Ako pou┼ż├şva┼ą Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok na dia─żku

Ako pou┼ż├şva┼ą Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok na dia─żku 1

V t├Żchto ─Źasoch hospod├írskej neistoty a soci├ílneho odl├║─Źenia sa spolo─Źnosti usiluj├║ rozv├şja┼ą svoju online pr├ştomnos┼ą teraz viac ako kedyko─żvek predt├Żm.

─îi u┼ż chcete svoju spolo─Źnos┼ą online alebo ste nez├ívisl├ş tvorcovia webov├Żch str├ínok pre spolo─Źnosti, ktor├ę sa chc├║ pripoji┼ą, Elementor v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą vytvori┼ą webov├║ str├ínku na dia─żku, pr├şstupn├║ a ─żahko udr┼żiavate─żn├║.

Elementor je vizu├ílny tvorca drag and drop str├ínok pre WordPress, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete vytv├íra┼ą atrakt├şvne rozlo┼żenia bez toho, aby ste si prezerali jedin├Ż riadok k├│du. Ak sa chcete dozvedie┼ą nie─Źo viac o doplnku v┼íeobecne, m├┤┼żete si prezrie┼ą ├║pln├║ recenziu prvku WPExplorer Elementor.

V tomto pr├şspevku vysvetl├şm trochu viac o tom, pre─Źo je spolo─Źnos┼ą Elementor najlep┼í├şm n├ístrojom na vytv├íranie webov├Żch str├ínok na dia─żku. ─Äalej v├ím uk├í┼żem kroky na vysokej ├║rovni o tom, ako pomocou n├ístroja Elementor vytvori┼ą webov├║ str├ínku.

Ak sa chcete dozvedie┼ą viac podrobnost├ş o tom, ako pou┼ż├şva┼ą Elementor na dia─żkov├ę vytv├íranie webov├Żch str├ínok, HubSpot Academy a Elementor sa spojili a pon├║kaj├║ bezplatn├Ż online kurz, ktor├Ż pokr├Żva v┼íetko od nastavenia hostingu a┼ż po vytvorenie a spustenie webovej str├ínky. WordPress.

Pre─Źo pou┼ż├şva┼ą Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok na dia─żku?

Elementor Pro

Pomocou Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok m├┤┼żete:

 • U┼íetrite ─Źas a pom├┤┼żte navrhn├║┼ą a iterova┼ą r├Żchlej┼íie na svojich str├ínkach.
 • Zn├ş┼żte zlo┼żitos┼ą svojich str├ínok, odstr├í┼łte chyby a vytvorte ─żah┼í├ş proces ├║dr┼żby, pokia─ż ide o aktualiz├ície a testovanie.
 • U┼íetrite peniaze a zjednodu┼íte n├íklady na lep┼íiu cenu projektu.
 • Pozrime sa na v├Żhody podrobnej┼íie.

  U┼íetrite ─Źas a vyhnite sa k├│du

  ─îi u┼ż ste dizajn├ęr, v├Żvoj├ír alebo len be┼żn├Ż pou┼ż├şvate─ż WordPress, Elementor m├┤┼że zr├Żchli┼ą v├í┼í pracovn├Ż postup pomocou vizu├ílneho rozhrania drag and drop.

  Nov├ę n├ívrhy m├┤┼żete ur├Żchli┼ą pridan├şm widgetov obsahu. Budete tie┼ż ma┼ą mno┼żstvo mo┼żnost├ş rozlo┼żenia a dizajnu na vytvorenie ┼ít├Żlov a rozlo┼żen├ş dokonal├Żch v pixeloch.

  Po─Źas experimentu nikdy nemus├şte priamo komunikova┼ą s k├│dom … pokia─ż to nechcete. Ak chcete trochu viac kontroly, m├┤┼żete v pr├şpade potreby jednoducho pou┼żi┼ą svoj vlastn├Ż CSS.

  Ak chcete skuto─Źne u┼íetri┼ą ─Źas, Elementor prich├ídza so stovkami preddefinovan├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę m├┤┼żete importova┼ą. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je importova┼ą po┼żadovan├Ż model, upravova┼ą obsah tak, aby zodpovedal va┼íej zna─Źke a to je v┼íetko.

  Tieto v├Żhody v├ím tie┼ż m├┤┼żu u┼íetri┼ą ─Źas, ke─Ć potrebujete iterova┼ą. Napr├şklad, ak z├íkazn├şk po┼żaduje zmenu, m├┤┼że r├Żchlo zmeni┼ą veci bez toho, aby uviazol v k├│de.

