Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ako označiť miesta na Snapchat

Snap alebo dobrý Snap príbeh potrebuje ten správny čas, energiu a nálepky. Snapchat má veľa nálepiek, statických aj animovaných. Zobrazujú ikony emodži, bitmoji a vašu polohu. Nová značka polohy av podstate umožňuje označiť najbližšie miesto na snímke. Tu je návod, ako ho používať.

Značka polohy v službe Snapchat

Otvorte Snapchat a urobte Snap alebo nahrajte Snap video. V doplnku, ktorý chcete, môžete vykonať ďalšie úpravy, takže použite filtre, pridajte text alebo čokoľvek, čo chcete urobiť. Ak chcete označiť miesto na Snapchat, klepnite na tlačidlo Štítok v pravom stĺpci.

V zásuvke na nálepky klepnite na Umiestnenie a prejdite na zoznam najbližších miest, ktoré Snapchat našiel. Dotknite sa miesta, ktoré chcete pridať, a pridá sa do vášho Snap.

Môžete poslať Snap svojim priateľom alebo uverejniť svoj príbeh. Značky polohy umožnia uzamknutému zobrazeniu aj na mape prichytenia. Ak chcete túto funkciu používať, musíte aplikácii poskytnúť prístup k svojej polohe.

Môžu sa zobraziť všetky miesta v okolí. Zdá sa, že táto funkcia má pomerne malý polomer, pokiaľ ide o nájdenie najbližšej polohy. Zdá sa, že pokrýva iba niekoľko kilometrov a napriek tomu stratíte polohu, ktorá sa inak zobrazuje v Mapách Google. Používa mapové údaje Mapboxu a zdá sa, že nie je bohatý na údaje, ako sú Mapy Google. Táto funkcia môže byť dobrá, ale môžu ju ovplyvniť obmedzené údaje z mapy / polohy.

Ak sa snažíte označiť svoju aktuálnu polohu v službe Snapchat, nie je to možné. Označené môžu byť iba miesta rozpoznané aplikáciou, napríklad reštaurácie, telocvične, hotely atď. Táto funkcia je tiež trochu chybná. Počas testovania môžu byť uvedené nálepky 4-5 miesto je spočiatku iné, ale o niekoľko minút neskôr, keď sa na rovnakom mieste urobia rôzne fotografie, značka môže nájsť iba miesto, ktoré je možné označiť. Možné problémy s mapovými údajmi.

V minulosti nebol Snapchat s polohou príliš presný. Používatelia môžu vždy používať filtre na pridanie mestských filtrov a mapy Snap majú tendenciu ukazovať oblasti, v ktorých je veľa aktivít, ale nie príliš presné.