Ako poslať Instagram DM z počítača bežiaceho ďalej Windows alebo MacOS

Ako poslať Instagram DM z počítača bežiaceho ďalej Windows alebo MacOS 1

Instagram je jednou z užitočných aplikácií pre sociálne médiá, ktorá má oveľa väčšie využitie ako len odovzdávanie fotografií. Môžete sa spojiť s ľuďmi a pripojiť sa pomocou funkcie zasielania správ. Je známy ako Instagram DM, čo znamená okamžitú správu. Ako už názov napovedá, môžete poslať okamžitú správu tomu, kto sledujete, alebo niekomu, kto vás sleduje. Závisí to aj od nastavenia príjemcu, či má aktivované správy od všetkých alebo iba od tých, ktorí sú ich spojení. Teraz Instagram DM je k dispozícii iba vo verzii aplikácie pre smartfóny.

Samozrejme existuje desktopová verzia Instagram väčšinou slúži na účely zobrazenia. Vo verzii PC nemôžete odosielať žiadne okamžité správy. Ak ste si to všimli, nie je možné pridávať príbehy Insta. Sakra, nemôžete ani nahrať žiadne fotografie z PC verzie Instagram, Existuje však jeden malý trik umožniť Instagram DM na počítači,

Teraz, keď som vás upozornil, poviem, že je možné aktivovať funkciu okamžitých správ na všetkých počítačoch. To znamená, že nezáleží na tom, či váš systém beží na systéme MacOS alebo Windows OS. Poďme sa teda ponoriť do sprievodcu, aby sme vedeli, ako to dosiahnuť.

Ako pridať odkaz Instagram Príbehy, príspevky a profil?

príbuzný | Ako vyriešiť problém, keď Twitter Účet je ohrozený

send Instagram DM z počítača bežiaceho ďalej Windows alebo MacOS

Jedná sa o pomerne jednoduché triky, ktoré vám umožňujú povoliť funkciu zasielania správ na vašom počítači. Najprv skontrolujte, ako to urobiť na počítači, na ktorom beží Windows OS.

Hovorí o Windows OS, musím spomenúť, že počítač musí byť spustený v prehliadači Chrome.

umožniť Instagram DM v prehliadači Chrome [Windows]

čítať teraz | Ako to urobiť A Windows 10 Čistá inštalácia

umožniť Instagram Okamžité správy v prehliadači Safari [macOS]

Ísť do Prehliadač Safari a Otvorené InstagramUistite sa, že ste prihlásený do svojho profiluKliknite safari > nastavenie > PokročiléV časti Advanced v dolnej časti výzvy by malo byť začiarkavacie políčko pre túto možnosť Zobraziť vývojovú ponuku na paneli s ponukami. Teraz na paneli s ponukami bude k dispozícii nová možnosť. To sa nazýva vypracovať.click vypracovať > potom Používateľský agent > vyberte Safari -iOS (build) -iPhone To je všetko. Teraz Instagram v systéme MacOS skopíruje rozhranie verzie aplikácie pre iPhone.

To znamená, že dostanete Instagram DM majú nárok na vás Apple výpočtovej.

Takže teraz viete, ako poslať Instagram DM z ľubovoľného počítača bez ohľadu na to, či je spustený v systéme MacOS alebo Windows OS. Vyskúšajte to a dajte nám vedieť svoje skúsenosti.

Tiež sa ti môže páčiť,