Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom

Zvyčajne pracujeme so všetkými druhmi súborov z našich telefónov s Androidom a niekedy ich musíme zdieľať s niekým. Aj keď sú chvíle súbory, ktoré spracovávame, sú veľmi ťažké, čo komplikuje zdieľanie vecí. Pretože na ich prenos potrebujeme nástroj, ktorý podporuje ťažké súbory.

Dobrou správou je, že v systéme Android máme niekoľko aplikácií alebo nástrojov, ktoré to umožňujú zdieľať alebo odosielať ťažké súbory, Ak teda niekedy zistíte, že musíte odoslať veľký súbor, nájdete metódu, ktorá vyhovuje tomu, čo hľadáte.

Posielajte súbory medzi Androidom a Windows, najlepší spôsob, ako chcete odosielať súbory medzi telefónom s Androidom a počítačom Windows? Nájdite najlepší spôsob, ako to dosiahnuť.

Ak sú oba mobilné telefóny blízko

Možno sú oba telefóny v jednej miestnosti, čo ponúka niekoľko zaujímavých možností. pošlite tieto ťažké súbory medzi jedným a druhým, pretože v systéme Android máme niekoľko aplikácií, ktoré fungujú ako AirDrop Apple, hoci na operačný systém Google čakáme na oficiálny príchod samotného systému.

streľba

Možnosti, o ktorých sme nedávno hovorili, čo sú možnosti, ktoré nám umožňujú posielať súbory medzi zariadeniami pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi. Toto je jediná požiadavka na použitie tohto nástroja, ktorý nevyžaduje inštaláciu, pretože ho použijeme z jeho webovej stránky v prehliadači telefónu. Ako používať túto možnosť je:

 1. Pripojte obe zariadenia k rovnakej sieti Wi-Fi.
 2. Obaja majú prístup na webovú stránku Snapdrop, na tomto odkaze
 3. Vyhľadajte ďalšie zariadenia.
 4. Vyberte súbor alebo súbory, ktoré chcete odoslať.
 5. Stlačením na inom zariadení ho odošlete.
 6. Počkajte na dokončenie dodávky.

Je to pomerne rýchla metóda, ktorá nám umožňuje posielať ťažké súbory medzi dvoma telefónmi s Androidom, Okrem toho, bez nutnosti inštalovať telefón, čo je pre užívateľa veľmi výhodné. Ak chcete používať túto metódu, musíte byť pripojení k rovnakej sieti Wi-Fi.

ZDIEĽAJTE SI

Toto je aplikácia, ktorá funguje podobne ako predchádzajúca možnosť, môžeme ho nainštalovať iba na náš mobilný telefón, Je to dobrá aplikácia, pretože môžeme odosielať všetky druhy súborov bez toho, aby ste sa museli báť váhy. Znova sa zariadenie pripojí k rovnakej sieti WiFi, takže pri takomto prenose sa nespotrebujú žiadne údaje, čo je najdôležitejšia vec. Ide o tieto operácie:

 1. Nainštalujte SHAREit na obe zariadenia.
 2. Vytvorte si profil výberom mena.
 3. Vyhľadajte ďalšie zariadenia.
 4. Na mobilnom telefóne, ktorý ste poslali, stlačte možnosť Odoslať.
 5. Vyberte ťažké súbory alebo súbory na odoslanie.
 6. Ostatní používatelia musia kliknúť na tlačidlo prijať.
 7. Počkajte na prijatie tohto súboru.
 8. Stiahnite si ju na svoj mobil.

Táto aplikácia má ľahko použiteľné rozhranie., okrem toho, že ste zadarmo. Existuje niekoľko oznámení, nevylučujú však možnosť odosielania súborov medzi dvoma telefónmi. Je to ďalšia dobrá možnosť na zváženie.

