Ako písať tučným písmom, kurzívou a konzistentne v WhatsApp pre iPhone alebo Android

Ako písať tučným písmom, kurzívou a konzistentne v WhatsApp pre iPhone alebo Android 1

Väčšina používateľov WhatsApp nie je oboznámená s najnovšou technológiou WhatsApp a jej funkciami. V poslednej aktualizovanej verzii WhatsApp boli pridané nové atraktívne funkcie, vďaka ktorým môžu používatelia písať výrazné, kurzívne a konzistentné textové správy z iPhone alebo Android.

Počas tohto písania budete vedieť, ako používať túto novú funkciu, ktorá je taká jednoduchá. Poďme sa pozrieť, ako používať túto novú funkciu:

Ako písať tučným písmom, kurzívou a konzistentne v WhatsApp pre iPhone alebo Android Zdroj obrázka: Pixabay

Pri písaní tučným písmom, kurzívou a konzistentným spôsobom postupujte podľa týchto krokov.

Najskôr zo svojho telefónu otvorte aplikáciu WhatsAppVyberte niektorého zo svojich priateľov alebo skupinu na odoslanie správy. Ak chcete napísať správu smelý text, musíte použiť hviezdičku pred a za špecifickým textom. Ukážeme vám príklad * ahoj * a ťuknite na tlačidlo Odoslať. Textová správa WhatsApp je automaticky označená tučným písmom. Ak musíte písať kurzívu, musíte použiť riadok (_) pred a za textom. Napríklad _Hello_ a stlačte tlačidlo Odoslať. Textová správa WhatsApp automaticky zmení kurzívu. Na rozsiahle používanie musíte použiť vlnovka

(~) pred a za textom. Napríklad ~ ahoj ~ a stlačte tlačidlo Odoslať. Textová správa sa automaticky skontroluje.

Vyššie uvedený proces, ktorý môžete použiť v iPhone; otvorte tiež aplikáciu WhatsApp na vašom iPhone a napíšte hviezdičkou

pred a za textom sa textová správa zobrazí tučným písmom, podčiarknutím (_) pred a za textom sa správa zmení na kurzívu a vlnovka (~) pred a za textom, aby sa správa zmenila na kurzívu.

Keď odošlete textovú správu, symbol, ktorý ste použili na zvýraznenie textu, kurzívu a napnutie textu, bude viditeľný dlhšie, ak sa dostane k vášmu priateľovi alebo na účte WhatsApp. Takže po prečítaní tohto príspevku môžete na WhatsApp ľahko použiť tučný, kurzíva a konzistentný text. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, napíšte komentár nižšie do nášho poľa s komentármi.