Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako používať a kde nájsť bezplatné kódy pre Garena Free Fire

Ako používať kódy Garena Free Fire

Najnovšia aktualizácia, ktorá získala jednu z najhranejších hier pre Android, Free Fire, pridal zaujímavú funkciu, ktorá nebola objavená pre všetkých hráčov, ktoré? Ten, ktorý vám umožní uplatniť kódy a získať odmeny.

Nevedeli ste o tejto funkcii? Nebojte sa, tu to vysvetlíme ako používať kódy na získanie cien, ako aj to, kam ich musíte ísť nájsť.

Ako sa používajú kódy Garena Free Fire?

Na rozdiel od iných hier v štýle Battle Royale, v Kódy Garena Free Fire nie je možné zadať do samotnej aplikácie, je potrebné zadať webovú stránku vytvorenú vývojármi, aby bolo možné zadávať takéto kódy. Ak neviete, ako ich používať, nezúfajte, tu sú kroky, ktoré by ste mali urobiť:

Ako používať kódy v Garena Free Fire

  • Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je navštíviť webovú stránku o uplatnení odmien Free Fire.
  • Musíte sa už nachádzať na príslušnej stránke prihláste sa pomocou svojho účtu Free Fire.
  • Preto musíte zadať kód ktoré chcete vykúpiť.
  • Akonáhle je kód zadaný, budete musieť kliknúť na možnosť, ktorá hovorí Potvrdiť.

Je dôležité to spomenúť musíte rešpektovať veľké písmená uvedené v kóde ktoré chcete vykúpiť. Ak nebudete rešpektovať používanie veľkých písmen v písmenách uvedených v kóde, nebudete môcť prevziať ceny vo svojom účte Garena Free Fire.

Kde nájsť bezplatné kódy pre Garena Free Fire?

Kde nájsť kódy Free Fire

Existujú webové stránky, ktoré sú zodpovedné za zhromažďovanie všetkých týchto kódov, aby ich mohol používať každý užívateľ Free Fire, aj keď je potrebné spomenúť, že niekedy tieto kódy nefungujú, prečo? Pretože sú nasmerované do konkrétnej krajiny. Podobne Nižšie môžete vstúpiť na stránky, ktoré vám ponecháme objavovanie nových kódov:

V oficiálnych účtoch z Twitter a Facebook Free Fire (prvé dva, ktoré vám ukážeme v zozname) spravidla publikuje kódy takmer týždenne. Odporúčame vám, aby ste sa týmito účtami riadili aby vám neunikol žiadny propagačný kód. Na druhej strane môžete tiež zadať ďalšie webové stránky, ktoré sme spomenuli, aby sme videli viac kódov zhromaždených na jednom mieste.

Ako môžem vedieť, či som dostal odmeny za uplatnený kód?

Odmeny za požiarne kódy zadarmo

Kým vám webová stránka uplatnenia kódu ukáže, či bol kód úspešne uplatnený, budete musieť hru otvoriť aby ste videli, aké odmeny ste získali.

Odmeny sa líšia podľa kódu, takže niekedy môžete dostať nový zbraňové kože, oblečenie alebo dokonca drahokamy a ceny, ktoré vám pomôžu splniť ciele Free Fire Battle Pass.

Nie je čo dodať, odporúčame vám pozrieť si článok, v ktorom vám ukážeme 10 najlepších trikov, ktoré môžete vo Free Fire vyhrať, triky, ktoré z vás urobia najlepšieho hráča všetkých hier.