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 2 ZDIEĽAŤ – Prenos a zdieľanie Verzia: Autor: Vyžaduje si to SHAREit, program, ktorý prenáša súbory na rôznych platformách vysokou rýchlosťou, zdieľať súbory všetkého druhu, kdekoľvek a kedykoľvek, ktoré vám najviac vyhovujú; – 200 krát rýchlejšie ako Bluetooth; – Nepotrebujete USB alebo mobilné dáta ani pripojenie k internetu; – Vhodné pre Android, iOS (iphone / iPad), Windows telefón Windows XP / Vista / 7/ /8/ 10 a Mac OS; – vybrané viac ako 600 miliónmi používateľov z 200 krajín; – Najsťahovanejšia aplikácia na Google Play v 24 krajinách a regiónoch. 【Hlavné funkcie】 ► Zdieľajte súbory kedykoľvek a kdekoľvek bez pripojenia k internetu. ► Vysoká rýchlosť 200-krát vyššia ako Bluetooth, najrýchlejšia rýchlosť môže dosiahnuť 20M / s. ► Prenos medzi platformami Prenos medzi platformami sa vzťahuje na telefóny a počítače a tablety, Android a iOS a Windows Telefón a Windows XP / 7 / / 8.► Presuňte kohokoľvek, koho chcete Fotografie, videá, hudba, nainštalované aplikácie a iné veci ► ► Jednoduché a ľahké Súbory medzi svojimi priateľmi môžete zdieľať jednoducho zadaním portálu. Zdieľanie môže byť veľmi ľahké! ► Pripojte sa k počítaču Prenos súborov medzi telefónom a počítačom Prezeranie fotografií a ukladanie hudby do počítača Uľahčite si prezentácie, pretože priamo pomocou mobilného telefónu môžete ovládať PPT ► CLONEit Uloženie kontaktov, SMS správ, MMS správ, hudby, videá, aplikácie a ďalšie typy údajov zo starého telefónu do nového pomocou jediného kliknutia. L Páčilo sa mi to A POBYT PRIPOJENÝ】 ►Facebook https://facebook.com/bestSHAREit►Twitter https://twitter.com/bestSHAREit►VK https://vk.com/bestSHAREit►Instagram https://instagram.com/bestSHAREit Viac informácií Skryť Aktualizované 14. januára 2020 Veľkosť Počet stiahnutí: 29M 1. 000 000 000+ Aktuálna verzia 5,2.88_ww Vyžaduje Android 4,1 a novšie verzie. Klasifikácia obsahu. Viac ako 3 rokov Viac informácií Interaktívne prvky Interakcia používateľov Povolenia Zobraziť podrobnosti Nahlásiť Označiť ako nevhodné Od vývojára SHAREit Technologies Co.Ltd Vývojár Navštíviť web (chránené e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov 14. januára 2020291 000 000 000 + 5.288_ww4.1 a novšie verzie pre viac ako 3 Celé roky Informácie o používateľovi Interakt Zobraziť podrobnosti Nahlásiť Nahlásiť ako nevhodné Vlajka SHAREit Technologies Co. Ltd. Navštívte web (chránený e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov © 2020 Podmienky služby Google Site Privacy Ochrana informácií pre vývojárov Google Location: Unknown Territory Jazyk: španielčina Zakúpením tohto umeleckého diela sa však transakcia uskutoční so službou Google Payments a súhlasíte so Zmluvnými podmienkami a oznámením o ochrane osobných údajov služby Google Payments. INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE APK size:

Najlepšia aplikácia na zdieľanie súborov: rýchla, výkonná, ľahká a bezplatná Nová aplikácia Mozilla je ideálna na odosielanie súborov z mobilného zariadenia. Rýchly, silný, uzavretý v súkromí a veľmi ľahký.

Ak nie je telefón blízko

Možno budete musieť poslať ťažký súbor niekomu, kto v tom čase s tebou nie, V tomto prípade musíme použiť inú aplikáciu, ktorá nám umožňuje bez problémov odosielať súbory medzi dvoma zariadeniami. V tejto súvislosti existuje niekoľko možností, ktoré nám umožňujú spravovať tieto súbory.

telegram

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 3"width =" 1300 "height =" 770

Populárna aplikácia na odosielanie správ je možnosť, ktorú vždy vidíme, pokiaľ má súbor maximálnu hmotnosť 1,5 GB, Pretože toto je hmotnostný limit stanovený v telegrame na odosielanie súborov. Poskytuje nám však dosť možností, najmä ak to, čo musíme posielať, je ťažké, ale nepresahuje túto veľkosť. Potrebujeme to iba poslať iným ľuďom, napríklad keď posielame fotografie alebo súbory.

