Ako posunúť snímku v Call of Duty: Warzone?

Ako posunúť snímku v Call of Duty: Warzone? 1

Jednoducho povedané, Slide Cancel v Call of Duty: Warzone je možnosť sprintu sprintu a môžete ho nazvať do sprintu na neurčito. Väčšina hráčov Warzone nemôže vykonať tento skromný krok. Takže na žiadosť mnohých hráčov sme sa rozhodli vypracovať sprievodcu, ktorý pomôže hráčom s funkciou Slide Cancel vo Warzone. Pokračujte v čítaní a získajte rýchle a dôkladné vedomosti. Mali by ste vedieť, že program Call of Duty: Warzone je najnovšie vydanie série Call of Duty, ktorá bola vydaná 10. marca 2020. V súčasnosti má na celom svete hráčsku základňu viac ako 50 miliónov.

Vzhľadom na hru má dva režimy – režim Battel Royale a Plunder, ktorý je možné hrať online so 150 hráčmi súčasne. After Call of Duty: Black Ops 4 2018 je druhá najväčšia časť série Call of Duty. Na rozdiel od režimu Blackout od spoločnosti Black Ops 4, Warzone sa nespolieha príliš na moduly gadget. Namiesto toho sa v hre „Hotovosť“ zameriava na úplne novú menu. Aby hráči mohli získať čo najviac peňazí, okrem skvelej koordinácie očí a rúk musia tiež vedieť správne tipy. V tejto príručke sa budeme zaoberať tým, ako môžu hráči využiť takéto rady v Call of Duty: Warzone. Začnime teda.

Ako posunúť snímku v Call of Duty: Warzone?

Ako posunúť snímku v Call of Duty: Warzone

V hre Call of Duty: Warzone musia mať hráči ostrý zrak a musia byť opatrní vo svojom okolí. To zahŕňa riadenie zdravia, koordináciu s členmi tímu, zhromažďovanie užitočných nástrojov a čo je dôležitejšie, pohyb v rámci hrateľných zón. Najlepším spôsobom, ako sa môžu hráči pohybovať, je použitie funkcie Slide Cancel.

Slide Cancel v Call of Duty: Warzone umožňuje hráčom sprintu na neurčito. Táto funkcia je známa aj ako „Nekonečná šprint“. Fanúšikovia si všimnú profesionálov a živé streamy, ktoré používajú tento obraz prerušenia / nekonečného sprintu veľmi často, rovnako ako mierenie alebo streľba. Pohyb prerušenia posúvania ponúka hráčom nielen vynikajúcu ovládateľnosť pri vyšších rýchlostiach, ale tiež zvyšuje viditeľnosť smerom nadol a umožňuje hráčom kĺzať sa po rohoch. Môže to viesť k tomu, že hráči získajú výhodu svojich nepriateľov tým, že na ne skočia.

Aby mohli hráči použiť tento trik, musia:

Prejdite do ponuky nastavení a otvorte možnosti ovládania. Zmeňte položku „Správanie snímok“ a stlačte

Po dokončení tohto postupu môžete začať cvičiť, ako ovládať pohyby. Začnite s taktickým šprintom. Potom stlačte posúvač a klepnite na posúvač tesne pred tým, ako sa zobrazí prezentácia. Tieto pohyby však môžete vykonať toľkokrát, koľkokrát je to možné, aj keď sa odporúča cvičiť okolo rohov.

Prerušenie prezentácie s prerušením prezentácie je užitočné najmä vtedy, keď hráči potrebujú prejsť búrku. Aj keď plynové masky obmedzujú poškodenie, hráči môžu zistiť, že sa nemôžu dostať von. Momentálne je neuveriteľné mať možnosť šprintovať.

Tip

Inštalácia Grau je dobrou voľbou zbrane použitej pri prerušení obrazu / nekonečnom šprinte.

Ako Call of Duty: Warzone zdieľa svoju DNA s Modern Warfare, tento trik sa dá tiež ľahko použiť.

Táto príručka mala pomôcť hráčom Call of Duty: Warzone vykonať zrušenie snímky. Po prečítaní nášho sprievodcu to dokážu ľahko. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Odporúčame vám, aby ste sa prihlásili na odber darčekov 150 dolárov YouTube channel, Šťastná hra!