Ako poraziť Marowak Alola v Pokemon go

Ako poraziť Marowak Alola v Pokemon go 2

Hovoríme vám, ako vyhrať a vyhrať Marowak Alola Pokemon GO. Jeden z Pokémon čo je Alolan Marowak, ktorý v hre debutoval ako vedúci útoku na úrovni. 4 čo je dosť náročné, ktoré hráči musia pripraviť správne, ak dúfajú, že proti tomu budú mať šancu.

Ako poraziť Marowak Alola v Pokemon go

Našťastie existuje niekoľko hráčov. Pokemon ktoré môžete pridať do svojho tímu Pokemon go ktorí budú vážne čeliť Alolanovi Marowakovi a sťažujú zachytenie stvorenia. Avšak aj s najvhodnejším vybavením hráči Pokemon goChcú sa ubezpečiť, že na atentáte majú najmenej troch ľudí – čím viac trénerov sledujú, tým lepšie.

S týmto vedomím, tu je a Pokemon ktorí môžu bojovať a potenciálne poraziť Alolana Marowaka Pokemon go :

Kyogre – vodopádové / hydraulické čerpadlo

Gyarados – vodopády / hydraulické čerpadlá

Vaporeon – Vodná pištoľ / hydraulické čerpadlo

Tyranitan – zahryznutie alebo úder / rozdrvenie alebo hrana kameňa

Houndoom: grunt / špinavá hra

Groudon – bahno / zemetrasenie

Rhydon – Zasiahnite blato / zemetrasenie alebo skalu

Golem – Mud Strike alebo Rock Throw / Earthquake alebo Rock Edge

Gengar – šesťuholníkový tieňový pazúr alebo tieň

Mewtwo – zmätok alebo psychotický strih / tieň

Veľa vyššie uvedených zoznamov je možné vidieť z mnohých bežných podozrivých a najlepšou stávkou je voda Pokémon, napríklad Kyogre a Gyarados. Tyranitar a Golem, ktoré sú úprimne užitočné pri väčšine útokov Pokemon go Môže to byť tiež výhoda pri nájazde Alolana Marowaka. Ak je hráč uložený na Tyranitars počas akcie Larvitar Community Day, hráči môžu vstúpiť do boja s naskladaným tímom zloženým iba z Tyranitars.

Samozrejme Pokemon Legendár tiež hrá dôležitú úlohu v stratégii trénera Alolana Marowaka. Ako vidíte z vyššie uvedeného zoznamu, Kyogre a Groudon sú solídne možnosti, ale aj Mewtwo. Samozrejme, položíš ruku Pokémon Legenda je jednoduchšia ako robiť, takže tí, ktorí nezhromaždili veľa legiend, by mali nasledovať ostatných Pokémon Očakáva sa, že zo zoznamu porazí Alolan Marowak.

[Total: 0 Rato-rato: 0/5]