  Zni┼żuje zlo┼żitos┼ą a odstra┼łuje chyby

  Pri typickom webe WordPress je kone─Źn├Żm produktom mozaika doplnkov od r├┤znych v├Żvoj├írov.

  Tieto n├ístroje nie s├║ navz├íjom oddelen├ę, okrem ─Źasu a ├║silia, ktor├ę ste vynalo┼żili na ich vytvorenie a vytvorenie konzistentnej webovej str├ínky.

  Moment├ílne je to v poriadku, ale v bud├║cnosti by to mohlo vies┼ą k probl├ęmom, preto┼że ka┼żd├Ż v├Żvoj├ír bude svoj doplnok nez├ívisle meni┼ą a aktualizova┼ą.

  Napr├şklad v├Żvoj├ír v├í┼ího posuvn├ęho doplnku m├┤┼że vykona┼ą zmenu, ktor├í sp├┤sob├ş probl├ęmy v sekcii hrdinov domovskej str├ínky (ktor├║ ste vytvorili pomocou in├ęho doplnku)

  S prvkom Elementor z├şskate pr├şstup ku v┼íetk├Żm d├┤le┼żit├Żm n├ístrojom pod jednou strechou.

  Napr├şklad s prvkami Elementor a Elementor Pro z├şskate n├ístroje, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą:

 • posuvn├şky
 • Kontaktn├ę formul├íre
 • Formy generovania olova
 • gal├ęria
 • Kontextov├ę okn├í
 • Zoznamy portf├│lia / mrie┼żky
 • Cenov├ę tabu─żky
 • ÔÇŽove─ża viac
 • Widgety Elementor Pro

  V┼íetky tieto n├ístroje prich├ídzaj├║ v rovnakom doplnku od toho ist├ęho v├Żvoj├íra, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że zmena formul├írov generovania potenci├ílnych klientov nikdy nesp├┤sob├ş probl├ęmy s vyskakovac├şm oknom, ktor├ę zobrazuje formul├ír.

  Okrem toho v├ím v├í┼í ┼żivot v├Żrazne u─żah─Ź├ş aktualiz├íciu va┼íich str├ínok. Namiesto toho, aby ste museli pou┼ż├şva┼ą testovacie str├ínky na testovanie nieko─żk├Żch r├┤znych doplnkov v r├┤znych ─Źasoch, sta─Ź├ş urobi┼ą testovanie a aktualiz├íciu jedn├ęho n├ístroja.

  V z├ísade m├┤┼żete pou┼żi┼ą Elementor ako z├íklad svojej webovej str├ínky na zjednodu┼íenie v┼íetk├ęho a potom sa rozvetvi┼ą, aby ste dosiahli konkr├ętne obchodn├ę ciele, napr├şklad pomocou bezplatn├ęho doplnku HubSpot WordPress na generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov prostredn├şctvom formul├íra, live chat boxu a kontextov├ę okn├í, ktor├ę sa ┼żivia bezplatn├Żm HubSpot CRM

  Ušetrite peniaze a zjednodušte náklady

  A kone─Źne, Elementor v├ím pom├┤┼że ─żah┼íie u┼íetri┼ą peniaze a ceny.

  Rovnako ako pr├şstup k d├┤le┼żit├Żm n├ístrojom v doplnku zni┼żuje zlo┼żitos┼ą va┼íich webov├Żch str├ínok, zni┼żuje aj cenu, ktor├║ mus├şte zaplati┼ą.

  Elementor m├í bezplatn├║ verziu pre gener├ítor jadra. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup k ─Ćal┼í├şm funkci├ím, ako s├║ formul├íre, pos├║va─Źe, kontextov├ę okn├í a ─Ćal┼íie polo┼żky, sta─Ź├ş zaplati┼ą pevn├║ cenu.

  Neexistuje ┼żiadny pr├şplatok za r├┤zne funkcie alebo nutnos┼ą zak├║penia in├ęho pr├şslu┼íenstva, ktor├ę udr┼żuje va┼íe n├íklady n├şzke.

  To tie┼ż udr┼żuje va┼íe n├íklady jasn├ę a u─żah─Źuje z├íkazn├şkom navrhovanie projektov. Namiesto toho, aby ste vo svojom n├ívrhu museli oce┼łova┼ą ve─ża r├┤znych n├ístrojov, m├┤┼żete veci zjednodu┼íi┼ą a zamera┼ą sa na to, ─Źo v├ím ├║─Źtujeme za ─Źas a sk├║senosti, nie za svoje n├ístroje.

