Ako poraziť kráľa medúzy v SpongeBob SquarePants Bitka o spodnú časť bikín

Ako poraziť kráľa medúzy v SpongeBob SquarePants Bitka o spodnú časť bikín 1

Ako budete postupovať v hre s SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated, nájdete cestu na medúzy. Teraz idete na Spork Mountain. Keď sa dostanete na vrchol hory Spork, musíte sa poraziť a poraziť kráľa Medúzy.

Šéf, ktorý bojuje s kráľom medúzy, môže zmiasť mnoho hráčov. Ale s malým vedením môžete ľahko bojovať s kráľom medúzy. Táto príručka vám pomôže len to.

Ako poraziť kráľa medúzy v SpongeBob SquarePants Bitka o spodnú časť bikín

Ako poraziť kráľa Medúzy?

Po prvé, nejdú rovno do kráľa medúzy, aby viedli vojnu na SpongeBob SquarePants: Bitka o Bikini Bottom Rehydrated. Skôr nechajte medúzy, aby ťa nasledovali. Nakoniec sa kráľ Medúza v určitom bode zastaví a dopadne na zem. Vydá rázovú vlnu, ktorej sa musíte vyhnúť. Aby ste tomu zabránili, jednoducho skočte. Teraz môžete skúsiť poraziť kráľa medúzy pomocou Bubble Wand.

Ak sa vám podarí zasiahnuť medúzy v bitke o SpongeBob SquarePants: Bitka o Bikini Bottom Rehydrated, bitka s kráľom medúzy sa posunie na ďalšiu úroveň. Teraz King Medúza prichádza na mnohých malých ružových medúzy. Máte tu dve možnosti, buď sa môžete pokúsiť zabiť malého medúzy, alebo sa im vyhnúť. Hlavnou stratégiou hráča je nechať kráľa medúzy nasledovať ich, skočiť, keď narazí na shockwave a pokúsiť sa priblížiť ku kráľovi medúzy a udrieť ho.

Keď sa tento proces vyvinul dosť, príde posledná fáza bitky s kráľom medúzy. V tejto fáze budete mať nejaké ďalšie malé modré medúzy. Opäť je len na vás, či s nimi chcete bojovať alebo sa im vyhnúť. Počkajte, kým kráľ Medúza začne s nárazovou vlnou, zabráňte jej a dajte mu posledný zásah pomocou bublinkového prútika

Ďalšie tipy

Posledným úderom z bublinkovej palice sa začne skratka, kde kráľ Medúza dá hráčovi želé a odchádza s pretekajúcou aktovkou. Vezmite gél a choďte dolu na vrch Spork a pokračujte do ďalších úrovní v bitke o Bikini Bottoms Goo Lagoon.

Dúfame, že tento sprievodca vám pomôže poraziť kráľa medúzy v SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom. Ak si myslíte, že to isté, nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie tapety, Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám pomôže vyhrať súťaž o darček 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Vďaka.