Ako poraziť Scorpion Sentinel v Final Fantasy 7 prerobiť

Ako poraziť Scorpion Sentinel v Final Fantasy 7 prerobiť 1

Konečná predstava 7 Remake je najnovšia hra z domu Square Enix, ktorá bola zahrnutá 10. apríla 2020. Táto hra dokázala získať dobrú odozvu publika a v súčasnosti je jednou z najlepších hier pre Play Station. 4, Táto hra je v skutočnosti výhradná službe Play Station 4 a je načasovaný iba jeden rok. Hráči, ktorí majú o to záujem, sa musia do tejto hry dostať skôr, než vyprší čas. Hra poskytuje pohlcujúci herný zážitok s vizuálne realistickou a fantastickou grafikou spolu s fantastickým príbehom.

Hráči na konci každej kapitoly sa musia oddávať šéfovej bitke, ktorá môže byť niekedy pre začiatočníkov dosť náročná. Dnešný prípad sa nelíši, pretože veľa našich hráčov nemôže bojovať s prvým šéfom Final Fantasy 7 Remake “Scorpion Sentinal.” Takže dnes budeme diskutovať o trikoch, ktoré môžete poraziť a získať víťazstvo vo vašej prvej šéfovej bitke. Začnime teda.

Ako poraziť Scorpion Sentinel v Final Fantasy 7 prerobiť

Ako poraziť Scorpion Sentinal vo Final Fantasy 7 Remake?

Scorpion Sentinal môže byť prvým šéfom v Final Fantasy 7 Remake, ale porážka to môže byť dosť náročné. Na rozdiel od niektorých z nich môžete bojovať bez správnej stratégie. Existuje však niekoľko metód, ktoré môžete prijať a dokázať víťazstvo. Uvádzame zoznam najlepších metód, ako ho odstrániť.

Po prvé, v tejto fáze hry nemáte možnosť skenovať svojich nepriateľov. Takže boj s Scorpion Sentinal môže byť spočiatku chybou. Preto musíte pozorne načúvať niektorým z dialógov, ktoré vám pomôžu porozumieť situáciám. A zaútočiť na takéto udalosti. Bitka so Scorpion Sentinal bude štyri časti. Prvá fáza je jednoduchá a Barret’s Thunder musíte použiť iba na útok Cloudu, pretože Scorpion je v tejto fáze Thunder slabý. Takže to bude ľahké. Druhá fáza je skutočným začiatkom boja, preto o nich budeme diskutovať v rôznych častiach.

Druhá fáza

Ako poraziť Scorpion Sentinel v Final Fantasy 7 prerobiť 2

Tu začína skutočný boj a Scorpion Sentinal postaví štít pred štít, ktorý je ďaleko od zničiteľného. Neexistuje takmer žiadny spôsob, ako sa zlomiť, preto nepoužívajte Barretov útok, pretože neurobí nič. Musíte naplánovať stratégiu, aby ste Škorpióna obsadili vpredu a pomocou mrakov zaútočili zozadu, kde nie je štít. Pomôže vám to prejsť druhou fázou.

Tretia fáza

Po druhej fáze sa Scorpion Sentinal nakoniec presunie do tretej fázy a práve tu začína hra Tail. Zavádza výkonný chvostový laser, takže sa musíte schovať za skalné zvyšky, aby ste sa ochránili. Musíte zostať nažive, ako keby ste boli zasiahnutí laserom s jedným chvostom a už viac nežijete. Ďalej musíte neustále meniť svoje pozície, pretože úlomky hornín sa začnú lámať po laserových útokoch chvosta. Medzi chvostovými lasermi je medzera, kde môžete použiť Barretov Thunder a Cloudov útok na poškodenie Scorpion Sentinal.

Štvrtá fáza

Toto je posledná fáza Scorpion Sentinal, pretože tu začne opravovať svoje zdravie. Túto šancu si nemôžete nechať ujsť, pretože je najlepší čas na neho zaútočiť. Použite Barretove útoky na veľké vzdialenosti a Thunder spolu s Cloudovými útokmi, aby ste ho zrazili. Inak sa začne druhá fáza a vy budete musieť proti nemu bojovať. Pamätajte, že Scorpion Sentinal je slabý z hromu, takže ho čo najviac zasiahnite.

Ako poraziť Scorpion Sentinel v Final Fantasy 7 prerobiť 3

Ak hráte na normálnych problémoch, môžete použiť lektvary, aby ste si v tomto boji pomohli. Je to tak preto, že ste v ťažkej situácii, lektvary nebudú k dispozícii. Tiež musíte mať kúzla ako Curaga po ruke.

SUM UP

Táto príručka mala pomôcť používateľom vyhrať prvú bitku šéfov “Scorpion Sentinal” v Final Fantasy 7 Remake. Po postupovaní podľa nášho sprievodcu ich budú môcť dostatočne poraziť. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte a nižšie uveďte svoje meno a e-mailovú adresu. Podobne si môžete pozrieť naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde nájdete ďalšie tipy a triky. Vďaka.