 1. Otvorte na svojom telefóne telegram.
 2. Zadajte požadovaný rozhovor.
 3. Pripojte súbor kliknutím na ikonu klipu.
 4. Vyberte súbor, ktorý chcete odoslať.
 5. Kliknite na tlačidlo Prijať.
 6. Pošlite túto osobu.
 7. Počkajte, kým sa sťahovanie neskončí.

Jednou z výhod tejto aplikácie, okrem mnohých nainštalovaných v systéme Android, je to, že ju môžeme použiť na odosielanie rôznych typov súborov. Či už ide o fotografie, videá alebo dokumenty.Telegram má podporu pre tento typ formátu, takže ho môžete bez problémov odoslať pomocou aplikácie.

Disk Google

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 4

Pravdepodobne najtradičnejšia možnosť, ale to, čo vieme, nám vždy poskytne požadovaný výkon. Môžeme načítať všetky druhy ťažkých súborov do cloudu Google a potom ich zdieľať s ostatnými ľuďmi, aby k nemu mali prístup kdekoľvek. Okrem toho ho môžeme tiež používať na všetkých druhoch zariadení, čo prispieva k ľahkému používaniu. Kroky sú:

 1. Otvorte Disk Google na svojom mobilnom zariadení (aplikácie sú predvolene nainštalované).
 2. Kliknite na ikonu +.
 3. Kliknite na nahrať.
 4. Vyberte súbor alebo súbor, ktorý chcete nahrať.
 5. Počkajte, kým povstanú v oblakoch.
 6. Kliknite na tri zvislé bodky vedľa názvu.
 7. Kliknite na zdieľať.
 8. Zadajte e-mail osoby, ktorú chcete zdieľať.

Jednou z veľkých výhod používania Disku Google na odosielanie veľkých súborov je podpora veľkých rozmerov, do 15 GB vo voľnej verzii, Pri použití tejto metódy preto nebudeme mať žiadny problém, pretože touto možnosťou môžeme posielať takmer všetky typy súborov.

Najlepší správca súborov pre Android Hľadáte správcu súborov pre svoj telefón s Androidom? Nájdite túto aplikáciu, ktorá vám pomôže lepšie ju usporiadať.

WeTransfer

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 5

Ďalšia známa služba na odosielanie súborov medzi zariadeniami, ktorú môžeme použiť aj na našich telefónoch s Androidom. Tiež v bezplatnej verzii môžete poslať súbory do 2 GB bez použitia účtu, ale ak máte účet, kapacita je väčšia. Preto väčšina používateľov uvidí svoje potreby pokryté touto možnosťou. Ďalším pozitívnym aspektom je, že nemusíte nič inštalovať do telefónu, môžeme web používať priamo, ale aj jeho aplikáciu, ak si to želáme.

 1. Zadajte svoj web na tomto odkaze
 2. Kliknite na tlačidlo Odoslať súbor.
 3. Kliknite na ikonu +.
 4. Vyberte súbor, ktorý chcete odoslať.
 5. Zadajte správu (voliteľné).
 6. Zadajte e-mail, ktorý chcete poslať.
 7. Kliknite na tlačidlo Odoslať.

Je to jednoduchý proces, ktorý si vyžaduje krátke časové obdobie a umožňuje nám posielať súbory iným ľuďom bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ďalšia osoba Dostanete e-mail s odkazom. prístup k týmto súborom a ich stiahnutie do telefónu s Androidom. Dobrá metóda na odosielanie ťažkých súborov medzi mobilnými telefónmi.

Pošlite Firefox

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 6"width =" 1200 "height =" 800

Aplikácia, ktorá dorazila túto jar na Android, nám umožňuje jednoduchým spôsobom odosielať ťažké súbory medzi mobilnými telefónmi. Nechajte nás poslať súbory do 2,5 GB, bude to pre mnohých používateľov veľmi úplná možnosť, ktorá im umožní prístup k svojim súborom kedykoľvek a ich zdieľanie. Toto je tiež ľahko použiteľná aplikácia:

 1. Otvorte aplikáciu na svojom mobile.
 2. Kliknite na ikonu +.
 3. Vyberte súbor alebo súbor, ktorý chcete odoslať.
 4. Vyberte, ako dlho chcete, aby boli k dispozícii.
 5. Zadajte heslo (voliteľné).
 6. Vyberte, komu chcete poslať súbor.
 7. Pošli ich

Aplikácia môže Stiahnite si ju teraz zadarmo z Obchodu PlayAj keď je stále vo fáze testovania, môžu sa vyskytnúť určité problémy s operáciou, ale vo všeobecnosti by ste sa nemali obávať, keď ju používate v systéme Android na odosielanie ťažkých súborov.

