Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision

Nemáte počítač, ktorý chcete podpísať počas útek z väzenia? Žiaden problém! Takto môžete podpísať neznámy útek z väzenia na iOS 13 a novších verziách bez použitia nástroja Cydia Impactor.

AltStore je skvelý spôsob, ako podpísať útek z väzenia. Vždy však vyžaduje počítač a na zariadení nemá funkciu podpisu.

Cydia Impactor, na druhej strane, bola pozadu a už nepracuje na žiadnej platforme.

Našťastie spoločnosť ReProvision robí všetko, čo tieto nástroje robia, ako aj zariadenie. Tu je kicker -. Na zariadeniach, ktoré používajú tieto verzie, nepodpíše správne aplikácie.

Cydia nárazová hlavica overí žiadosť

Vývojár Matt Clarke už žiaľ tento projekt aktívne nepodporuje. Napriek tomu sme našli dômyselné riešenie, ktoré vám umožní ľahko podpisovať aplikácie pomocou najnovšej verzie aplikácie ReProvision.

Aj keď je tento návod zameraný hlavne na iOS 13.5 Používatelia ho môžu používať v akejkoľvek verzii, ktorá je kompatibilná s programom unc0ver.

  • jeden Apple zariadenie s neexistujúcim útek z väzenia
  • reprovision
  • Cydia alebo Zebra

Spustite program Cydia alebo iný inštalačný program pre útek z väzenia. V tomto návode použijeme správcu balíkov Zebra.

Pridať úložisko Matta Clara – https://repo.incendo.ws/ – vášmu správcovi balíkov.

  • Ak ste používateľom Zebra, prejdite na kartu a klepnite na tlačidlo „+“ v ľavom hornom rohu a prilepte vyššie uvedenú adresu URL do poľa „Zadajte zdrojovú adresu“.
  • Ak ste používateľom Cydie, prejdite na kartu, kliknite a prilepte adresu URL úložiska do poľa „Zadajte adresu Cydia / APT URL“.

Teraz prejdite na kartu Vyhľadávanie a vyhľadajte výraz „ReProvision“, vyberte prvý výsledok, ktorý sa objaví, a stlačte tlačidlo. Verzia, ktorú chcete nainštalovať, je v0,5,2-EOL,

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 1 Po nainštalovaní aplikácie ju spustite zo svojej domovskej stránky. Nezabudnite, že pred začatím podpisovania aplikácií musíte správne nastaviť službu ReProvision. Postupujte podľa tohto podrobného sprievodcu inštaláciou.

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 2

Teraz prejdite na a stlačením vyvolajte všetky podpísané aplikácie, ktoré sú vo vašom prístroji.

Tento krok je dôležitý, pretože AltStore používa iný spôsob podpisovania. Zrušením existujúcich certifikátov môžete svoje aplikácie podpísať pomocou metódy ReProvision.

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 3

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 4

Vráťte sa na hlavnú obrazovku aplikácie a vyberte položku.

Aplikácia teraz zobrazí počet zostávajúcich dní do uplynutia platnosti útek z väzenia. Stlačte a počkajte, kým sa na zariadení nepodpíše vaša aplikácia Útek z väzenia.

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 5

Po skončení procesu podpisovania sa zobrazí nasledujúca správa – „Success Signed unc0ver“. To znamená, že podpísanie bolo úspešné!

Ako podpísať útek z väzenia s ReProvision 6

Prejdite na stránku a uistite sa, že je táto možnosť povolená. V predvolenom nastavení automaticky vydá vaše aplikácie, keď sú tri dni pred uplynutím platnosti. Toto nastavenie môžete zmeniť podľa svojich predstáv.

To je do značnej miery. Táto metóda by mala fungovať pre všetkých používateľov, ktorí nie sú zamestnancami. Nezabudnite vždy zanechať komentár, ak narazíte na chybu.