  Ako pou┼ż├şva┼ą Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok

  Teraz, ke─Ć viete niektor├ę z d├┤vodov, pre─Źo je spolo─Źnos┼ą Elementor skvel├Żm n├ístrojom na vytv├íranie webov├Żch str├ínok na dia─żku, pozrime sa, ako pomocou n├ístroja Elementor vytvori┼ą ├║┼żasn├║ webov├║ str├ínku.

  1, Vyberte si t├ęmu

  Elementor je plug-in, tak┼że budete musie┼ą vybra┼ą t├ęmu, aby ste ho sp├írovali s Elementor.

  Cel├í t├ęma drag and drop WordPress

  Preto┼że budete pou┼ż├şva┼ą Elementor na ovl├ídanie v┼íetk├ęho / v├Ą─Ź┼íiny dizajnu va┼íich webov├Żch str├ínok, zamerajte sa na n├íjdenie t├ęmy, ktor├í pon├║ka potrebn├ę funkcie, ako aj ├║pln├║ podporu pre funkcie na tvorbu str├ínok Elementor. Napr├şklad, ak chcete prida┼ą zamestnancov, referencie a portf├│lio, budete si musie┼ą zvoli┼ą t├ęmu s t├Żmito typmi pr├şspevkov, napr├şklad t├ęmu Total WordPress.

  Hello Elementor Theme

  Naj─żah┼íou mo┼żnou z├íklad┼łou je t├ęma Hello Elementor. Hello Elementor je v podstate 100% pr├ízdne pl├ítno pre va┼íe projekty Elementor.

  Preto┼że t├ęma Hello Elementor neprid├íva ┼żiadny vlastn├Ż ┼ít├Żl ani vlastnos┼ą, udr┼żiava kone─Źn├║ webov├║ str├ínku ─żahk├║ a r├Żchlu.

  Ak chcete t├ęmu, ktor├í je dod├ívan├í s va┼íimi vlastn├Żmi ┼ít├Żlmi, napr├şklad ovl├ída┼ą hlavi─Źku webov├Żch str├ínok alebo sk├║senosti s poklad┼łou v obchode WooCommerce, vysk├║┼íajte t├║to kolekciu najlep┼í├şch t├ęm WordPress Elementor.

  2, Vyberte si chu┼ą Elementoru

  Elementor prich├ídza v bezplatnej verzii na WordPress.org, okrem pr├ęmiovej verzie, ktor├í prid├íva mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş, ktor├ę sa naz├Żvaj├║ Elementor Pro.

  S bezplatnou verziou aplik├ície Elementor m├┤┼żete vytv├íra┼ą webov├ę str├ínky str├ínku po str├ínke. M├┤┼żete napr├şklad vytvori┼ą rozlo┼żenie pre svoju domovsk├║ str├ínku, ─Ćal┼íie pre svoju str├ínku ÔÇ×Inform├ícieÔÇť a potom pre ka┼żd├║ polo┼żku vo svojom portf├│liu vytvori┼ą samostatn├ę str├ínky.

  Pre jednoduch├║ webov├║ str├ínku bro┼ż├║ry s mno┼żstvom obsahu, ktor├║ m├┤┼żete nastavi┼ą a zabudn├║┼ą na ┼łu, m├┤┼że by┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete.

  Ak v┼íak chcete ├şs┼ą ─Ćalej, zv├í┼żte spolo─Źnos┼ą Elementor Pro.

  Elementor Pro pon├║ka nielen viac dizajn├ęrskych n├ístrojov, ako s├║ posuvn├şky a formul├íre, ale aj ├║plne nov├Ż sp├┤sob vytv├írania webov├Żch str├ínok pomocou aplik├ície Theme Builder.

  Pomocou Elementor Theme Builder m├┤┼żete vytv├íra┼ą ┼íabl├│ny a aplikova┼ą ich na v┼íetky svoje webov├ę str├ínky alebo ich ─Źas┼ą. M├┤┼żete napr├şklad vytvori┼ą svoj web:

 • hlavi─Źka
 • Archivujte str├ínky (napr├şklad str├ínku, ktor├í obsahuje zoznam v┼íetk├Żch va┼íich blogov├Żch pr├şspevkov)
 • Jednotliv├ę str├ínky (napr├şklad individu├ílny blogov├Ż pr├şspevok)
 • z├íp├Ątie
 • Produkty spolo─Źnosti WooCommerce
 • Do svojich n├ívrhov m├┤┼żete zahrn├║┼ą aj dynamick├Ż obsah, napr├şklad obsah pridan├Ż pomocou vlastn├Żch pol├ş.

