Ako PM niekomu na Reddite?

Reddit je jednou z najdôveryhodnejších platforiem, ak hľadáte špecializovanú skupinu ľudí, ktorí sa zaujímajú o to, čo vás zaujíma, a umožňuje vám pripojiť sa k rôznym komunitám podľa vášho výberu. V prípade potreby sa používateľ môže tiež spojiť priamo so svojimi kolegami z komunity.

Aj keď môže byť spojenie s ľuďmi s rovnakou úrovňou záujmu ako vy veľmi vzrušujúce, môžu však nastať chvíle, kedy sa to stane nočnou morou. Aby ste sa uistili, že nemusíte riešiť znepokojivú prítomnosť ľudí, s ktorými sa v skutočnosti dobre nespájate alebo ktorých príspevky vás doslova vyvádzajú z miery, máte možnosť niekoho zablokovať na Reddite.

Tu, v tomto článku by sme hovorili o tom, ako poslať niekoho na Reddit, a tiež by vám pomohol zablokovať niekoho na Reddite.

Ako poslať PM niekomu na Reddite?

Keď ste v Reddite noví a skutočne sa chcete alebo potrebujete dostať do kontaktu s jedným z používateľov, ktorí vás zrejme očarili, musíte sa im snažiť napísať. Radi vám pomôžeme s tým, ako niekomu poslať správu na Reddit. Toto je krok za krokom sprievodca, ktorý vám pomôže s týmto procesom.

Než sa však presunieme do sprievodcu, chceli by sme vás tu informovať, že pokiaľ ide o osobnú správu niekomu v Reddite, existujú dva spôsoby, a to chat a správa. Tu by sme hovorili o oboch zvlášť.

CHAT

 • Prejdite na príspevok alebo stránku alebo komentár používateľa, s ktorým sa chcete spojiť.
 • Vyhľadajte meno používateľa. Ak napríklad chcete na obrázku vyššie zobraziť správu používateľovi, ktorý to uverejnil, skontrolujte snímku obrazovky.
 • Kliknite na používateľa a takmer by ste pochopili, ako niekoho poslať na Reddit. Po kliknutí na používateľa sa otvorí profilová stránka používateľa.
 • Na pravej strane stránky, ako vidíte, máte možnosť CHAT. Kliknite na to isté a otvorí sa okno rozhovoru, ako je uvedené nižšie.
 • Teraz môžete chatovať s požadovaným používateľom.

To je všetko, čo by ste museli urobiť, aby ste sa s niekým porozprávali na Reddite.

Alternatívne môžete používateľovi tiež odoslať osobnú správu nasledujúcim spôsobom. Môžete sa tiež pozrieť na alternatívny spôsob ako PM niekomu na Reddite.

SPRÁVA

V tomto prípade zostane spôsob, akým sa dostanete k profilu niekoho, rovnaký. Všetko, čo musíte urobiť, je vyhľadať používateľa, ktorému chcete odoslať správu, a kliknutím na používateľské meno sa dostanete do používateľského profilu.

 • Keď sa dostanete do používateľského profilu, vyhľadajte súbor VIAC MOŽNOSTÍ odkaz.

 • Keď kliknete na odkaz Viac možností, zobrazí sa rozbaľovacia ponuka, kde je prvou možnosťou ODOSLAŤ SPRÁVU. Kliknite na ODOSLAŤ SPRÁVU. Po kliknutí na odkaz sa otvorí nová karta.
 • Napíšte správu, ktorú chcete používateľovi poslať, spolu s predmetom a overte sa a kliknite na ODOSLAŤ tlačidlo.
 • Akonáhle ste klikli na ODOSLAŤ, nechali by ste označiť správu vyššie, čo vám pomôže pochopiť, že vaša správa bola odoslaná.

Toto sú dva hlavné spôsoby, ktorými sa môžete jednoducho spojiť s kýmkoľvek, koho by ste chceli v Reddite. Nezabudnite však, že zatiaľ čo prvý je určený na rozhovor, druhý je na doručenú správu. Dúfam, že vám to pomohlo porozumieť ako niekomu poslať správu na Reddite.

Ako niekoho zablokovať na Reddite?

Teraz, keď už viete, ako si môžete s kýmkoľvek chcete napísať, keď ste na Reddite, je rovnako dôležité, aby ste vedeli, ako niekoho zablokovať na Reddite. Pomôže vám to mať s webom skvelý zážitok. Tu by sme sa pokúsili poskytnúť vám podrobnosti o tom istom.

Blokovať niekoho na Reddite je ľahké, ale nie kým nebudete vedieť, ako na to, preto vám v tom pomôžeme aj my. Predtým, ako sa pohneme ďalej a vysvetlíme, ako presne to môžete urobiť, by sme chceli upozorniť na skutočnosť, že keď niekoho zablokujete na Reddite, na rozdiel od mnohých iných účtov sociálnych médií sa používateľovi prestanú zobrazovať vaše verejné príspevky; namiesto toho ich prestanete vidieť. A tiež môžete zablokovať iba niekoho, kto vám poslal správu na Reddite.

Tu je postup, ako niekoho zablokovať na Reddite:

 • Kliknite na ikonu správ, ktorá sa nachádza v hornej časti stránky.
 • Keď sa správy otvoria, posuňte sa a nájdite používateľa, ktorého chcete zablokovať. Blokovať môžete iba používateľov, s ktorými ste komunikovali.
 • Hneď ako nájdete používateľa, zobrazí sa pod správou možnosť malého bloku.
 • Kliknutím na možnosť blokovať používateľa zablokujete používateľa.
 • Po kliknutí naň sa zobrazí potvrdenie. Kliknutím na áno potvrdíte a zablokujete používateľa.
 • V týchto jednoduchých krokoch môžete obmedziť nepotrebných používateľov vo svojom účte.

Takže tu, v tomto článku sme vám pomohli pochopiť, ako niekoho poslať na Reddit a tiež ako niekoho zablokovať na Reddit. S rastúcou popularitou fóra by bolo viac ako pravdepodobné, že ho používate alebo budete používať v nedávnej budúcnosti, a titbits by dúfajme mohli pomôcť!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3kEnokc