Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android?

─îo je to Slack?

Ak pracujete vo firemnom prostred├ş, mo┼żno u┼ż pozn├íte Slacka. V prospech t├Żch, ktor├ş Slacka e┼íte nepou┼żili, dovo─żte mi vrhn├║┼ą na neho trochu svetla.

Slack je platforma na odosielanie spr├ív na b├íze kan├ílov, ktor├í umo┼ż┼łuje pracovn├şkom spolupracova┼ą a efekt├şvne medzi sebou komunikova┼ą.

V─Ćaka integr├ícii n├ístrojov a slu┼żieb, ako s├║ Trello a Clickup, poskytuje Slack integrovan├║ platformu pre pracovn├şkov na dokon─Źenie ich projektov bez toho, aby museli pr├şli┼í ─Źasto prep├şna┼ą medzi aplik├íciami.

M├┤┼żete vytvori┼ą kan├íly organizovan├ęho pracovn├ęho priestoru pre r├┤zne produkty, projekty, umiestnenia – ─Źoko─żvek, ─Źo je relevantn├ę pre va┼íu organiz├íciu. Slack v├ím navy┼íe umo┼ż┼łuje uskuto─Ź┼łova┼ą hlasov├ę hovory a videohovory so zdie─żan├şm obrazovky na cest├ích.

Pou┼ż├şvanie slu┼żby Slack na pracovnej ploche m├í zmysel, ak ste prilepen├ş k stoli─Źke na pracovisku a pravdepodobne nepreme┼ík├íte tieto ÔÇ×hlu─Źn├ęÔÇť upozornenia (pokia─ż nie s├║ upozornenia vypnut├ę).

Predstavte si v┼íak, ┼że ste v kaviarni, chatujete so svojim kolegom a ┼í├ęf v├ím pingne, aby ste sa k nemu naliehavo prihl├ísili. Alebo ste dostali naliehav├Ż telefon├ít od Slack od ─Źlena t├şmu pracuj├║ceho na dia─żku, ktor├Ż v├ís chce prevedie projektom.

Pochybujem, ┼że by si so mnou nes├║hlasil, keby som predpovedal no─Źn├║ moru, ktor├í by sa mohla sta┼ą, keby si nechal tieto Slack kontakty nezodpovedan├ę. To je presn├Ż d├┤vod, pre─Źo potrebujete Slack vo svojom vreckovom zariaden├ş. Poskytuje v├ím to slobodu opusti┼ą svoj st├┤l a necha┼ą sa zak├║zli┼ą a porozpr├íva┼ą sa s kolegami o ka┼żdodenn├Żch spr├ívach pri k├íve.

V tomto ─Źl├ínku v├ím uk├í┼żem, ako nain┼ítalova┼ą, nastavi┼ą a pou┼ż├şva┼ą Slack v syst├ęme Android. Za─Źnime hne─Ć s in┼ítal├íciou a nastaven├şm:

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Slack pre Android bol prepracovan├Ż s nov├Żm modern├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm

Slack prid├íva e -mailov├ę konverz├ície, zlep┼íuje integr├íciu kalend├íra a funkciu vyh─żad├ívania

Zlyhanie inštalácie a nastavenia

Krok 1: Nain┼ítalujte si aplik├íciu ÔÇ×SlackÔÇť z Google Play Store

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android? 2

Aplik├íciu z├şskate kliknut├şm na toto tla─Źidlo.

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android? 3

Krok 2: Otvorte aplikáciu Slack

Krok 3: Klepnite na tla─Źidlo ÔÇ×Za─Ź├şnameÔÇť

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android? 4

Krok 4: Zadajte svoju e -mailov├║ adresu a kliknite na ÔÇ×─ÄalejÔÇť

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android? 5

Krok 5: Na potvrdenie potvrdenia e -mailovej adresy sa na obrazovke zobraz├ş spr├íva ÔÇ×Skontrolova┼ą e -mailÔÇť. Ak m├íte v e -mailovej aplik├ícii telef├│nu otvoren├Ż pracovn├Ż ├║─Źet, klepnite na polo┼żku ÔÇ×Otvori┼ą e -mailov├║ aplik├íciuÔÇť a presmeruje v├ís to na e -mailov├║ aplik├íciu na potvrdenie va┼íej e -mailovej adresy. V opa─Źnom pr├şpade sa prihl├íste do svojho e -mailov├ęho ├║─Źtu v re┼żime inkognito v prehliada─Źi telef├│nu.

