Ako poraziť tiene zničených tieňových kostier v mori zlodejov

Ako poraziť tiene zničených tieňových kostier v mori zlodejov 1

Pevnosť Old Boot Fort už nie je rovnaká, pretože prevzala záhadná temná mágia. Pevnosť obklopujú tmavé hmly, vďaka ktorým je sotva viditeľná, a hráči sú povolaní strašidelnou žiarou. Hráči sa tiež dostanú k výstražným značkám Ferrymana, keď sa blížia k Fort of the Damned.

Pevnosť však prešla niekoľkými zmenami aj vo vnútri. Po prvé, ak hráči dokončia potrebné rituálne akcie, môžu si aktivovať Fort of the Damned podľa vlastného želania. Po druhé, pevnosť sa stala oveľa komplikovanejšou ako ktorákoľvek iná pevnosť v hre. Nakoniec, Fort of the Damned ponúka oveľa viac koristi ako predtým a úspešní hráči dostávajú pochvalu a odmeny za prežitie tohto odsúdeného ostrova.

Zvedaví hráči budú musieť splniť nevyhnutné rituálne obete, aby získali prístup k Fort of Damned, a keď tak urobia, budú čeliť Shadows of Fate Skeletons. Sú to nové predstavenia Sea of ​​Thieves a budú hrať, keď bude pevnosť aktivovaná.

V tejto príručke sa pozrieme na to, ako hráči môžu poraziť kostry Shadows of Fate Shadow v zlodejoch.

Ako poraziť tiene zničených tieňových kostier v mori zlodejov

Kde nájdete Shadows of Fate kostry v Sea Thieves

Tiene pustých kostrov sa objavujú hlavne počas nájazdu Fort of Damned. Tieto kostry sa splodia v 12 vlnách a dokonca ich môže nazývať šéf Raid, Duch Šedého draka. V niektorých prípadoch môže hrať hru Ghose of Graymarrow 3 rôzne typy farieb Kostra tieňov osudu.

Pôvodne prvý 4 vlny pozostávajú z 8 do 10 Shadows of Fate, všetko v rovnakej jednej farbe. Ďalšie 4 vlny pozostávajú z dvoch samostatných tieňov osudu. A nakoniec zostávajúce 4 vlny pozostávajú z 3 rôzne farebné kostry Shadows of Fate.

Okolo týchto kostliviek buďte opatrní, pretože môžu hrať s množstvom zbraní, ako sú Cutlass, pištole Flintlock alebo Blunderbuss. Sú však aj takí, ktorí môžu hrať vôbec bez zbraní.

Na každej štvrtej vlne môžu niektoré kostry tiež hrať a držať sud s práškom, ako sú kostry Gunpowder. Počas 12. vlny môžu hrať aj s držiakmi v pištoli.

Našťastie existuje spôsob, ako hráči zistiť, ktoré farebné kostry prešli pod ich vlnu, a to kontrolou políčok pod každou sochou na farbu svojich rúk, ktoré z nich vychádzajú.

Ako poraziť tiene osudových tieňových kostier v mori zlodejov

Skúsenosti hráči teraz vedia, že kostry Shadows of Fate sú podobné kostrom Shadow a ich porážka je tiež veľmi podobná. Tam je 2 metódy porážania tieňov fúzov:

Zoznámte sa s nimi za denného svetla. Svieti k nim lampa, keď sa objavia

Veľkou chybou bude nočné nosenie tieňov kostry osudu v noci bez baterky. Pretože hráčov meč a guľky zvládne len vzduch. Nie je to však také jednoduché, ako to vyzerá. Shadow of Fate Skeleton môžete zničiť iba zobrazením lucerny, ktorá zodpovedá farbe jeho očí. To znamená, že ak hráči narazia na opustené kostry s modrými očami, potrebujú lampu s modrým svetlom, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

Ako poraziť tiene zničených tieňových kostier v mori zlodejov

Našťastie teraz budú hráči na to dobre pripravení, pretože už museli osvetľovať všetky sochy z hlavnej miestnosti, čo znamená, že hráči budú môcť využiť všetkých šesť plameňov, ktoré tam majú vziať.

Akonáhle sa tiene opustených tieňov splodia, spoluhráč môže chytiť zodpovedajúce svetlo z lucerny a rýchlo ich prebehnúť. Držíte lampu vysoko a svieti smerom k nim, takže sú ľahko zraniteľné.

Pre neživé kostry majú v nich prekvapivé množstvo života. Hráči musia opakovane osvetľovať lucernu proti kostre niekoľkokrát, skôr ako ich skutočne zničia na malé kúsky.

Je lepšie čeliť týmto kostrom posádke alebo iným pirátom v závislosti od farby, ktorú majú. Keď piráti musia čeliť modrým očiam, nemá zmysel behať s červeným alebo fialovým svetlom.

Týmto sa končí náš sprievodca o tom, ako poraziť tiene pustých kostlivcov v Sea Thieves. Dúfame, že vám bude táto príručka užitočná. Ak chcete viac, pozrite sa na naše Windows Sprievodcovia, hry, sociálne médiá, tipy a triky pre iPhone a tipy a triky pre Android. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel zúčastniť sa na našom rozdávaní za 150 dolárov. Ak však nájdete akékoľvek otázky alebo spätnú väzbu, nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu, čoskoro odpovieme. Vďaka.