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 7 Pošlite Firefox Verzia: Autor: Vyžaduje Firefox Send, aby vám umožnil zdieľať súbory s end-to-end šifrovaním a odkazmi, ktorých platnosť vyprší automaticky. Takto môžete ponechať to, čo zdieľate, súkromné ​​a zabezpečiť, aby vaše články nezostali navždy online. Firefox Send uľahčuje zdieľanie veľkých súborov, ideálne na zdieľanie profesionálne navrhnutých súborov alebo spoluprácu na prezentáciách so spolupracovníkmi. Pomocou Odoslať môžete zdieľať súbory až do 1 GB rýchlo. Zaregistrujte sa a získajte bezplatný účet Firefox na odosielanie súborov až do 2, 5 GB. Firefox Send vám umožňuje zdieľať súbory s koncovým šifrovaním a odkazmi, ktorých platnosť vyprší automaticky. Takto môžete ponechať to, čo zdieľate, súkromné ​​a zabezpečiť, aby vaše články nezostali navždy online. Aplikácia Send Firefox uľahčuje zdieľanie veľkých súborov, ideálne na zdieľanie súborov, ktoré sú profesionálne navrhnuté alebo spolupracujú na prezentáciách so spolupracovníkmi. Pomocou Odoslať môžete zdieľať súbory až do 1 GB rýchlo. Zaregistrujte sa a získajte bezplatný účet Firefox na odosielanie súborov až do 2, 5 GB. Viac informácií Skryť aktualizované Aktualizované 22. marca 2019 Veľkosť Líši sa podľa zariadenia. Viac ako 100 000 stiahnutí Aktuálna verzia Líši sa podľa zariadenia. Vyžaduje Android sa líši v závislosti od zariadenia. Hodnotenie obsahu Viac ako 3 rokov Viac informácií Interaktívne prvky Interakcia používateľa Povolenia Zobraziť podrobnosti Nahlásiť Nahlásiť ako nevhodné Od vývojára Mozilla Vývojár Navštíviť web (chránené e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov 22. marca 2019 Mení sa podľa zariadenia. 100 000+ Líši sa v závislosti od zariadenia. Líši sa podľa zariadenia. Viac ako 3 rokov Viac informácií Interakcia používateľov Zobraziť podrobnosti Upozorniť Označiť ako nevhodné Označiť ako nevhodné Mozilla Navštívte web (chránený e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov © 2020 Podmienky služby Google Informácie o ochrane osobných údajov Google developer | Poloha: Neznámy región Jazyk: španielčina Nákupom tejto položky sa transakcia uskutoční pomocou služby Google Payments a akceptujete Zmluvné podmienky a upozornenie o ochrane osobných údajov služby Google Payments. INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE APK size:

Výmena súborov a aplikácií medzi telefónmi s touto vynikajúcou aplikáciou Easyjoin je jednoduchá aplikácia, ktorá vám umožňuje výmenu súborov medzi mobilnými telefónmi alebo počítačom. Fotografie, správy, text … Jednoduché a bez reklám.

Funguje to vo všetkých prípadoch: Odoslať kamkoľvek

Táto posledná aplikácia je dobrou výnimkou, pretože ju môžeme dobre využiť, keď sme blízko k iným ľuďom, akoby sme boli ďaleko. Pri zdieľaní alebo odosielaní ťažkých súborov nám aplikácia umožňuje odoslať šesťciferný kód ostatným, aby sme k nemu mali prístup, alebo že sa použije QR kód, Preto ho môžeme použiť v oboch prípadoch.

Veľký nástroj na zdieľanie súborov Android "width =" 1000 "height =" 600

Send Anywhere je ďalšia aplikácia, ktorá je v tomto procese veľmi užitočná, , Ktorá vám umožní posielať súbory až 20 GB, Je to tiež nástroj na viacerých platformách, ale môžeme ho použiť na odosielanie ťažkých súborov medzi dvoma telefónmi s Androidom. Aplikácia funguje nasledovne:

 1. Otvorte na mobilnom telefóne aplikáciu Send Anywhere.
 2. Vyhľadajte súbor na odoslanie.
 3. Vyberte súbory.
 4. Kliknite na tlačidlo Odoslať.
 5. Skopírujte zobrazený kód alebo použite QR kód.
 6. Zdieľajte kód s ostatnými.
 7. Táto osoba teraz môže súbor stiahnuť.