Ako pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack v syst├ęme Android? 6

Krok 6: Potom otvorte e -mail, ktor├Ż ste dostali od Slack, na potvrdenie a klepnite na tla─Źidlo ÔÇ×Potvrdi┼ą e -mailov├║ adresuÔÇť.

Krok 7: Potom klepnut├şm na ÔÇ×Otvori┼ą v SlackÔÇť dokon─Źite proces potvrdenia. Prehliada─Ź sa v├ís op├Żta, ─Źi chcete zosta┼ą alebo opusti┼ą re┼żim inkognito. Kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Od├şs┼ąÔÇť a pokra─Źujte. ─Äalej sa spust├ş aplik├ícia Slack.

Krok 8: Potvr─Ćte jazyk ako angli─Źtinu alebo in├Ż pod─ża svojich preferenci├ş.

Voila! Prihl├ísili ste sa do svojho ├║─Źtu Slack a ste pripraven├ş podnika┼ą vo svojich firemn├Żch konverz├íci├ích a zosta┼ą v kontakte so svojimi spolupracovn├şkmi kdeko─żvek a kedyko─żvek pomocou Slack v syst├ęme Android.

Ako dodato─Źn├║ pozn├ímku, Slack je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą aj na osobn├ę pou┼żitie. Nev├íhajte preto vytvori┼ą skupinu Slack priate─żov alebo rodinu na pl├ínovanie projektov, pr├ízdnin a ─Ćal┼í├şch.

Tipy na pou┼ż├şvanie aplik├ície Slack v syst├ęme Android

  Aplik├ícia Slack pre Android m├í na naviga─Źnej li┼íte mo┼żnosti ÔÇ×DomovÔÇť, ÔÇ×DMÔÇť, ÔÇ×ZmienkyÔÇť, ÔÇ×H─żada┼ąÔÇť a ÔÇ×VyÔÇť.
  V ─Źasti ÔÇ×DomovÔÇť n├íjdete vl├íkna (sekven─Źn├ę odpovede na spr├ívy), kan├íly a priame spr├ívy. V spodnej ─Źasti m├íte mo┼żnos┼ą prida┼ą spoluhr├í─Źov odoslan├şm e -mailu, pridan├şm kontaktov alebo zdie─żan├şm odkazu na pozv├ínku. Aplik├ície a n├ístroje integrovan├ę do v├í┼ího ├║─Źtu Slack sa zobrazia aj na domovskej str├ínke.
  Ako hovor├ş n├ízov, v ÔÇ×DMÔÇť s├║ vidite─żn├ę v┼íetky priame spr├ívy od spoluhr├í─Źov. M├┤┼żete odpoveda┼ą svojim spoluhr├í─Źom z domova alebo z DM. Aby ste v├ím pomohli n├íjs┼ą straten├║ alebo zabudnut├║ spr├ívu, m├┤┼żete ju vyh─żada┼ą zadan├şm slova, ktor├ę ste v spr├íve pou┼żili. T├║to funkciu m├┤┼żete tie┼ż vyu┼żi┼ą na presko─Źenie na kontakt, s ktor├Żm sa chcete zhov├íra┼ą.
  Kateg├│ria ÔÇ×ZmienkyÔÇť zobrazuje v┼íetky reakcie na va┼íe spr├ívy. Tu reakcie znamenaj├║ reakcie emod┼żi na va┼íe texty. Na spr├ívu reagujete tak, ┼że na nej klepnete a podr┼ż├şte, k├Żm sa nezobrazia mo┼żnosti a neuvo─żnia sa. N├íjdete tu nieko─żko mo┼żnost├ş vr├ítane reakci├ş emod┼żi, ├║pravy spr├ívy, ozna─Źenia nepre─Ź├ştan├Żch, pripomenutia, pridania na ukladanie polo┼żiek, odpovedania vo vl├íkne, kop├şrovania textu, zdie─żania spr├ívy, odstra┼łovania spr├ív a ─Ćal┼í├şch.
  V kateg├│rii ÔÇ×H─żada┼ąÔÇť m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą ─żud├ş alebo kan├íly. Slack tie┼ż pon├║ka funkciu z├║┼żenia vyh─żad├ívania pomocou zna─Źiek ako: (pre kan├íly, napr. #Vacationplan), od: (meno kontaktu, napr. John Paddock), do: (napr. Ja) a m├í: ( text, ktor├Ż spr├íva obsahuje, napr. kempovanie).
  Nakoniec m├┤┼żete zmeni┼ą nastavenia svojho profilu klepnut├şm na ÔÇ×VyÔÇť. Tu je mo┼żn├ę upravi┼ą nastavenia upozornen├ş, stav, predvo─żby a ─Ćal┼íie nastavenia.