  Ke─Ć┼że m├┤┼żete vytvori┼ą jedine─Źn├║ ┼íabl├│nu, ktor├í sa vz┼ąahuje na cel├Ż obsah alebo jeho ─Źas┼ą, je Elementor Pro skvelou vo─żbou pre dynamick├ę webov├ę str├ínky.

  Je u┼żito─Źn├Ż aj pre in├ę typy webov├Żch str├ínok v─Ćaka nov├Żm widg├ęnom obsahu, ako napr├şklad:

 • Tvary
 • posuvn├şky
 • gal├ęria
 • zlo┼żka
 • Cenov├ę tabu─żky
 • ÔÇŽove─ża viac
 • Op├Ą┼ą to zjednodu┼íuje str├ínku a cenu (preto┼że prvok Elementor Pro obsahuje v┼íetky funkcie za rovnak├║ cenu)

  3, Za─Źnite stava┼ą s prvkom Elementor

  Po v├Żbere spr├ívnej t├ęmy a verzie elementu pre svoj projekt ste pripraven├ş za─Źa┼ą stava┼ą.

  Ak chcete vytvori┼ą svoj obsah, m├┤┼żete za─Źa┼ą na pr├ízdnej str├ínke alebo importova┼ą jednu z preddefinovan├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s prvkom Elementor.

  Na r├Żchle vytvorenie konzistentnej a kompletnej webovej str├ínky m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą jednu zo s├║prav Elementor, ktor├ę s├║ sadou ┼íabl├│n pre v┼íetky str├ínky webovej str├ínky, a┼ż na str├ínku 404.

  ─îi u┼ż za─Źnete s pr├ízdnou tabu─żou alebo vopred vytvorenou ┼íabl├│nou, skon─Ź├şte s vizu├ílnym drag and drop rozhran├şm spolo─Źnosti Elementor.

  Na pravej strane uvid├şte ┼żiv├Ż n├íh─żad svojho n├ívrhu; Uvid├şte presne to, ─Źo uvidia n├ív┼ítevn├şci va┼íich str├ínok.

  Potom m├┤┼żete pomocou bo─Źn├ęho panela v─żavo prida┼ą a nakonfigurova┼ą prvky a obsah dizajnu.

  Rozhranie prvku

  Ak napr├şklad chcete do svojho n├ívrhu prida┼ą tla─Źidlo, sta─Ź├ş ho iba presun├║┼ą z bo─Źn├ęho panela. Potom m├┤┼żete svoje nastavenia prisp├┤sobi┼ą pomocou rovnak├ęho bo─Źn├ęho panela.

  Podrobnej┼íie inform├ície o tom, ako funguje rozhranie Elementor, n├íjdete ni┼ż┼íie uveden├ę video:

  Vytvorte si webov├ę str├ínky s prvkami Elementor e┼íte dnes

  Spolo─Źnosti sa teraz, viac ako inokedy, sna┼żia rozv├şja┼ą pr├ştomnos┼ą online.

  ─îi u┼ż chcete za─Źa┼ą svoju vlastn├║ online pr├ştomnos┼ą alebo pom├íha┼ą z├íkazn├şkom pri pripojen├ş, nau─Ź├şte sa, ako pou┼ż├şva┼ą Elementor na vytv├íranie webov├Żch str├ínok, nielen┼że v├ím umo┼żn├ş vytv├íra┼ą kr├ísne a efekt├şvne webov├ę str├ínky, ale tie┼ż:

 • U┼íetrite ─Źas a eliminujte potrebu pracova┼ą priamo s k├│dom.
 • Odstr├í┼łte probl├ęmy s kompatibilitou a zjednodu┼íte ├║dr┼żbu poskytnut├şm v┼íetk├Żch najd├┤le┼żitej┼í├şch n├ístrojov na jednom mieste.
 • U┼íetrite peniaze a zjednodu┼íte svoje n├íklady vyl├║─Źen├şm potreby kupova┼ą ve─ża samostatn├Żch doplnkov pre hlavn├ę funkcie.
 • Ak chcete zisti┼ą, ─Źi je pre v├ís Elementor vhodn├Ż, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą bezplatn├║ verziu WordPress.org a za─Źa┼ą vytv├íra┼ą svoju prv├║ webov├║ str├ínku na dia─żku.