaoberali každým z nich. Tieto aplikácie sú vynikajúce nielen pre telefóny s Androidom, ktoré v predvolenom nastavení nepodporujú emodži, ale aj pre používateľov novších modelov, ktorí chcú vylepšiť svoju hru emodži.

V obchode Play si môžete trochu prezerať, aby ste sa uistili, že dostanete to, čo potrebujete. Ak vám jedna aplikácia nevyhovuje, môžete ju kedykoľvek odinštalovať a odstrániť a potom vybrať inú!

Google Play

Metóda 2: SwiftKey

SwiftkeyEmojis, prejdenie prstom, predpovede: SwiftKey má všetko!

Aj keď nehľadáte nové, bezplatné a jedinečné emodži pre svoj telefón s Androidom, možno si budete chcieť stiahnuť SwiftKey čo najskôr. Dôvodom je, že ponúka úžasnú funkciu posúvania medzi virtuálnymi klávesmi písmen, takže môžete písať, čo potrebujete!

Táto funkcia výrazne šetrí čas a dokáže predpovedať vaše správy pomocou špičkovej technológie umelej inteligencie. Návrhy a prejdenie prstom spolu pomôžu urýchliť čokoľvek, čo chcete napísať, a prácu tak zvládnu za zlomok obvyklého času.

Ak sa vo vašom systéme Android nachádza Android 4.1 alebo novší, budete tiež môcť použiť SwiftKey na aktualizáciu svojich emodži v systéme Android. Extrémne užitočné funkcie, ktoré poskytuje, budú tiež predpovedať, aký druh emodži budete pravdepodobne používať počas písania.

Google Play

Metóda 3: Google Hangouts

Google HangoutsNepodceňujte túto skromnú aplikáciu; Získa vám miesta!

Takmer každý telefón s Androidom bude mať vo svojom rozhraní už nainštalovanú aplikáciu Hangouts. Ak nie, je možné ho ľahko stiahnuť z Obchodu Play. Nie je to len aplikácia na používanie v Gmaile, ale môže slúžiť aj ako vynikajúca platforma na odosielanie správ so širokou škálou možností emodži.

Nechajte službu Google Hangouts nahradiť obvyklú textové aplikácie je pravdepodobne dobrou voľbou, ak máte v súčasnosti veľmi starý model Androidu. Ak si nemôžete dovoliť aktualizovať na novší model alebo dokonca na novší operačný systém, používanie služby Google Hangouts vám môže zaistiť podobný zážitok z používania emodži v systéme Android bez akýchkoľvek rizík. Poskytne vám tiež možnosť odosielať nálepky a súbory GIF. Ak váš telefón nemá Android 4.1 alebo novšia verzia, táto aplikácia môže byť jednou z vašich najlepších stávok.

Google Play

Metóda 4: Textra

TextraDoprajte svojmu Androidu zážitok z iPhone

Keď si stiahnete Textra, budete sa musieť vzdať svojej súčasnej metódy textových správ. Môže to byť nepríjemný zážitok, ale čoskoro uvidíte, ako tá obeta v konečnom dôsledku stojí za to! S Textrou môžete získať také emodži, aké majú používatelia iPhone.

Túto aplikáciu musia mať tí, ktorí snívajú o vlastnení iPhonu, ale sú príliš spokojní so svojimi androidmi, aby sa ich vzdali. Možno tiež nebudú môcť vykonať zmenu z finančných dôvodov. Nech už je to akokoľvek, svoj sen môžu dosiahnuť v jednom aspekte tým, že sa emodži pre iPhone stanú súčasťou ich každodenného života s textovými správami. Môžete si tiež vybrať z ponuky Android, Emoji One a Twitter emodži.

Google Play

Metóda 5: Písanie slov

Klávesnica GoogleVylepšite svoj Android, aby ste predpovedali svoje emodži

Sťahovanie aplikácií môže byť mimoriadne jednoduchá metóda na získanie aplikácií, ktoré sa vám páčia, ale zaberajú veľa miesta. Nie všetci používatelia systému Android môžu chcieť ísť touto cestou. Našťastie existuje ešte jedna možnosť, kde môžete získať emodži v systéme Android, ktorý chcete, za aktualizovaný štýl správ.

Možno si to ešte neuvedomujete, ale všetky systémy Android jednoducho musia zadávať emodži pri zadávaní určitých slov. Táto funkcia nie je predvolene nainštalovaná, takže ju budete musieť nájsť. Pre to, navštívte v telefóne s Androidom Nastavenia a prejdite na „Jazyk a vstup“.

nastavenieZískajte navrhované emodži počas písania!

Tu by ste mali mať možnosť zobraziť „Klávesnicu Google“. Vpravo vyberte možnosti Nastavenia a prejdite na „Korekcia textu“, potom „Doplnkové slovníky“ a nakoniec „Emoji pre anglické slová“. Hneď ako to vyberiete, zobrazí sa tlačidlo Inštalovať. Po inštalácii tohto konkrétneho slovníka sa vám pri písaní navrhnú ikony emodži. Ak sa emoji zhodujú a chcete ho použiť, jednoducho naň kliknite.

Ktorý by ste teda použili?

Používanie emodži v systéme Android je veľmi obľúbené, najmä medzi používateľmi systému Android. Uľahčiť ľuďom používanie týchto rozkošných malých obrázkov novými a zaujímavými spôsobmi je obrovský krok vpred. Keďže operačný systém Android je taký otvorený a flexibilný, používanie ikon emodži sa našťastie dá využiť niekoľkými spôsobmi.

Na tento účel sa môžete rozhodnúť použiť určité aplikácie alebo použiť predinštalované aplikácie tretích strán, ktoré už sú v systéme k dispozícii. Každá z vyššie uvedených metód bude vynikajúca, ale najlepšia z nich závisí od vašich vlastných požiadaviek a preferencií.

Teraz je načase nám povedať, ktorú metódu emodži ste si vybrali. Čo sa vám na ňom páčilo alebo nepáčilo? Podeľte sa o svoje skúsenosti nižšie a nechajte z toho radosť komunite Joy of Android!