Ako posielať správy v službe Tinder bez toho, aby ste sa zhodovali?

Mnoho ľudí hľadá na Googli „ako posielať správy na Tinder bez toho, aby sa zhodovali?“. A existuje tiež veľa článkov s rovnakým názvom, ale aby som bol úprimný, neexistuje spôsob, akým by ste mohli niekomu posielať správy z Tinderu bez toho, aby ste sa s ním zhodovali. Ale áno, existujú spôsoby, ako môžete kontaktovať konkrétnu osobu tým, že sa ju pokúsite nájsť na rôznych platformách pomocou informácií, ktoré o nich získate v aplikácii Tinder.

Ak navštevujete túto stránku tým, že ste sa dozvedeli o Tinderi, musíte o ňom vedieť, ale veľa používateľov, ktorí nevedia, čo je Tinder, mi dovoľte povedať vám, že Tinder je zoznamovacia platforma na stretávanie nových ľudí, hľadanie spriaznených duší alebo dokonca hľadanie muži/ženy pre príležitostné pripojenie. Táto platforma je svetovo preslávená a rozhodne je lídrom všetkých zoznamovacích platforiem.

V každom prípade sa pozrime na tému, pre ktorú ste sem prišli.

Aký je význam zápasu na Tinderi?

K zápasu dôjde, keď sa dvom ľuďom páčia fotky toho druhého. Konkrétnejšie, ak sa dvaja ľudia navzájom prejdú prstom po fotografiách, to je zhoda, a potom sa môžu zhovárať v aplikácii Tinder. To znamená, že na rozhovor sa dvaja ľudia musia mať radi!

Takže, pokiaľ ide o otázku o odosielaní správ v službe Tinder bez toho, aby sa vám zhodovali, potom viete, že je to nemožné.

Ale čo keď sa vám skutočne páči dievča v službe Tinder a prejdete prstom doprava, ale neurobila to isté, ako potom môžete začať rozhovor? Na Tinderi to v tomto prípade nie je možné.

Ale ako občas viete, keď komunikujete s ľuďmi, začnú sa mať radi a v tejto nádeji by ste sa pokúsili porozprávať s týmto dievčaťom, a preto vám tento článok môže byť užitočný, pretože sa chystáme ukážte mi niekoľko spôsobov, ktorými sa môžete pokúsiť nájsť konkrétne dievča z platformy Tinder, a začať aspoň hovoriť. Poďme sa pozrieť na tieto alternatívne riešenia a zistiť, či nájdete:

Ako posielať správy v službe Tinder bez toho, aby ste sa zhodovali?

  1. Reverzné vyhľadávanie obrázkov na Googli

Google ponúka vyhľadávanie obrázkov, do ktorého môžete nahrať fotografiu a získať podobné fotografie (ak na Googli nejaké sú) pred sebou. Vykonajte tieto kroky:

  1. Najprv urobte snímku obrazovky s obrázkami konkrétneho používateľa a uložte ho do počítača.
  2. Teraz choďte na images.google.com, nahrajte ktorúkoľvek z týchto fotografií a zistíte, aký výsledok príde. Som si istý, že ak má konkrétna osoba svoje fotografie Facebook, Twitter, alebo kdekoľvek, potom je pravdepodobné, že tieto obrázky budú vytiahnuté na vyhľadávaciu stránku a potom sa pomocou odkazu dostanete na webovú stránku, odkiaľ obrázok pochádza. Ak ste teda našli obrázok z súboru Facebook profil tejto osoby, môžete ho otvoriť a pokúsiť sa odoslať správu tejto osobe. Takto si teda môžete posielať správy.

Občas tento trik funguje, a niekedy nie. Nespoliehajte sa na to, ale áno, je to určite jeden zo spôsobov, ako nájsť niekoho sociálny profil podľa jeho fotky a potom sa spojiť.

  1. Hľadať podľa mena

Tento trik sa vôbec neodporúča, pretože na jeho pochopenie bude potrebné veľa času. V tomto pokračujete v hľadaní mena používateľa na rôznych sociálnych sieťach, ako napr Facebook, Instagram, Twitteratď. Môžete dokonca vyhľadávať na Googli a zistiť, či nájdete jeho obrázok alebo profil, s ktorým sa chcete spojiť. Akonáhle nájdete konkrétneho používateľa, môžete mu poslať správu a možno sa s ním budete môcť zhovárať.

Záver

Odpoveď na otázku „Ako posielať správy v službe Tinder bez toho, aby ste sa zhodovali“ je teda veľké nie. Ale pomocou niektorých zásadných riešení by ste mohli nájsť túto osobu mimo Tinder a začať chatovať.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/346sp0a