─îasto kladen├ę ot├ízky (FAQ)

M├┤┼żem pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Slack zadarmo?

├üno, Slack pon├║ka bezplatn├║ verziu aplik├ície s obmedzen├Żm po─Źtom funkci├ş: 5 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru na pracovn├Ż priestor, hist├│ria spr├ív posledn├Żch 10 000 spr├ív, 2FA a jeden #gener├ílny kan├íl s├║ k─ż├║─Źov├ę funkcie dostupn├ę v bezplatnej verzii.

Ak├ę s├║ ceny pr├ęmiov├Żch pl├ínov Slack?

Ak chcete vyu┼ż├şva┼ą pokro─Źil├ę funkcie aplik├ície Slack, m├┤┼żete inovova┼ą na ktor├ęko─żvek z dvoch platen├Żch predplatn├Żch. Ceny ┼ítandardn├ęho pl├ínu s├║ $20,67 na osobu a mesiac pri ro─Źnom ├║─Źtovan├ş a $30,20 na osobu a mesiac, ak sa ├║─Źtuje mesa─Źne. Pl├ín Plus by v├ís st├íl $5 a $6 resp.

Ako m├┤┼żem povoli┼ą mobiln├ę upozornenia pre Slack?

V aplik├ícii Slack cho─Ćte na Teba. Tu m├┤┼żete zmeni┼ą, ─Źo, kedy a ako chcete dost├íva┼ą upozornenia. Zme┼łte nastavenia upozornen├ş z dostupn├Żch mo┼żnost├ş; to znamen├í, v mobile, upozorni┼ą ma na …, upozorni┼ą ma na mobile … a mo┼żnosti syst├ęmu na prisp├┤sobenie predvolieb upozornen├ş. Uistite sa, ┼że ste v aplik├ícii Nastavenia v telef├│ne zapli upozornenia aplik├íci├ş pre Slack.

Bez oh─żadu na to, ─Źi u┼ż Slack pou┼ż├şvate alebo nie, nem├┤┼żete poprie┼ą skuto─Źnos┼ą, ┼że je to jedna z najlep┼í├şch komunika─Źn├Żch aplik├íci├ş pre t├şmy v r├ímci alebo mimo firemn├ęho sveta. Pokia─ż ide o v┼íetky tipy uveden├ę v tomto ─Źl├ínku, integr├ícia Slack s in├Żmi aplik├íciami a n├ístrojmi ho pos├║va na in├║ ├║rove┼ł – a pr├íve v─Ćaka nemu sa l├ş┼íi od ostatn├Żch aplik├íci├ş v rovnakej kateg├│rii.

Celosvetov├Ż janu├írov├Ż v├Żpadok 4, 2021, sp├┤sobilo zm├Ątok pre IT spolo─Źnosti na celom svete, preto┼że t├şmov├í komunik├ícia sa zastavila. Aj ke─Ć bol Slack mimo prev├ídzky len kr├ítku dobu, v├Żpadok uk├ízal, ako sme odk├ízan├ş na kolaborat├şvne n├ístroje ako Slack, obzvl├í┼í┼ą po n├ístupe COVID-19.

Ke─Ć┼że spolo─Źnosti prech├ídzaj├║ na pr├ícu na dia─żku, je nevyhnutn├ę ma┼ą ├║pln├║ kontrolu nad n├ístrojmi, ktor├ę pou┼ż├şvate na produkt├şvnu pr├ícu. Z tohto d├┤vodu a z vy┼í┼íie uveden├Żch v├Żhod odpor├║─Źam aplik├íciu Slack pre Android.

D├║fam, ┼że tento ─Źl├ínok priniesol ur─Źit├║ hodnotu pre va┼íe pou┼ż├şvanie syst├ęmu Android. U┼ż ste pou┼żili Slack v syst├ęme Android? Ak ├íno, dajte n├ím vedie┼ą svoje sk├║senosti v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie. E┼íte nie? Sk├║ste to a dajte n├ím vedie┼ą, ako to funguje pre v├ís. Uvid├şme sa nabud├║ce, na zdravie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok: Fotografia Scotta Webba na serveri Unsplash