Aplikácia môže Stiahnite si zadarmo na Android, V nich sú reklamy, ale k platenej verzii môžeme pristupovať bez reklám as určitými ďalšími možnosťami, napriek tomu, že táto bezplatná verzia funguje dobre. Ak chcete Môžete tiež použiť ich webovú stránkuhoci hmotnostný limit je 1 GB v tejto verzii

Ako posielať veľmi veľké súbory medzi telefónmi s Androidom 8 Poslať kamkoľvek (prenos súborov) Verzia: Autor: Poslať kamkoľvek (vyžaduje sa prenos súborov): ľahké, rýchle a neobmedzené zdieľanie súborov ▶ Funkcie • Preneste všetky typy súborov bez zmeny originálu • Všetko, čo potrebujete, je heslo 6 číslice pre ľahký prenos súborov • Wi-Fi Direct: prenos bez použitia dát alebo internetu • Jednoduché zdieľanie odkazov na všetkých sociálnych sieťach a aplikáciách správ • Silné šifrovanie súborov (256 bitov) ▶ Kedy použiť aplikáciu na prenos súbory! • Prenosom fotografií, videí a hudby do počítača! • Ak nemáte dáta alebo pomalé pripojenie k internetu • Kedykoľvek chcete posielať súbory okamžite! * Pri používaní aplikácie, ak narazíte na problém alebo chybu, informujte nás o tom kliknutím na „Poslať komentár“ v konfiguračnom súbore APK. • Autorské práva na aplikácie odoslané prostredníctvom Send Everywhere patria vývojárovi aplikácie. Ak je zdieľanie súboru APK v rozpore s platnými zákonmi o autorských právach, zodpovednosť za všetky zodpovednosti nesie používateľ. Zvyčajne nebudete môcť zdieľať súbory APK medzi operačným systémom a Androidom. Pred prenosom medzi platformami sa najskôr poraďte s vývojárom aplikácií. Video súbory • V závislosti od typu prijatého videa sa videá nemusia odoslať do mobilnej galérie. V takom prípade sa pomocou aplikácie na správu súborov prehrá video. • Ak nemôžete prehrať prijaté video, stiahnite si iný prehrávač videa, ktorý podporuje formát videa. – Ak chcete využívať pohodlnú službu prenosu súborov z ľubovoľného miesta, požiadame používateľa o povolenie nižšie. • Napísať externé úložisko: na odoslanie súborov uložených v externom úložisku prostredníctvom Odoslať kdekoľvek • Záznam zvuku: na rozpoznanie priebehov zvukové a prijímacie súbory • Získať účet – nastavenie predvoleného názvu profilu pri prvom použití funkcie Poslať všade. • Čítanie kontaktov – posielanie kontaktov uložených v telefóne • Fotoaparát – schopnosť prijímať súbory pomocou QR kódu. Viac informácií Skryť Aktualizované 15. januára 2020 Veľkosť 23M Súbory na stiahnutie 10 000 000 Aktuálna verzia 20.1.15 Vyžaduje Android 4,2 a vyššie hodnotenie obsahu viac ako 3 rokov Viac informácií Interaktívne prvky Interakcia používateľa Povolenia Zobraziť podrobnosti Nahlásiť Nahlásiť ako nevhodné Od vývojára Estmob Inc. Vývojár Navštíviť web (chránené e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov 5F, 28, Hyoryeong-ro 77-gil, Seocho-gu Soul, Kórejská republika 15. januára 202023M10 000 000 + 20.10,154.2 a verzia Viac ako 3 rokov Viac informácií Interakcia používateľov Zobraziť podrobnosti Nahlásiť Nahlásiť ako nevhodné Nahlásiť ako nevhodné Estmob Inc. Navštíviť web (chránené e-mailom) Zásady ochrany osobných údajov 5F, 28, Hyoryeong-ro 77-gil, Seocho-gu, Soul, Kórejská republika Služby Oznámenia o ochrane osobných údajov a platbách Google. INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE NA PC INŠTALUJTE APK size: