Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok 1

D├┤vodom popularity spolo─Źnosti TikTok je jej jednoduch├ę a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie. Ktoko─żvek m├┤┼że urobi┼ą kr├ítke video na TikTok a publikova┼ą ho. M├í najlep┼íie rozhranie na sledovanie, vytv├íranie a prezeranie vide├ş, ale pravdepodobne m├íte probl├ęmy s odosielan├şm okam┼żit├Żch spr├ív. ├üno, m├í u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie, ale pokia─ż ide o odosielanie spr├ív, je to trochu komplikovan├ę. Tu je jednoduch├Ż sprievodca krok za krokom, ako posla┼ą spr├ívu na Tiktok.

TikTok je popul├írna aplik├ícia pre kr├ítke vide├í. T├íto aplik├ícia m├í okolo 800 mili├│nov akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov po celom svete a ich po─Źet ka┼żd├Żm d┼łom rastie. TikTok bol predt├Żm zn├ímy ako muzik├íl. V j├║ni 2017 spolo─Źnos┼ą nahrala muzik├íl.ly a v auguste 2018 zmenila n├ízov muzik├íl na TikTok. V minulosti to bolo zn├íme iba pre vide├í na synchroniz├íciu pier, ale ke─Ć pri┼ílo na TikTok, mnoho r├┤znych pou┼ż├şvate─żov prejavilo svoj talent v aplik├ícii a stalo sa dobre zn├ímym aplik├ície po celom svete.

Ako posla┼ą spr├ívu o Tik Tok

metóda 1: Pošli správu na TikTok

Najprv mus├şte otvori┼ą aplik├íciu. Teraz n├íjdite mo┼żnos┼ą doru─Źenej po┼íty, ktor├║ n├íjdete v pravom dolnom rohu aplik├ície. Kliknite na┼ł.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok 2

Otvor├ş sa nov├í obrazovka s n├ízvom V┼íetka aktivita. Teraz vyh─żadajte ikonu spr├ívy v pravom hornom rohu a kliknite na ┼łu.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok 3

Zobraz├ş sa nov├í obrazovka s n├ízvom okam┼żit├Żch spr├ív. Na tejto obrazovke s├║ uveden├ę v┼íetky va┼íe spr├ívy.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok

Ak chcete za─Źa┼ą nov├Ż rozhovor, kliknite na symbol plus v pravom hornom rohu.

T├íto obrazovka zobrazuje v┼íetk├Żch va┼íich priate─żov na TikTok. Existuje vyh─żad├ívacie pole na vyh─żadanie konkr├ętneho priate─ża zo zoznamu.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok 4

Kliknite na priate─ża a otvor├ş sa obrazovka rozhovoru. Na tejto obrazovke m├┤┼żete chatova┼ą, zdie─ża┼ą odkazy a ikony emod┼żi.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok

met├│da 2: Okam┼żit├ę spr├ívy pomocou ponuky Tiktok

Toto je ─Ćal┼í├ş sp├┤sob odoslania okam┼żitej spr├ívy na TikTok. Najprv mus├şte vyh─żada┼ą a otvori┼ą ├║─Źet pou┼ż├şvate─ża, ktor├ęmu chcete posla┼ą spr├ívu. Teraz n├íjdite tri bodky v hornej hornej ─Źasti karty profilu.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok 5

Ke─Ć kliknete na tri bodky, na obrazovke sa objav├ş nov├í kontextov├í obrazovka. T├íto kontextov├í obrazovka zobrazuje mo┼żnos┼ą odosielania spr├ív. Kliknite na┼ł a otvor├ş sa obrazovka rozhovoru.

Ako posla┼ą spr├ívu na TikTok

Kliknut├şm na polo┼żku Odosla┼ą spr├ívu otvor├şte obrazovku rozhovoru. Odtia─żto m├┤┼żete chatova┼ą a odosiela┼ą spr├ívy.

Pozoruhodn├ę je, ┼że m├┤┼żete posiela┼ą spr├ívy iba pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş s├║ va┼íimi priate─żmi. To znamen├í, ┼że na TikTok by ste sa mali navz├íjom sledova┼ą. Ak v┼íak chcete posla┼ą spr├ívu niekomu, kto nie je va┼íim sledovate─żom, m├┤┼żete mu posla┼ą okam┼żit├║ spr├ívu, ale existuje limit.

├üno, m├┤┼żete posla┼ą a┼ż 3 spr├ívy cudzincovi, ktor├Ż v├ís nenasleduje na TikTok. Druhou met├│dou m├┤┼żete posla┼ą spr├ívu pou┼ż├şvate─żovi, ktor├Ż v├ís nenasleduje.

záver

Pod─ża ├║radn├şkov spolo─Źnosti TikTok s├║ v┼íetky tieto obmedzenia t├Żkaj├║ce sa odosielania okam┼żit├Żch spr├ív pre bezpe─Źnos┼ą pou┼ż├şvate─żov a pre najlep┼í├ş online z├í┼żitok. Toto je s├║─Źas┼ą wellness programu spolo─Źnosti TikTok. Poslanie spr├ívy na TikTok je trochu komplikovan├ę, ale ke─Ć budete postupova┼ą pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch pokynov, zvyknete si na to.